Şimdi Ara

Hemşirelikten Kebap Meslek Yok (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
4
Favori
9.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Xanax70

Benim babam mı hasta git kendi babanın serumunu kendin değiştir.

Balıklama atlayan sensin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açanda sensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanax70

Konuyu açanda sensin

Saçma sapan konuşanda sen

• ok.
  • Birisi yine hemşirelere kızmış

Ne iş yapıyorsun merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seanparker

Hemşire ve doktor arasında ast üst ilişkisi olmadığını bilmeyecek kadar konuya uzak olmana rağmen ahkam kesiyorsun birde senden iyi bilirim bu mesleği diyorsun ülkenin geniş özeti gibisin arkadaşım. Muhtemelen hastane organizasyonu nasıl olur nasıl olur veya olabilir bunu düşünecek kadar zekaya da sahip değilsin ki karalama çalışmasına girmişsin. Kaç puanla giriliyor demişsin birde 390 puan ile.

aha düştü bi tane sazan

senin hastane organizasyonunu yiyim görende taburların bölüklerin organizasyonu sanacak Allah ın her günü görüyoruz merak etme 390 lık arkadaşım genel de devlet hastanelerine güvenmem (doktor-hemşire) özel hastanelere gideriz ama orda bile paramızla rezillik yaşatıyorsunuz sanki benim dışardan gelen hastadan 50 lira alıp hizmet etmek yapmayın etmeyin herkes derece-kademesini bilsin bildiğiniz tek şey doktorun arkasından saydırmak ulan senın lisansda gördüğün dersleri bazı arkadaşlarım zevkine hobisine çalışıyor

Zeka demişsin istersen özelden mesaj at bi buluşalım bakarsın seneye burs falan bağlarım

• Kimsenin bursuna ihtiyacım yok imkanın varsa gerçekten ihtiyacı olan bir sürü insan var bunu zeka göstergesi olarak nasıl lanse etmende Anlamsız. Gösteriş yapmadan gel sana burs bağlarım diyip gösteriş yapmadan içinden geldiği için yapabilirsin. Kendini de bu yorumunla benim gözümde aşağılık biri olarak tescilledin

• Çalışma koşulları iyi olabilir ama kesinlikle kolay değil. Hastane ortamında özellikle üniversite hastanesi ise doktorlar çok yüklenir hemşirelere. Çoğu işi onlara yaptırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: seanparker

Kimsenin bursuna ihtiyacım yok imkanın varsa gerçekten ihtiyacı olan bir sürü insan var bunu zeka göstergesi olarak nasıl lanse etmende Anlamsız. Gösteriş yapmadan gel sana burs bağlarım diyip gösteriş yapmadan içinden geldiği için yapabilirsin. Kendini de bu yorumunla benim gözümde aşağılık biri olarak tescilledin

aynen karşiiim
  • Kuzenim maaş çizelgesini gösterdi 2016 aralık ayının brütü 7000 küsür :D

• Rapid Step kullanıcısına yanıt
    Hemşire olsunlarda ebelerini tersten görsünler
  • açıkçası hemşireliğin kendini geliştirme açısından sınırlı bir meslek olduğunu bildiğimden seçmedim. yoksa kolay bir meslek veya değil işini doğru yaptığı sürece çok gerekli bir meslek. asıl tartışılması gereken imamlık, müezzinlik gibi saçma sapan meslekler. bu mesleği allah rızası için yaptığını iddia edenler para almasında göreyim. birçoğu zaten o kadar rahat ki başka işlerle ilgileniyorlar, din tüccarlığı yapıyorlar. kebaplığa bakar mısın hem para al hem de allah katında torpilliyim havası ver insanlara.

allah rızasıymış pehh şunun arkasına sığınmayın bari dgdgdg.gereksizliğin ötesinde bir meslek, meslek bile değil davranış olarak görmek lazım bunu. aksini iddia eden kişilerin müslüman olduğunu zaten biliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faulen -- 13 Eylül 2018; 22:16:15 >
  • Sağlık çalışanı değilim olanlara Allah kolaylık versin. İşini kötü yapanları tenzih ederek yazıyorum yorumumu (Aldıkları para inşallah çocuklarının boğazından geçmez.). Son 1 ayda 5 defa hastaneye gittim ben çalışan olmadığım halde illallah ettim. Gelen hastaların birçoğu bilinçsiz. Doktor 5 dk geç gelir kuyrukta ki herkes konuşur bunlar da yatıyor çalışmıyorlar diye. Doktorun da onlar gibi insan olduğunu unutur. Trafik olabileceği, çocuğunun hastalanabileceği vs. İhtimal yoktur. Sıra almaya çalışırlar saat 10 da gelmişlerdir doktor kuyruğu bekleyen onlarca kişi vardır sekreter sizi alamam sıra bitti der insanlar sekreteri dövmeye kalkar ona bağırır çağırırlar.

Kolay meslek varsa git yap kardeşim. Bu dünyada bir sizin mesleğiniz zor geri kalan hepsi kebap. Tamamen kedi ciğer meselesi. Kesin gitmiş bir hastaneye hemşirenin işi yok sanıyor ki tüm hemşireler öyle. Burada bir katiplere bok atılmıyor hâlbuki orada da çalışmayan çok fazla insan var (hepsi çalışmıyor demiyorum). Bu gözler mahkeme salonunda uyuyan mübaşir gördü . Öğretmen hemşireler bitince katiplere de bok atabilirsiniz durmayın devam

• Çok iyiyse siz olun hemşire. Tutan yok. Ya yaş küçük daha hemşire olmadiniz ya da hemşire olacak yaşı gectiniz , olanlara laf arıyorsunuz,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere söylediğin parayı alan sadece devlettekiler ki batı da çalışmak için dehşet kpss puanı lazım.sonra 24 saat demişsin kolay kolay 24 saat çalışmıyorlar ve 3 gün değil izinleri en fazla 2 gün 24 saatten sonra.ayrica sen hemşire olda alt bakım yap bakalım neden para kazanıyorlar neyin karşılığını alıyorlar görürsün

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.