Şimdi Ara

Hep sıfır araç alan, ve her seferinde eski aracını yetkili bayiye takasa veren var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üç beş senede bir bayiden sıfır araç alan ve ikinci el aracını satmak için hiç bir zahmete girmeyip bayiye takasa veren var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravaman -- 31 Mart 2022; 23:0:44 >

• İslerinin ne onemi varki ? Bazen takas kampanyalari olunca insanlar bunu kullaniyor. Bir kere bende yapmistim. Aracimi 25k dusuge alip yeni alacagim aractan 25k indirim yapmislardi. Sozde takas destegi iste. Simdi isimi bilseniz ne olur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu düzene girmek istiyorum, ikinci el araç satmak gerçekten zulüm.

• Therocqula kullanıcısına yanıt

Ekonomik olarak rahata kavuşursak neden olmasın.

• 5 araç takasa verdik son 15 yılda falan.

bazı bayiler aracı çok fazla öldürmüyor, aracı satmak için uğraştığına sinir harbine, yıkatma, ekspertiz falan filan uğraşmaya değecek fark olmuyor. 2009'da bayinin verdiği paranın aynısına 1 haftada alıcı bulamadım mesela... ki honda araç...

2.cisi hor kullanılmış, ufak tefek hasarı zamanında sigortadan yaptırmaya vakit bulunmamış, kozmetik olarak kötü araç oluyor. mekanik olarak iyi olsa da son kullanıcı haklı olarak görünen kısmı buysa görünmeyeni nedir diye düşünüyor, ama bayinin aracı toparlama ve alıcıya güven telkin etme imkanı olduğu için aşağı yukarı son kullanıcının vereceği paraya alıyor.

son olarak da , son yıllarda pek olmasa da eskiden adetli kampanyalı araçlar olurdu, ordan elde ettiğin avantaj, bayi de mevcut aracı çok öldürmüyorsa, 3 kuruş fazlasına satmak için bekleyip yeni aracı kaçırma riiskini almaya değmiyordu.

tabii bazı bayiide tam olarak keriz avlama peşinde oluyor, ona da kim niye verir arabasını ben de anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 1 Nisan 2022; 21:44:10 >

• bu güne kadar, 8 defa sıfır araç aldım, hepsinde aracı bayiye takasa verdim. işimden dolayı araç alış satışına ayıracak fazla zamanım yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.