Şimdi Ara

Hem çalışıp hem okumayı düşünüyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Hem çalışıp hem okumayı düşünüyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    78 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,başlıkta belirttiğim gibi bu karara son günlerde baya bir sıcak bakmaya başladım.Durumum şu ; 19 yaşındayım liseden 1 sene önce mezun oldum,okuduğum lise uçak bakım alanıydı.Mezun olduğum gibi Türk Hava Yollarına uçak teknisyeni olarak işe girdim.Şuanda çalışıyorum.İstanbulda tek başıma Beylikdüzünde yaşıyorum.Üniversite düşüncem ise İstanbul Üniversitesinde bulunan uçak teknolojisi üzerine.2 yıllık bu bölüme geçiş yapmak istiyorum.İş yeri ev ve eğer olursa üniversite çok yakın birbirine.Fakat sabiha gökçene taşınma ihtimalimde var o zaman üniversite yolu 2 saat falan olacak.Sizce daha ne gibi zorlukları,avantajları,dezavantajları olur ?

|
    |

Henry Ford
  • Teğmen
    100 Mesaj
    aynı durumda olan bir ismini hatırlayamadığım ama soy ismi Karakaş olan bir adanalı abimiz vardı. İtü elektronik haberleşmeyi bitirdi oda senin gibi teknisyen olarak başladığı mesleğini üniversite bitirince şef gibi birşey olarak devam etti. Yanlış hatırlamıyorum 5.5bin tl gibi bir rakam alıyor. iyi olur senin için 2 saate değer yani
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.