Şimdi Ara

Hemlock Grove (2013-2015) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
7
Favori
5.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mr.lsea

Şu kadın Taken(96 saat) filmindeki Bryan Mills-in karısı değil mi ya?

Hemlock Grove (2013-2015)

hee o .
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Dizi ramazanda izlenirmi izlediysen merak ediyorum baslayacam olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Dizi ramazanda izlenirmi izlediysen merak ediyorum baslayacam olmadı.

bir sahnede kızın memeleri görünüyordu. onun haricinde erotik sahne yoktu.
  • olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    O zaman iyiymiş ben netflix olduğu için genel olarak her şey gösterilir diye düşünüyordum o sahnelere bakmayız olmadı veya gece izleriz. Sevişme falan o zaman göstermiyorlar hemen geçiş yapılıyor.
  • İlk sezon bitmek üzere.

Dizinin çekimleri, renk ayarları harika. Karakterler gayet iyi. Tek sorun şu son birkaç bölümdür Roman Godfrey'in komaya girmesi ve bölümlerin öyle geçmesiydi. Onun dışında olaylar aşırı yavaş ilerliyor sanırım, belki bana öyle geldi çünkü uzun süredir HIMYM izliyorum. Haliyle bir bölüm 20 dakika ve her şey çok hızlı ilerliyor dizide. Aniden 50 dakikalık bir diziye başlayınca sıkılma durumu oldu. Herneyse; kurtadamlar,vampirler gayet iyi. En güzel şeylerden biri de ; bu karakterlerin özel güçlerini istedikleri anda kullanamamaları. Mesela Peter'a sataşan 2-3 genç vardı, Peter bunları kurtadam gücüyle pataklasaydı dizinin havası giderdi ama böyle bir şey olmadı. Kurtadam dönüşümleri gayet güzel, en azından bazı dizilerdeki gibi sadece kulak ve diş çıkmıyor. Velhasıl kelam, iyi bir dizi. Şu sıralar dizi kıtlığı var zaten iyi geldi bana. 3.Sezon final imiş, bence yerinde bir karar gibi duruyor. İlk sezon zaten şu vargulf hikayesiyle geçti, ikinci sezona da bir şeyler bulurlar. 3 de yerinde bir final sezon olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezona dün başladım gece son gaz devam :)
  • Üçüncü sezonu şimdi bitirdim. Sezon önceki sezona göre daha hareketliydi. Ama ilk sezonda ki o kasvetli ve gizemli havayı tekrar yakalayamadılar.

Herkes öldü. Ne biçim iş anlamadım. Tamam final sezonu tanıtırken "" no happy ending" falan dediler ama bu kadarını beklemiyordum. Bazı şeyler çok üstün körü geçildi.
    Miranda nasıl öldü ? Spivak'ın ölümü oldu bittiye geldi. Destiny'ye yazık oldu vs.

Ama en kızdığım nokta Olivia Godfrey'i harcadılar matmazel. 3 sezondur " she always wins" mottosuyla tanıttığın kadını maymun edip öldüremezsin. Tek sağ kalan o olmalıydı bana göre. İlerde olası bir 5 bölümlük mini dizi çekerler mi bilemem. Açık kapı bıraktılar. Peter'da hala yaşıyor.

Vel hasılı ilk sezonun hatırına izledim ama pek tatmin olmadım.

• Bu dizi komple bitti mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Bu dizi komple bitti mi ?

bitmedi diye biliyordum ama bitmiş olabilir
    http://tvline.com/2014/09/02/hemlock-grove-cancelled-season-3-renewed/
  • Bitti bitti. @olağan_şüpheli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bitti bitti. @olağan_şüpheli

saçma salak şekilde bitti öyleyse
  • Yeni başlıyacağım, görünüşe göre devmı gelmemek üzere bitmiş dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sexxx Dreams

Yeni başlıyacağım, görünüşe göre devmı gelmemek üzere bitmiş dizi.

evet bitti
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.