Şimdi Ara

Hep birlikte teknik servisleri teftişe gidiyoruz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
3
Favori
3.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 22-23 ağustos tarihleri arasında saat 09.00 - 18.00 arasi sakarya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkolar

quote:

Orijinalden alıntı: DH MisafiriForumda belgeleriyle, fotoğraflarıyla ifşa ettiğimiz, yenilenmiş ürünleri Türkiye pazarında sıfır ürün olarak satan ASUS Türkiyenin yaptığı çakallıkları konu alan forum başlığını kilitlediniz. Şimdi gelmiş Teknik Servisleri gezdiğinizi iddia ediyorsunuz. Önce kullanıcı deneyimlerinin forumda tartışılmasına izin verin, ondan sonra teftişe çıkın. Konu başlıklarının kapatılmasıyla ilgili forum yöneticilerine atılan mesajlara dahi cevap vermiyorsunuz. 30-40 sayfalık konu başlıklarını sırf bu tür çakal firmaların reklamlarını almak için bir çırpıda kullanıma kapatıyorsunuz. Ne emekle yazılan incelemeler var, saatlerce vakit alan testler var. Tabii sizin için önemli olan reklam gelirleri. Şimdi buradan da engelleyeceksiniz muhtemelen. Forum kültürünün içine eden Donanimhaber.comun tahtının yıkılmasına az kaldı. Şu an servisini tanıttığnız General Mobile cihazlarına bakan Teleservice de ülkedeki en rezil teknik servislerden biri. Servis kalitesindeki rezaletten olsa gerek, ne kadar kaliteli servislerinin olduğunu ispatlamaya yönelik reklam videosu hazırlatmışlar. Galiba satışlar yerlerde sürünüyor ve Donanimhaber.com yine yüzlerce, binlerce insanı mağdur eden firmaları ayakta tutmaya çalışıyor.
    asus konusunda bende muzdariptim kimse ilgilenmedi ve destek vermedi. Kullanıcı hatası olmayan olması imkansız olan ürünü kullanıcı hatası diye 800 tl lik telefona 655 tl ücret biçtiler.Ekran eğilmesi sorunu olan zenfone 6 cihaz ile ilgili herkese destek talebi gönderdim bir allahın kulu destek vermedi. Eğer asus mobile a gidilecek olursa şehir dışından kalkar gelirim. Onlara söyleyecek 2 çift lafım var

aynı cakallıgı bana yaptılar bende aynı sorunu yaşadım geri iade etmelerini istedim garantiden 50 tl servis ücreti istediler yaptırsanda yaptırmasanda para alıyorlar olamaz boyle birşey.

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

General mobile 4g haric hicbir telefonuna guncelleme vermiyor ben discovery 2 kullanicisiyim ve ocaktan beri guncelleme gelmiyor android 6.0 cıkıcak siz hala bir lollipop veremediniz aldıgıma pisman oldum

sana da hak veriyorum bu konuda bende discovery 2 aldım hatta 1 degil 2 tane discovery 1 den memnun oldugum için ama benı çok yanıltılar böyle giderse satıcam 3ünü o derecede canımı yeterince sıktılar güncellestirme destegi vericez diyen muzaffer beyimiz in konusmasından aylar geçti hic birsey oldugu yok

• General mobile mı, Allah bir daha onların ürününü aldırmasın inşallah. 2 sene önce bu sitede övülen general mobile discovery'nin ilk modelini aldım. 2 sene geçmeden ekranında sararma ve kamerasında siyah noktalar oluştu. Garantiye gönderdim, o kadar terbiyesizler ki garantili ürünü, üretim hatası olduğu besbelli, tertemiz kullanılmış ürünü tamir için 200 TL istediler, ben hayatımda böyle adi bir firma görmedim. piyasada hiç akıllı telefon kalmasa da bir bunlar kalsa yine de almam, gider 5110 kullanırım daha iyi.

