Şimdi Ara

Hep Böyle Olur Ya Zaten

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vay efendim sonra neden Lulu ile jungle oynuyorsun.Neden Lulu ile solo oynuyorsun oluyor.
    ADC yok ki support oynayalım

Hep Böyle Olur Ya Zaten

• Tesadüfün bu kadar NX Kronos bende eklisin Duo girelimmi dicektim de son oyun lar baya kaybetmişsin
  • ne oldugu belli olmayan saçma sapan bi build çıkmışsın. üstelik birde sup halinle hala ward trinketini kullanman ne kadar iyi bir oyuncu oldugunu gösteriyor. hiç boşuna millete laf atma. o oyunu kaybetmenizde büyük bi rolün var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

Tesadüfün bu kadar NX Kronos bende eklisin Duo girelimmi dicektim de son oyun lar baya kaybetmişsin

Kaybettim de feedledim de mi kaybettim Solo girince böyleleri denk geliyor işte.Yapacak bişi yok.
    Seni ben eklemiştim geçen hafta,ADC oynuyordun bir maçta denk gelmiştik.ADC oynayabilen oyuncu çok çok çok az bizim sunucuda,kaçırmam eklerim bu kişileri

• quote:

Orijinalden alıntı: TheAlucard

ne oldugu belli olmayan saçma sapan bi build çıkmışsın. üstelik birde sup halinle hala ward trinketini kullanman ne kadar iyi bir oyuncu oldugunu gösteriyor. hiç boşuna millete laf atma. o oyunu kaybetmenizde büyük bi rolün var.

Support buildine mi benziyor o ?
    Amumu saymazsak 4 kişi eksiğiz,ADC desen damage atamıyor.Adama kill aldıracağım diye AP çıktım ki anca aldırabildim.Tek komboda yarı can alıyorum vayne anca öyle kill alıyor.
    Diyeceklerim bu kadar,burada ne yaptığımı anlayamamış birisinin bana supportluk hakkında yorum yapması kadar saçma bir durum yok.
  • Her maç kaybettiğimizde bizde mi konu açalım, olay ne yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SibelmeyenKekilli

quote:

Orijinalden alıntı: TheAlucard

ne oldugu belli olmayan saçma sapan bi build çıkmışsın. üstelik birde sup halinle hala ward trinketini kullanman ne kadar iyi bir oyuncu oldugunu gösteriyor. hiç boşuna millete laf atma. o oyunu kaybetmenizde büyük bi rolün var.

Support buildine mi benziyor o ?
    Amumu saymazsak 4 kişi eksiğiz,ADC desen damage atamıyor.Adama kill aldıracağım diye AP çıktım ki anca aldırabildim.Tek komboda yarı can alıyorum vayne anca öyle kill alıyor.
    Diyeceklerim bu kadar,burada ne yaptığımı anlayamamış birisinin bana supportluk hakkında yorum yapması kadar saçma bir durum yok.

1- silver 2sin çok atarlanma yapmaya calıstıgın şey herneyse olmamış
    2- keşif taşını bitirmeden gitmişsin cehennem asası bitirmişsin. luluda ne yapcaksın cehennem asasını diye sorarlar adama. madem ap itemi alıcaksın git bi morello al twin shadows alda bi işe yara. ama sen bir supprot olarak luluya kasman gerken o kadar itemden 1 tanesini bile almamışsın gerçekten tebrik ederim.
    3- suppporta totem ziyneti alınmaz. zaten keşif taşını tamamlayınca 3 tane ward koyabiliyorsun git. kırmızı olanı alda karşınının koydugu wardları temizle

bunlar benden sana nasihat yoksa daha çok low eloda sürünürsün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.