Şimdi Ara

hep ilk ben mi yazacam?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kız arkadaşım dünden beri whatsapp'dan mesaj yazımıyor. ilişkimiz gayet normal. üni okuyor. yaşlar ergen değil normali bu mudur arkadaş. hep ben mi "günaydın" mesajı atacam 2 saat sonra "sana da günaydın" mesajı gelecek. hep ben mi "nasılsın naapıyorsun" diye yazacam bu mudur bu işin raconu Allah'ını seven biri çıkıp anlatsın katil olacam yoksa

• Whatsapp da sorun var aga birkaç gündür mesajlar taa 2 saat sonra ulaşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat sonra yazsa gene iyi. 2 gündür tık yok. faceden yazdım. görüyor mesajı ama yazmıyor. ayrıca whatsapp ta sorun yok diğer arkadaşlarımla sorunsuz konuşuyorum.

pis olay çıkacak du bakalım
  • Çok fazla üzerine gitme kızın

• bıraktım yazarsa kendi bilir. ama çok pis arıza çıkarcam. bende bıraktım yazımyorum yazmıycam. çok pis hesap sorcam. inceldiği yerder kopsun.. canım cicim diyip yalvarmım bekliyor ama çok bekler
  • Kardeşim bende çok yasamistim bu sorunu bu sorun senden kaynaklanıyor kandini açıkça anlatmışsin kiza esrarı kalmamış iliskinin boyle olunca da kız basa geçiyor tripler mesaj beklemeler falan bence iliskinin düzelmesini bekle ve dostça ayrıl

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanbrkpc

Kardeşim bende çok yasamistim bu sorunu bu sorun senden kaynaklanıyor kandini açıkça anlatmışsin kiza esrarı kalmamış iliskinin boyle olunca da kız basa geçiyor tripler mesaj beklemeler falan bence iliskinin düzelmesini bekle ve dostça ayrıl

olay mesajdan da öteye gitti. yazdım bugün ne var bişi yok. yaptığının yanlış olduğunu biliyorsun ve beni üzüyorsun dedim doğru yanlış umrumda değil dedi. üzülmemin bir anlamı yok yani dedim. yok dedi.
    vs vs. hayırlısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.