Şimdi Ara

hemşirelik isteyenler kaç net yaptılar ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mynameisferit

Bitti ya hemşirelik bnce yani şu anlamda kardesler 4 yıl sonrayı düşünün bi saglık meslek mezunları baya arttı ondan sonra özellerde maaaslar felan düşer tahminimce öyle olursada bnce mantıklı br secim yapın Bu ülkede saglık bitmez diyenlere sesleniyom bitmez dogrudur ama calısma kosullarını felan şmdiki kpss punlarına bak bide 4 yıl sonra mezun oldgnda yüzbinlerce kişi hersene mezun oluyo saglık mesleklerden desen özel saglıklardan desen özel üni.ler felan devlet üni 280-290"a kadar düştü 4 yıl sonra şimdiki işletme bölümü gibi olacagına inanıyorm.Bu durumda özel hastanelerde ücretleri düşürür calısma saatlerini arttırır gibisinden iyi düşünün bnde hemşirelik istiyormdum sizin gib ama baktmki işler gelecekte kötü olur die felan vazgectm bu anlattıklarımı da doktor bi abim amcaoğlu anlattı.

Hemsireligin bittigini en azindan biz mezun oluncaya kadar bitcegini dusunmuyorum .su an o kadar cok acik varmış kı ebe olana bile hemsirelik hakki veriliyomus hem bir erkek olarak daha fazla avantajliyim.erkek hemsire az ve ihtiyac cok. En kotu özel hastanede hemsire olurum. Ve en cok atama yapan maasi iyi olan bir meslek .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sdmaras

ygs kacbin senin ege ygs ilemi mf mi

118 bin benim. Ege hem ygs ile alıyo hem lys ile. Insallah mf3te 85bine cekebilirim

• itü hemşirelik düşünüyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Feynman1

itü hemşirelik düşünüyorum bende

Sen kaç bindesin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: starryeyed

112bin

İyi bence 50-140k arası olanlar icin en mantıklısını yapmıssın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t17cen -- 3 Eylül 2016; 10:02:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.