Şimdi Ara

HEMEN AKBANK İNTERNET ŞUBESİNE GİRİN 5 TL KAZANIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.932
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HEMEN AKBANK İNTERNET ŞUBESİNE GİRİN İLK 5000 KİŞİDEN BİRİ OLUN 5 TL KAZANIN

19.41 DE MESAJ GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 22 Aralık 2011; 19:47:44 >

• şimdi biri çıkıp "5 tl için mi konu açıyonuz" dicek
  • para paradır diyerek paragöz konumuna talip oluyorum
  • İnternet şubesinde herhangi bir uyarı göremedim acaba ne zaman yükleyecekler puanları diyerek olayı sürdürüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 22 Aralık 2011; 19:59:43 >
  • Aynı mesaj 17:06'da geldi ama girmedim internet şubesine, geçen iki kere geldi ikisinde de girdim sadece birinde yükleme yaptı..

Ayrıca yaklaşık 3 yıllık öğrenci hesabımdan bu aydan itibaren hesap işletim ücreti almaya başlamış Akbank.. Lise öğrencisiyken hesap açtırmıştım şimdi lise bitti, üniversiteye hazırlanıyorum, çok ayıp etti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Aynı mesaj 17:06'da geldi ama girmedim internet şubesine, geçen iki kere geldi ikisinde de girdim sadece birinde yükleme yaptı..

Ayrıca yaklaşık 3 yıllık öğrenci hesabımdan bu aydan itibaren hesap işletim ücreti almaya başlamış Akbank.. Lise öğrencisiyken hesap açtırmıştım şimdi lise bitti, üniversiteye hazırlanıyorum, çok ayıp etti..

öğrenci arkadaşlardan işlem ücreti alma lütfen akbank

yükleme yaptığını nerden anladınız dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahibitanıdık -- 22 Aralık 2011; 20:13:46 >

• cep şubesi değil değilmi
  • zaağ göçtü net şubesi kuyruk var galiba.
  • hemen yanısyor mu karta? Ben girdim herhangi bir yükleme yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

Aynı mesaj 17:06'da geldi ama girmedim internet şubesine, geçen iki kere geldi ikisinde de girdim sadece birinde yükleme yaptı..

öğrenci arkadaşlardan işlem ücreti alma lütfen akbank

yükleme yaptığını nerden anladınız dostum

Atm'den baktığımda puanım gözüküyordu, bu arada puanlar sanırım bir sonraki takvim ayında yükleniyor.. Aynı takvim ayında yükleme olmuş mu diye bakmayın boşuna..

• her gün on kere giriyorum niye bizi bulmaz bu
  • paylaşan arkadaşa teşekkürler

Ben girdim herhangi bir bildirim göremedim, önceden bu veya buna benzer fırsattan yararlanan arkadaşlar varsa
    Yüklenince nasıl anlıyoruz ?
  • geçen sefen cebe giren ilk 5000 kişiye verdiler. 20 gün sonra yatırdılar benimkini
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaYRoLeX

geçen sefen cebe giren ilk 5000 kişiye verdiler. 20 gün sonra yatırdılar benimkini

benim de hala duruyor o chippara :) acaba süresi var mıydı geri alırlar mı yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaYRoLeX

geçen sefen cebe giren ilk 5000 kişiye verdiler. 20 gün sonra yatırdılar benimkini

İlk 5000 kişi şartı bundada var arkadaşım.Ayrıca maximumun bana özel kampanyası yanında bu kampanya bayağı sönük kaldı.2 hafta önce internet şubesine girin 30 tl maxipuan kazanın mesajı gelmişti bana,hemen kaptım tabi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.