Şimdi Ara

Henry'den Messi'yi kızdıracak sözler!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İspanya La Liga'nın dev kulübü Barcelona'nın Fransız yıldızı Thierry Henry, Manchester United'da oynayan Cristiano Ronaldo'nun takım arkadaşı Lionel Messi'den daha iyi olduğunu ifade etti.

Premier Lig'de 8 sene mücadele eden tecrübeli futbolcu, Messi ve Ronaldo'nun farklı tarzda oyuncular olduğunu; ikisinin de orta alanın her bölgesinde mücadele edebilecek yeteneğe sahip yıldızlar olduğunu belirtti.

Henry, "İki futbolcunun da harikulade bir teknikleri var; ama onlar çok farklı. Messi bu aralar daha fazla gol atsa da, Ronaldo daha skorer bir oyuncu. Ronaldo geçen sezon en fazla gol atan futbolcuydu. Bir futbolcunun büyüklüğü, takımına yardım ettiği dereceye göre nitelendirilir. Bu yüzden ben Cristiano Ronaldo'nun Lionel Messi'den daha iyi olduğunu söylemek zorundayım" dedi.

• doğru
  • bu yaptıgı tam bi ş.sizlik , hayır çogu otoriteler bile messi yi daha iyi gösterirken bu adam ronaldonun daha iyi oldugunu düşünse bile takım arkadasına daha kötü diyemez.bu açıklamadan henry nin messiyi ne kadar kıskandıgını görmek hiç de zor değil.
    bana sorarsanızda messi daha iyi
  • Bencede doğru söylemiş
  • Ayıp etmiş pek takip etmesem de Messi daha iyi ßence hem pek sevmem C.Ronaldo'yu artis herif
  • ben messiyi zaten sevmiyordum çok doğru söylemiş ayrıca henry her 2sindende çk daha akıllı ve her yönden iyi
  • Ronaldo Messi den iyimi? hönk.gif Neresi iyi ya bu ronaldonun bir de biz anlasak...
  • la messi bambaşka bişi yaa geçen munih macında dağıttı sağ kanadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: snatch1903

Bencede doğru söylemiş

• messi ezer geçer
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yeni Hayat Belgesi

Ayıp etmiş pek takip etmesem de Messi daha iyi ßence hem pek sevmem C.Ronaldo'yu artis herif
    />

artiz nasılda çizilmiş karizması

• best Cristiano Ronaldo
  • Bence Messi gaza gelip daha çok çalışsın diye söylemiştir.
  • saçmalamış
  • kaynak ne? kaynak var mı?
  • Son alınan habere göre Messi ile Henry kavga etmiş Messi en son tesislerden elinde sopayla Henry'i kovalarken görülmüş
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunship

/>

c.r messinin tırnağı etmez be siz hiç messiyi kasıntı tripler sergilerken yada burnu bi karış havadayken gördünüz mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 14 Nisan 2009; 16:00:24 >

• Thierry Henry Barcelona gibi bir takımda olmasın hiç bir şey yapamaz , messi çok hızlı ve güçlü bir oyuncu , Barcelona geçen hafta nasıl bir oyun oynadı herkes gördü ilk yarı 4 gol attı , ayrıca Thierry Henry en fazla 50 dakika futbol oynayabilir. Etoo ve messi gerçek futbolcular ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gennosuke

quote:

Orjinalden alıntı: gunship

/>

c.r messinin tırnağı etmez be siz hiç messiyi kasıntı tripler sergilerken yada burnu bi karış havadayken gördünüz mü ?

henry futboldanmı bahsetmiş ben mi yanlış okudum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.