Şimdi Ara

HellYeahMU [Season 1 - Season 6 - Season 13] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
1
Favori
17.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kismen dogruda 1.04.05 06 07 version atiyorsun maine tolls dan boyle bir imkan varsa iyiymis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyun güzel süreklilik isteyenlere öneririm. Sadece R.G. açılımının xshopa bağlı olması saçma geldi. ona bir el atsanız
  • HellYeahMU [Season 1 - Season 6 - Season 13]
  • Tam 500 kredi biriktirdim Summoner açacaktım siteye girdim birde ne göreyim

İyi oldu gibi sanki bu.
  • 10 gündür yoksun la piyasada. o kadar geç mi birikiyor o creditler :D
  • Yav aga firma başka bir memlekete gönderdi 1 haftalığına sonra izin kullandım falan giremedim
  • server bu akşam açılıyor, türkler organize olalım öyle başlayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harold -- 20 Şubat 2016; 10:32:06 >
  • umarım güzel bir açılış olur , hayırlı olsun
  • 40 online oyuncu ile çok güzel bir başlangıç yaptık. Bu başlangıca kadar desteği olan herkese çok teşekkür ederim.

Yeni oyuncu arkadaşlarımıza iyi oyunlar diler, tüm Türk Mu Online sever arkadaşları sunucumuza bekleriz.

Herkese iyi oyunlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_d -- 21 Şubat 2016; 22:41:28 >
  • Güzel görünüyor. Bende takılayım biraz nasıl olucak bakalım.
  • şu anda tam gaz kasıyoruz charları, guildler tamam. bekleriz hepinizi.
  • web sitedeki server info bölümü doğruysa eğlenceli bir servera benziyor, başarılar dilerim
  • RF & SUM charları için biletleri biraz ucuzlatsanız bence güzel olur hala vote ile kredi biriktirmeye çalışıyorum. Millet kaç reset atmış
  • Alper bey oyun iyi güzelde RF ve summoner açılmıyor 220 ye kastım baktım RF açılmıyor çıktım oyundan şu işi düzeltin hangi devirde yiz hangi çağdayız rf ve summoner ilk çıktığında credi ile muhabbeti vardi üzerinden kaç sene geçti bu devirde hala bu muhabbet olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımGM

Alper bey oyun iyi güzelde RF ve summoner açılmıyor 220 ye kastım baktım RF açılmıyor çıktım oyundan şu işi düzeltin hangi devirde yiz hangi çağdayız rf ve summoner ilk çıktığında credi ile muhabbeti vardi üzerinden kaç sene geçti bu devirde hala bu muhabbet olurmu ?

Merhaba. 1 gün içerisinde atacağınız 2 reset ile 500 credit kazanabilirsiniz, 2 günde votelerden de 120 credit gelse 620 credit'ten WCoin(C) exchange yaparak rf/summoner creation card alabilirsiniz. Ancak oyun içindeki eventlardan kazanılan goblin pointslerle de alınması sağlanmalı bu kartların. Onu da bir sonraki güncelleme için notlarıma ekliyorum.

Maalesef tek başıma karar veremiyorum bu konuda ortak olduğum arkadaşla bu şekilde başlattığımız için değişiklik yapamıyoruz. Kredi ile bu kartı alan çok oyuncu oldu ve bu kredilerin iade edilmesi maalesef mümkün değil.

iyi oyunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_d -- 22 Şubat 2016; 20:16:37 >

• acaip kasıyor ya
  • Nick: PLuTR
  • Lucky Reward sistemi eklendi. Oyundaki lucky coin'lerle artık vip üyelik alabilirsiniz!
    Website:http://www.hellyeahmu.com
    Guides:http://www.hellyeahmu.com/MuOnline/Guides

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_d -- 28 Şubat 2016; 22:44:31 >
  • Yapılan Hataları Playerlara Atmazsanız Belki Sizde Bir Gün İyi Bir Server Olabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_114988089/tm.htm
  • 7 online var sarmaz bence
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.