Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

help !! amerikalı adaptör türk priz standardına nasıl uydurulur ???

6
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      selam herkese...öncelikle de bana yardımcı olacak hayırseverlere.. uzak diyarlardan gelmiş olan canım,ciğerim,biricik cowon X5L'ciğimin adaptörünün o sinir bozucu (bize uymuyor ya!) priz girişini hangi yolla bizim gariban prizlerimize uygun hale getirebilirim ? arkadaşım bunun için o sinir uca bi parça eklendiğinden söz etmişti çok harcıalem bi işten söz edercesine fekatt ben bu parçayı nerden bulabilirim,nasıl ederim,hiç bilemiyorum..pc'mde saatlerce şarjının tamamlanmasını beklemekten fenalıklar geldi artık...cehaletimi mazur görünüz ve bana bi yardım eli uzatınız reca ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venusinfursss -- 31 Aralık 2008; 7:45:07 >

|
      |
      20 Aralık 2006 19:50:39
      quote:

Orjinalden alıntı: venusinfursss

selam herkese...öncelikle de bana yardımcı olacak hayırseverlere... uzak diyarlardan gelmiş olan canım,ciğerim,biricik cowon X5L'ciğimin adaptörünün o sinir bozucu (bize uymuyor ya!) priz girişini hangi yolla bizim gariban prizlerimize uygun hale getirebilirim ? arkadaşım bunun için o sinir uca bi parça eklendiğinden söz etmişti çok harcıalem bi işten söz edercesine fekatt ben bu parçayı nerden bulabilirim,nasıl ederim,hiç bilemiyorum.. pc'mde saatlerce şarjının tamamlanmasını beklemekten fenalıklar geldi artık...cehaletimi mazur görünüz ve bana bi yardım eli uzatınız reca ederim...

Hangi kentte yaşıyorsun? Ankarada isen Ulus'ta Konya Sokak. İstanbul'da isen Karaköy Selanik Pasajından ve başka kentte isen birçok elk. magazasında bu adaptörleri 1 - 2 YTL fiyatla bulabilirsin. Çok kolay yani işin.

Cihazında hayırlı olsun bu arada.
      |
      |

• Yarbay
      2723 Mesaj
      20 Aralık 2006 20:40:59
      İşte olay budur ilk mesajda başlık açmak. Bakkala sorsan bu soruna cvp verir kalmış başlık açıyosun.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyStİCaL -- 20 Aralık 2006; 20:54:44 >
      |
      |
    • 20 Aralık 2006 20:48:02 Konu Sahibi
      teşekkürler...sahiden de bu denli kolay bulunduğunu bilmiyordum..hemmen harekete geçeceğimdir...
      |
      |
    • 20 Aralık 2006 20:50:56 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: MyStİCaL

İşte olay budur ilk ilk mesajda başlık açmak. Bakka sorsan bu soruna cvp verir kalmış başlık açıyosun.

pardon ????????????????
      |
      |
      20 Aralık 2006 20:55:03
      Forum kurallarını oku.
      |
      |
    • 20 Aralık 2006 21:12:38 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: MyStİCaL

Forum kurallarını oku.

kimileri için küçük,minicik ama benim için büyükçene bir sorunum vardı ve burada sordum (e,alemin tek geri zekalısının ben olmadığımı biliyorum..vardır elbet benim gibi böylesi cahilce soruları ve sorunları olan,yakınında "bakka" filan olmayan bir kaç vatan evladı daha...belki onlara da bir hayrı dokunur bu soruyu buraya başlık olarak açmamın)...gayet aydınlatıcı bir yanıt da aldım...arkadaşa teşekkürlerimi de ilettim...peki nedir sizdeki bu "emir kipinde şiddet ve celal" ???
      |
      |
Ankara Web Tasarım
son dakika
haberler
Blogio
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.