Şimdi Ara

Hemlock Grove (2013-2015) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
7
Favori
5.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bu nasıl bi dönüşümdür ya nasıl eski haline gelcek

• Famke Janssen varsa,sabah akşam izlenir.O nasıl trailer la?Beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

bu nasıl bi dönüşümdür ya nasıl eski haline gelcek

Baya iyimiş bu sahne.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

bu nasıl bi dönüşümdür ya nasıl eski haline gelcek

Oha.Acayip iğrendim valla.Çok kaliteli fakat pekte iğrenç olmuş.Kendini yemeside komikti.Keşke en sonda bu tarz birşeye dönüşseydi ya da biraz daha büyük olsaydı.

• dizinin yarın 13 bölümüde yayınlanıcak divxplanet forumlarından baktım her gün 1 bölüm yayınlamayı planlıyolarmış umarım beklentilerimizi karşılar
  • ilk bölüm bugün çıkacak sanırım.Trailer'da verilen dönüşüm sahnesini izledim o gözler öyle (çocuk tabiriyle" "pırt " diye düştü ama onlar nasıl yerine gelecek .Dönüşümü izleyenler de sanki

sinema seyrediyor insan biraz daha tepki verir veya alışkansan bu görüntüye ona göre bir tepki verirsin ,onların yerine iki kalas koysan daha anlamlı olurdu sahne
  • alttan tekrar çıkıcak heralde matruşka gibi
  • Henüz çıkmamış sanırım malum yerlere baktım
  • Dönüşümden sonra acayip bir merak oluştu bende.
  • Acayip abartılmış bir dönüşümle karşı karşıyayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 25 Nisan 2013; 19:38:30 >
  • çevirilicek mi acaba bu gün divx forumlarına üye olanlar 5. sayfada konu yazsanızda çıktığını görse çevrimen
  • Öncelikle diziden hiçbir şey anlamadığımı belirteyim.

Anladığım kadarıyla Famke Janssen ve ailesi vanpir. O dev kız ne ayak çözemedim. Yeni taşınan çingene çocuk kurtadam onuda anladım. Ölen adam olivia nın vampir olduğunu anladı sanırım. Kendini neden öldürdü anlamadım. Kardeşininde ortak olduğu iş ne onuda anlamadım ?

Tüm bunların yanı sıra dizi tadında değilde sinema filmi gibi olmuş. Kullanılan renkler bence kötü çok kasvetli bir ortam oluşturuyor. Kullanılan kamera açıları (özellikle filmin başında kız kaçarken) çok kötüydü. Hikaye yavaş işleniyor bir sürü konu havada. Umarım bir iki bölüm sonra oturur yerine dizi.

Bu arada Famke Janssen !!! Kadın yaşlanmıyor aga. Yok böyle bir kadın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeolog. -- 22 Nisan 2013; 23:08:58 >

• Dizimag'te ilk bölümünü gördüm sonra buraya bir bakayım dedim, dönüşüm videosunu izledim ve bir kaç bölüm izlemeye karar verdim
  • Dizide "Famke Janssen" oynadığını bilmiyordum izlerken gördüm pek oyunculuğunu beğenmedim bu dizide.Daha doğrusu kendini role alıştıramamış bir havası vardı ilerleyen bölümlerde değişir mi bilmiyorum.

Konu olarak "Grimm" dizisi ile yer yer karşılaştırılabilir,"Teen Wolf" benzeri ama daha kasvetli ve gerçek dünyadan kesitler sunacak gibi duruyor.Dizide çingeneleri işlediği için sadece kurtadam portresi ile dizi

ana konusu ilerlemeyecektir.Bir nevi " Supernatural" 'ın binbir çeşit farklı yaratık avını da yakalamak mümkün.Çingene konusu işlendiği için 3-4 bölümde bir şehir değiştirmeleri ve bu sayede dizinin

güncelliğini koruması olası aksi takdirde pek devam edeceğini sanmıyorum dizinin.Türü sevenlerin ilk bölümde sıkılmaları olası ,türe yeni başlayacakların başka bir dizi ile başlamasını tavsiye ederim .Dizi

yayınlanmadan önce dönüşüm trailerı sebebiyle izlemeye başladıysanız ilk bölümde onu göremeyeceksiniz onu da belirteyim.

• dönüşüm videosu ile anladığım, adam kurt adam değil normal kurt oldu???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marcus Glory -- 23 Nisan 2013; 12:56:42 >
  • ayrı kasabaya falan gitceklerini sanmıyorum çünkü dizinin adı kasabanın adı tabi gidebilirlerde

bu arada ilk bölümü izledim atmosferi beğendim oyunculuklarda iyi genel olarak ama çok hızlı gelişen olayların gösterildiği bi ilk bölüm değildi ama son derece ciddi(klasik ergen dizisine bağlamamışlar) ve potansiyeli var bence

bu arada

Hemlock Grove (2013-2015)

• Benden ilk bölümden geçer not aldı.En azından ergen dizi havası yok.Roman'ıda sevdim baya.Herif Steve Buscemi'nin genç hali.

Dizide güzel bir hava var.The Vampire Diaires denen saçma sapan diziden çok daha hoşuma gitti.Roman'da acayip karizmatik valla.O tiple ağına düşmeyecek kız yok ama ne diye dizinin başında fahişe tuttu.Pek anlayamadım.Skarsgard soyadında birşey var herhalde.3'üde acayip karizmatik.

Cidden o kız neydi öyle.Umarım bol bol çıkar.10 saniye gözüküp kayboldu.

• imdb de gordugum kadariyla olucak he tabi baska kizlada karistiriyo olabilirim umarim olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 23 Nisan 2013; 22:00:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölüm de yayınlandı.

Dizide yerel halk pek olaylara şaşırıyormuş hisse vermiyor.BSG'de tamirci olarak oynayan elemanda polis rolüne uygun olmamış.Dizinin kendi yaratmaya çalıştığı dünyada mistik bir hava var ama senaryonun işlenişinde durağanlık var.
  • İzlenir mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.