Şimdi Ara

HEP Birlikte Ferbahçe vs Galatasaray' oynadığı maçlara bakalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Besiktas CL'den ötürü rakipten saymıyor, ve bu sene ligde düzgün bır top oynadığını düşünmüyorum. O yuzden eklemedim.

Şampiyonluk yarışında en buyuk rakibimiz, tek rakibimiz Galatasaray.

Su an tek beraberlik aldılar ve lider durumdalar.

Peki kimleri yendiler?

Takımları yazmıyorum, direk sıralama.

3. 18. 11.16.13.10.17

Görüldüğğ üzere ilk 8 de olan tek takımla maç yapmislar.

Fenerbahçenin rakiplerine sıralamasına bakalım.

4. 9. 15. 5. 8. 2. 6

15. Gençlerbirliğini saymazsak, takım diğer 6 maçı ilk 10 da olan tehlike yaratabilecek takımlarla maç yapmıs. Bu çok onemlı. Bugun 14 Ekim, Kasım 2. Haftasında hortlatırım bu konuyu, Fenerbahçe zirveye yaklaşacak, Galatasaray yavaşlayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galatasaray in fikstür avantajı var evet ama ne olursa olsun kazanmak önemliydi ..sonuçta sen bu sıralamayı şu anki güncel duruma göre yapıyorsun ..ama dediğine bende katılıyorum..gerek kendi ayağımıza sıkarak gerek hakem federasyon etkisiyle Galatasaray yavaslayip , Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışında yanlız kalacaktır .. Beşiktaş toparlayamazsa işi zor.. pek de kolay kolay toparlanacak gibi durmuyor

• Yeni moda bu mu ?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 4'e giremeyiz. Aziz sike yaparsa bilemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki siz geri kalan maçlarınızda 8 ve altındaki takımları kayıpsız yenebilicekmisiniz?

ayrıca neden 8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 14 Ekim 2017; 8:24:6 >
  • Puan kaybettiğimiz takımlar ilk 10'da diye mi avutuyorsun kendini. ulan sen Fenerbahçesin fenerbahçe. bunları orta sıralara oynayan anadolu takımları konuşur. azizle aykut sağolsun anadolu takımlarından daha beter duruma getirdiler takımı. taraftar da kafayı yedi
  • yalnız o takımlar sizden puan aldığı için durumları iyi siz yenseydiniz onlarda altlara düşecekti daha kaç hafta oynandı ki
  • Fikstür falan hikaye.takimin iyiyse,takir takir top oynuyorsa şampiyonluğa oynasın.takimin kotuyse,sahada birşey oynayamiyorsa şampiyonluğa oynayamassin,anca televiYona çıkar 8 puan fark mı olur ligin daha kaçıncı haftası diye aglarsin.takimin zayifsa daha güçlü hale getirmeye çalışın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sembroni

İlk 4'e giremeyiz. Aziz sike yaparsa bilemem.

Bu ne biçim yorum yürü git antuya

• Bende ekliyim, ilk yarının sonunda Fenerbahçe ya liderliğe oturacak yada Galatasaray'ın 2-3 puan gerisinde olacak.Ayrıca şuan istatistiklerde BJK ve GS'yle çoğu konuda yakınız.Takım o kadarda kötü oynamıyor, oyunu iyi açamadığımız için kötü oynuyormuşuz gibi görüyoruz ama bu sorunuda halledeceğimizi düşünüyorum.Zaten ilk haftalarda bireysel savunma hatalarından kaybettiğimiz 3-4 puan var.
  • Mantiga gel

Daha 8. Hafta 3 puan ligde 4 5 sira basamak degistiriyor

O takimlar bizle oynadigi ve bize yenildigi icin 10.12.

Ayrica sivas suan 7. Ben gs rakipleri arasimda 7. Goremedim

Bu mantik o kadar sacma ki gs puan kaybini 17.antalyaya yapti ona ne diceksiniz

• İşler Fenerbahçe açışından o kadar kötü değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Bende ekliyim, ilk yarının sonunda Fenerbahçe ya liderliğe oturacak yada Galatasaray'ın 2-3 puan gerisinde olacak.Ayrıca şuan istatistiklerde BJK ve GS'yle çoğu konuda yakınız.Takım o kadarda kötü oynamıyor, oyunu iyi açamadığımız için kötü oynuyormuşuz gibi görüyoruz ama bu sorunuda halledeceğimizi düşünüyorum.Zaten ilk haftalarda bireysel savunma hatalarından kaybettiğimiz 3-4 puan var.

aziziniz gitmeden hiçbihalt yapamazsınız siz :D
  • Sen saçma sapan takımlara puan verdin diye o adamlar ilk 10 içinde zaten.
  • Fb derbiyi kaybedip 11 puan geriye düşerse oradan geri dönemez, ama derbide puan çıkarırsa şansı devam eder. Kazanırsa büyük moral kazanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

Fb derbiyi kaybedip 11 puan geriye düşerse oradan geri dönemez, ama derbide puan çıkarırsa şansı devam eder. Kazanırsa büyük moral kazanır.

Daha 8. haftadayiz lig 34 hafta. 10 puanlik fark bile bir sey anlam ifade etmez. 2 kez maglubiyet yasarsin, rakibin hemen ensende biter.

Ha su an Turkiye super ligi dahilinde en formda en iyi futbol oynayan takimi GS o ayri.

Su an goztepe 2. sirada, simdi bu goztepenin sampiyonluga oynayacagi anlamina mi geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyp

quote:

Fb derbiyi kaybedip 11 puan geriye düşerse oradan geri dönemez, ama derbide puan çıkarırsa şansı devam eder. Kazanırsa büyük moral kazanır.

Daha 8. haftadayiz lig 34 hafta. 10 puanlik fark bile bir sey anlam ifade etmez. 2 kez maglubiyet yasarsin, rakibin hemen ensende biter.

Ha su an Turkiye super ligi dahilinde en formda en iyi futbol oynayan takimi GS o ayri.

Su an goztepe 2. sirada, simdi bu goztepenin sampiyonluga oynayacagi anlamina mi geliyor?

10 puandan geriden gelen takım hatırlamıyorum yakın tarihte. Galatasaray formdan düşse önünde birsürü takım olacak Fener'in, sanmıyorum yani oradan sonra biter iş. Ama kaybetmezse pek tabii devam eder şansı.

• Puan kaybedip ilk 10 ' a soktuğun takımlara kaybettiğin puanları onlardan çıkarıp kendine ekle bakalım onlar kaçıncı sırada sen kaçıncı sırada olacaksın. Hahahaha yürüyen uçaktan sonra böylesine deha bir kafayı ilk kez görüyorum. Saygıyla selamlıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pyp

quote:

10 puandan geriden gelen takım hatırlamıyorum yakın tarihte. Galatasaray formdan düşse önünde birsürü takım olacak Fener'in, sanmıyorum yani oradan sonra biter iş. Ama kaybetmezse pek tabii devam eder şansı.

Fener 10 puan farkla ikinci devreye girip şampiyon oldu, şu rize maçı mıydı tekrar edilen bir maç vardı o sezon.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.