Şimdi Ara

HELP ME!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÇOK PARDON BU POST OLAYI NEYE GORE DEGERLENDIRILIYOR? 2 HAFTADIR 10 TANE İLAN VERDİM ANCAK POST BİR KEZ 3 E ÇIKTI SONRA 2 ŞİMDİDE 1 OLMUŞ BUNU BANA Bİ AÇIKLAYABİLİRMİSİNİZ . TEŞEKKÜRLER

• sanırım postların uygun değil siliniyor
  • sen devam et
  • Benim bildiğim kadarıyla İkinci el forumunda ve spor gündemi forumunda yazılanlar post sayısını artırmıyor, diğer forumlarda yazılanlar post sayısını artırıyor. Ancak siz ya da moderatörler tarafından silinen yazılarınız ise post sayısının eksilmesine neden oluyor...
  • post artınca bişi mi oluyo yani.post için mi cevap yazıyosun. [wand]
  • Valla ben 2-3 haftadır üyeyim şu ana kadar attığım postların hiç biri silinmedi.
  • Baba bir de aynı post u tekrar tekrar atarsan silinebilir.
  • MuwHinny Helal walla. 2-3 haftada 137 post.mu yaptın. Post için mesaj atanlar çıkıyor yavaş yavaş.

User Name: MuwHinny

Total Posts: 137
    ( <b>8.56</b> posts per day]
  • Sen eğer boş postlarla rütbe artırmaya kalkarsan silinmesi doğal![spam]
  • NE ALAKASI VAR NİYE BOŞ POST OLSUN İKİNCİ EL İLANI VERİYOZ İŞTE BOŞ POST MU OLUYOR BU ŞİMDİ ?
  • yine dipsiz kuyu hesabı :-)
  • post olayı bu yöndende başladı millet oyun oynayanlar önceden oyunlarına gore kasarlardı şidmi post kasıolar ilginç [clps]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by KEHRIBAR</i>
    <br />NE ALAKASI VAR NİYE BOŞ POST OLSUN İKİNCİ EL İLANI VERİYOZ İŞTE BOŞ POST MU OLUYOR BU ŞİMDİ ?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

ikinci elde yazdıklarınla da postun artmaz.
  • uygun bulunmamış olabilir
  • ben de help me yazınca birşey var sandım ne olacak al benim postlar senin olsun
  • cokomilk e cevabım amacım post arttırmak olsaydı şimdi 1000 in üzerinde post atmıştım.Bu arada günde 8 tane post atmak çok olmasa gerek ben sırf üye olmuş olmak için burada bulunmuyorum forumları takip ediyorum ilgi alanımdaysa post atıyorum.Bence bu forumların amacı gereksiz yere tartışmak değildir.Bu arada cokomilkin genelde girmiş olduğu forumlara bakarsakta donanımla pek ilgilenmediğini anlamak güç değil.Bir de benim yazdığım post ların çoğu donanım genel bölümümdedir post arttırmak istesem konu dışında bir çok geyik var.........
  • MuwHinny donanımla ilgilenmek gerekmez burada. ayrıca konu dışına istediğin kadar mesaj at çünkü post artmıyo burda
  • baba geyik yapılacaksa bir çok site var sence bu sitenin kuruluş amacı donanımla ilgili karşılıklı bilgi paylaşmak değilmidir.
  • [Deleted by Admins]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MuwHinny</i>
    <br />Bu arada cokomilkin genelde girmiş olduğu forumlara bakarsakta donanımla pek ilgilenmediğini anlamak güç değil.Bir de benim yazdığım post ların çoğu donanım genel bölümümdedir post arttırmak istesem konu dışında bir çok geyik var.........
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Ben senin bu yazın üstüne yazdım donanım meselesini. çokomilk arkadaşım donanımla pek ilgilenmiyo demekki. belki teknik yardımda yardımcı oluyo yada mobil cihazlarda,network yada ne bilim belkide web tasarımıyla ilgili yardımcı oluyo yada soru soruyor.Ayrıca konu dışı ve gereksiz mesajlar bölümündede gayet güzel geyiker dönüyor tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.