• merhabalar. etkinliğe bende katılmak istiyorum. herhangi bir zaman sorunum yok hangi gün ve saat olursa gelebilirim. istanbul bahçelievler
  • Etkinlige beni de yazin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende katılmak isterim

• Acer servisine gidinde ne berbat bi hizmetleri var gösterin millete diyecegim ama orada rol keserler
  • bence teknobiyotik servisine gidin ama kimseyi bulamazsınız, belki pikniğe filan gitmişlerdir yada mangala...
  • Haftanın her günü istenilen zaman diliminde müsaitim. Elektronik ve Haberleşme Mühendisiyim. Mesleğimle alakalı olduğundan teknik konularda neler yapıldığını yakından görmek ve izlenimlerimi merak eden herkese aktarmak isterim.

• Merhaba. General mobile discovery telefonum var. 1-2 küçük problemi var. Servise elden vermeyi düşünüyordum. Sizinle birlikte giderek servisten hizmet almak ve izleyicilere canlı örnek oluşturmak isterim.

Üniversite öğrencisiyim. Maslak'ta ikamet ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ben mesut çevik şimdi reklamlar.
  • 14 eylulden sonra istanbuldayim,katilmak isterim.Fakat haberli teftis biraz sacma geldi.Her sey planli programli,reklam gibi bir sey olacak.En azindan firmaya rasgele bir tarihte gelicez denmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Mobile Türkiye'de çok iyi çıkış yakalamış bir firma olarak yakından takip ediyorum. Teknik servisi konusunda aksaklıkları gidermiş olduğunu öğrendim.Umarım daha iyi yerlerde daha güçlü donanımlı önder kimlikleri ile görebileceğimiz bir kalıcı firma olacaktır.

• İstanbul Hadımköy.Gün saat problemi yok.Katılmak isterim.
  • istanbul tarabya. haftanın her saniyesi gelebilirim.
  • Güncelleme Sorunun Gidirlmediğini Giderek General Mobile Telefonlarının Yavaşladığını Ve Sürekli Donma Kitlenme Batarya Şişmesi Sim Kart Görmeme Sorunu Son Zamanlarda Artı Bunların Neden Ve Nasıl Gidereceklerini Ve Garanti Sonrası Telefonun Camı Çatlamıştı Onu Değiştirmek İçin Başvurdum 150 TL Yakın Bir Ücret Çıkardılar Bu Sorunlar Yetmezmiş Gibi Korsan Yazılımlara Yönlendiriyorlar. Mesut Bey Lütfen Bu Sorunları Nasıl Gidereceklerini Sorarmısınız.?

• Merhaba, İstanbul Avcılar katılmak isterim.

• tarkolar kullanıcısına yanıt
    dostum asus telefonlara kendisi bakmıyor eğer kendisi bakıyor olsa şu dakka durmam gider telefonunu alırdım 3 kez notebook gönderdim 2sinde anakartı yaktım birinde düşürdüm hatta kızın teki üzerine basmış o halde servise getirmiş onu bile tamir ettiler 1 haftada geri veriyorlar gerçi bu dediğim ankarada böyle istanbul izmir için nasıldır bilemem
  • istanbul bahçelievler'de oturuyorum katılmak isterim zaman problemim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLWeX

dostum asus telefonlara kendisi bakmıyor eğer kendisi bakıyor olsa şu dakka durmam gider telefonunu alırdım 3 kez notebook gönderdim 2sinde anakartı yaktım birinde düşürdüm hatta kızın teki üzerine basmış o halde servise getirmiş onu bile tamir ettiler 1 haftada geri veriyorlar gerçi bu dediğim ankarada böyle istanbul izmir için nasıldır bilemem

dostum dediğin doğru da asusun bilgisayar bölümü çok iyi işliyor hiç şüphe yok Ama mobil bölümü bitik. ankarada neresiymiş ora bi bakmak lazım ben ankarada bulunuyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.