Şimdi Ara

Hemen teslim alınabilecek sağlam clash Royale hesabı aranıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar konu güncell. Oyundan sıkılan ve iyi bir hesabını uygun fiyata verecek olan varsa alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncell

• günceldir

• Yüksek hesap var

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.toksoz

Yüksek hesap var

Sağol hocam. 2000 tl verilmez bu oyuna sen inşallah o hesaba o fiyatı vereni bulursun.

• Güncelldir. Düzgün bir hesap denk gelmedi millet 100 tlye beğenmeyip sattığım hesaba 250 tl istiyor. Milletin malı ne kıymetli arkadaş ya

• Kart istekleri hint kumasi,fiyati olmasin,güzel kafaymis :) arkadasin 9 enderli hesap yapmanin ne kadar surdugunden haberi yok galiba.

Neyse iyi alisverisler

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicksiz1i

Kart istekleri hint kumasi,fiyati olmasin,güzel kafaymis :) arkadasin 9 enderli hesap yapmanin ne kadar surdugunden haberi yok galiba.

Neyse iyi alisverisler

Var hocam siz mersk etmeyin. Gidipte 30 40 tl gibi bir fiyat demiyorum. bir tane enderi 9 olan adam bana 150 200 tl fiyat çekiyor sence bu çok mantıklı mı? Sanırım sende hesabını hint kumaşı fiyatına satan uyanıklardansın.

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    1 tane enderi 9 olan 150 çektiyse fazla diyebilirim ama sen ilk mesajında enderleri 9 olan diye belirtmissin.

Oyunda 19 Ender kart varmış,bir Ender kartı 8den 9 yapmak istekle 1 ay sürse 18 hadi kutularla 15 ay surer.

Bu hale gelmiş bir hesabı 100 TL'ye mi satalım ?

Benim hesabımda 4 sıradan kart max 2 Ender 10 seviye ve 4 efsanevi kart 3 seviye olmuşken bile tüm enderlerim 9a ulaşmadı.

Ederi neyse o istenir ama ölücüler ve aceleciler olduğu sürece ederine satılmaması normalleşiyor.

Alt hesabım 5 sıradan 12 diğerleri 11 olur,1 Ender 9 diğerleri 7-8,200k altın var,1-2 eksik efsanevi,2-3 tanesi 2 seviye olmuş.Size göre bu hesabın ederi nedir merak ettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicksiz1i -- 18 Eylül 2017; 8:49:39 >
  • Zeze arkadsşımız ekspertiz mi? Söylediğin hesap kişiden kişiye değişir nasip kısmet işi isteyen istediği rakamı yazar olay bu :) Teklif eden olur evet dersin hayır dersin uzatmayın bozşuna benim ilanıma bakın alın şu hesabı konu kapanmıştır :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.