Şimdi Ara

hem ati hem nvidia ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
1
Favori
351
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    17 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba hem ati hem nvidia kart takma şansım varmı elimde gtx 550 ti ve hd 6870 var bunları 2 sinide takabilirmiyim ?

|
    |
    |
    |
    |
    |
    amd hd 6870 si anakart olarak kullanıp; gtx 550 ti de Physics kart olarak kullanabilirsin.
    daha alt version nvidia kartlar ile geçmişte forumda bir kaç kullanıcı denemişti.

sana ne artı sağlar onuda anlatayım nvidia physics uygulaması sunan oyunlarda görsel olarak katkı sağlar.
    tek getirisi budur.

bana sorarmısın yaparmısın dersen yapmam.
    hem uğraştırıcı bir olay hemde deymez.

bu anlattıklarımın dışında hiç bir etkisi yoktur.
    |
    |
    INTEL CORE İ7-8700K''4800 mhz'' - ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING OC 8GB 11GBPS GDDR5X - Asus Rog Strix Z370-E Gaming - Adata XPG DDR4 16GB(8GBX2) 3200MHz D41 SPECTRIX RGB LED Gri Ram - Aerocool Project 7 P7-C1 Pro - CORSAİR H100i - CORSAİR AX12000i - Dell S2716DG 27" 1ms 144hz QHD G-Sync - Samsung 970EVO 250GB m2 ssd - Samsung 850 evo 250 GB ssd - WD Elements 6TB 3.5" USB 3.0 - WD 3.5 1TB Caviar Black Sata3 64MB Cache 7200Rpm - WD 3.5 1TB Caviar Black Sata2 32MB Cache 7200Rpm - WD 2.5'' 1 TB ELEMENTS SE USB3.0 / 2.0 - Samsung story station plus 1.5TB eSata/usb2.0 - Samsung story station 1 TB usb2.0 - Gamepower Warlock Mekanik Gaming Klavye Kırmızı Outemu Switch - James Donkey 325RS Gri Lazer 7200DPI - Gamepower Medusa 7.1 Surround - Logitech C525 - Logitech X540
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    eyvallah saolasın bir yerde okumuştum lucid hydra felan bu bir programmı yoksa farklı bişeymi

Orijinalden alıntı: jesques16

eyvallah saolasın bir yerde okumuştum lucid hydra felan bu bir programmı yoksa farklı bişeymi

hydra basmican. zerglin ile baslican sonra hydra lar ile destek vericen arkadan. eger terrana karsi oynuyorsan lurker kesinlikle basman gerek.

ha ama lucid virtudan bahsediyorsan is farkli o programi kullanmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Foxbat

GTC 550ti'ı physx kartı yapmak mı?!!!

ben yap demıyorum sonucta,
    ama konuyu acıp soru soran arkadassın sorusuna cevap olarak yapabileceğini yazdım.
    sonuçta renkler ve zevkler tartışılmaz.
    ben yaparmıyım asla yapmam.
    2 kartıda 2 ci elde satarım yeni bir kart alırım.
    illa merakı var ise böyle bir karışım çorba yapıcaksa 8800 yada 9800 alıp physx kartı yapardım.
    asla 550 ti yi yapmazdım.
    |
    |
    INTEL CORE İ7-8700K''4800 mhz'' - ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING OC 8GB 11GBPS GDDR5X - Asus Rog Strix Z370-E Gaming - Adata XPG DDR4 16GB(8GBX2) 3200MHz D41 SPECTRIX RGB LED Gri Ram - Aerocool Project 7 P7-C1 Pro - CORSAİR H100i - CORSAİR AX12000i - Dell S2716DG 27" 1ms 144hz QHD G-Sync - Samsung 970EVO 250GB m2 ssd - Samsung 850 evo 250 GB ssd - WD Elements 6TB 3.5" USB 3.0 - WD 3.5 1TB Caviar Black Sata3 64MB Cache 7200Rpm - WD 3.5 1TB Caviar Black Sata2 32MB Cache 7200Rpm - WD 2.5'' 1 TB ELEMENTS SE USB3.0 / 2.0 - Samsung story station plus 1.5TB eSata/usb2.0 - Samsung story station 1 TB usb2.0 - Gamepower Warlock Mekanik Gaming Klavye Kırmızı Outemu Switch - James Donkey 325RS Gri Lazer 7200DPI - Gamepower Medusa 7.1 Surround - Logitech C525 - Logitech X540
  • Yarbay
    2818 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Miyaw1

quote:

hydra basmican. zerglin ile baslican sonra hydra lar ile destek vericen arkadan. eger terrana karsi oynuyorsan lurker kesinlikle basman gerek.

adam gosu çıktı rıza baba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightwish34 -- 17 Mart 2013; 2:06:09 >

• Yarbay
    2801 Mesaj
    dene bakalım sonucu merak ediyorum
    |
    |
  • Teğmen
    244 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

quote:

quote:

Ben gosumuyum onu bilmiyorumda hydra demis adam. Cok fazla oynamasin arkadas. Sonra birine selam verirken en taro adun falan der adam altina sicar

• Yarbay
    2818 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

quote:

quote:

Ben gosumuyum onu bilmiyorumda hydra demis adam. Cok fazla oynamasin arkadas. Sonra birine selam verirken en taro adun falan der adam altina sicar

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Bey Azura
haberler
son dakika
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.