Şimdi Ara

Hep birlikte teknik servisleri teftişe gidiyoruz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
3
Favori
3.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bir uygulama. Birçok arkadaş haber verilerek gidilirse vs konusunda haklı ancak bir ilk teftiş videosunu görelim ondan sonra yanlış yerleri eleştirmek daha mantıklı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRİSON BREAK-

Lenovo BDH Bilişime Gidin görün kalitesiz işçiliği yalancılığı

hocam sonuna kadar katılıyorum lenovo bdh a gidilirde beni liste başına yazın

Lenovo bdh servisi laptop umun sadece 1 kablosunu değiştirdi, bilgisayar bana 35 gün sonra ulaştı yetmezmiş gibi 2 ay sonra aynı arıza oluştu, değişim raporu aldım ama bilgisayarımı değiştirmediler

bdh la yarım kalan bir hesabımız var 15 aylık bilgisayar 2 ay serviste kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 58zara -- 20 Ağustos 2015; 16:48:51 >

• Teleservice birden fazla markaya hizmet veriyor.

• Gidin ilk baş teleservice denen sozde servisi inceleyin ne dogru durust tamir edebiliyorlar nede insanlari muhattaplarina aliyorlar benim telefonum 1 ay serviste sebepsiz yere bekledi en sonunda anakartıni degistirdiler geldiginde yaninda gonderdigim orjinal kutusu filan yerine standart bir kutuya katmis gondermislerdi
    Ve ne yazikki hala çogu firma onlarla cihaz anlasmali

• General mobile 4g haric hicbir telefonuna guncelleme vermiyor ben discovery 2 kullanicisiyim ve ocaktan beri guncelleme gelmiyor android 6.0 cıkıcak siz hala bir lollipop veremediniz aldıgıma pisman oldum

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    TÜRKDEVS die bir sayfa var orda bakarsaniz disco2 icin yapilmis lolipop rom var ayrica orjinal üretici olan tcl vs alcatel lolipop vericegini açıkladi bu cihaz icin

• 1 gün mü ? GM Discovery 4G cihazım 3 ağustos tan beri garantide.Keşke dediğiniz gibi olsa mesut bey :)

• Kadıköy istanbul cumartesi boşum yaş 30

• Bence güzel fikir hep mobil dünya mobil dünya baymıştınız , hiç değilse farklı bir etkinlik.
  • Gezmeniz veya olayları anlatmanız birşey değiştirmeyecektir . Kötü servis Kötü servistir.

1 Apple randevu alırsınız size cihaz garanti kapsamı içindeyse yenisini verir

2 Samsung süründürür ilallah edersiniz ve hayatınız haram zıkkım olsun der bıkarsınız.

3 Genaral mobile 1 saat içinde cihazınızı değişim veya onarma yoluna giderler ( şimdilik iyi ne kadar sürer bilinmez)

4 htc lg vs vs kvk genpa gibi servislerde rutin işlemlerde devam eder

Türkiyede çok kalifiye teknisyen yok olanlarda zaten kendi işyerlerinde çalışıyor falan filan mevzu uzun

• quote:

Orijinalden alıntı: espinho

Gezmeniz veya olayları anlatmanız birşey değiştirmeyecektir . Kötü servis Kötü servistir.

1 Apple randevu alırsınız size cihaz garanti kapsamı içindeyse yenisini verir

2 Samsung süründürür ilallah edersiniz ve hayatınız haram zıkkım olsun der bıkarsınız.

3 Genaral mobile 1 saat içinde cihazınızı değişim veya onarma yoluna giderler ( şimdilik iyi ne kadar sürer bilinmez)

4 htc lg vs vs kvk genpa gibi servislerde rutin işlemlerde devam eder

Türkiyede çok kalifiye teknisyen yok olanlarda zaten kendi işyerlerinde çalışıyor falan filan mevzu uzun

samsung servisleri genel olarak ne kadar kötüdür bilemem ama ankara kızılay başarı servisinine 3 kere gittim 3ünde de sonuç güzeldi. gerçi öyle büyük bir problemimiz olmadı 2 defa batarya şişmesinden dolayı gittik 2 saat içinde yeni batarya verdiler. 1 kerede arkadaşın 200-300 tl lik telefonu bozulmuştu telefon suyla temas etmiş olmasına rağmen müşteri memnuniyeti adına yaptıklarını söylediler. her gidişimizde 15-20 dk sıra beklemişizdir ve beklerken memnun olmayan insan pek görmedik diyebilirim.

ayrıca bir servise ben mesut çevik donanımhaberden geliyorum türkiyedeki en büyük 31. siteyiz ve en büyük forum biziz sizi teftiş edeceğiz dediğiniz zaman sokaktaki adama davrandıkları gibi davranmayacakları çok aşikar.

• İstanbul-Kadikoy. Pazartesi komple musait birisiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada ulaşın lütfen katılmak istiyorum

• Bune saçma sapan bir şey ,git ekran kartı incele

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi pazar hep uygunum haftaici 5 den sonra uygunum katilmak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi pazar boşum. Mesut Bey beni de yazın :)

• Uğur Dündar gibi baskına gidip, Fatma Girik gibi kötülere tükürecekseniz tamam, yoksa abi biz geliyoz ortalığı topla
  • İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum.
    Tatilde olduğum için herhangi bir gün ve ya saat uygundur. Seçilirsem etkinlik gününde işim olsa bile kolaylıkla erteleyebilirim.

• Kusura bakmayın ama bu şekilde denetim olmayacağını siz de gayet iyi biliyorsunuz, yaptığınız daha çok General Mobile reklamı gibi olmuş. Gerçi siz de haklısınız, herkes **** tarzı eklentiler kullanınca reklam gösterimi hayli düşmüş oldu, ne yazık ki içeriğin reklama dönüşmesi durumunu yaşıyoruz.
  • istanbul çamlıca boşum her gün :) bende katılmak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.