Şimdi Ara

HellYeahMU [Season 1 - Season 6 - Season 13] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
387
Cevap
1
Favori
17.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EShine

test accountlar kapalimi su an?

Hala açık. Yarın akşam kapatılacak.
  • alper_d kullanıcısına yanıt
    launcheri cözemedim, aciyorum ama bisey tiklanmiyor. win mode acmak istiyorum tüm dosya hata veriyor.. denicem bidaha
  • quote:

launcheri cözemedim, aciyorum ama bisey tiklanmiyor. win mode acmak istiyorum tüm dosya hata veriyor.. denicem bidaha

Client klasöründe winmode için 2 ayrı klasörde registry kayıtları ile birlikte sıraladım..

çalışmazsa şu anda teamviewerdan bağlanabilirim bilgisayarınıza kontrol etmek için.
  • alper_d kullanıcısına yanıt
    olur burdaysaniz bekliyorum.

edit: server acildi ama winmode cözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EShine -- 25 Haziran 2015; 23:42:43 >
  • quote:

olur burdaysaniz bekliyorum.

edit: server acildi ama winmode cözemedim.

problemi az önce tespit ettim. clientteki kısayollardan kaynaklanıyor. Yarın update ekleyerek çözeceğim.
  • EShine E kullanıcısına yanıt
    Su linkten programı indir.

Jumper Minimizer+Launcher

1-Programı ac(acilmazsa .Net dramework 4.5 kur)
    2-Tools>Clean Config>Ok
    3-Add Server.

Server a istedigin ismi ver, Server Path den oyunun yuklu oldugu klasorde Main.exe yi sec, Ip Kısımına "198.38.92.70" bu ip yi noktalı virguller olmadan gir porta 55901 gir websayfasına serverin web adresini girebilirsin.

Game confige gir istedigin ayarları sec programi yeniden baslat, hersey hazır.
  • 13dk kaldi tmm da register ne zaman acilcak?
  • quote:

13dk kaldi tmm da register ne zaman acilcak?

geri sayım biter bitmez :)
  • Server online ! Herkese iyi oyunlar..
  • trade calismiyor?
  • quote:

trade calismiyor?

Trade dupe'ye karşı kapatıldı. Tüm sistem bunun üzerine kurulu. Jewel rate yüksek. ilk setler +11 NPC'de
    Full option setler vote kredileri ve donation sistemi ile alınabilir. 10 gün düzenli vote ile 5 dolar değerinde 500 kredi kasılabilir. Zaten en iyi set / kanat ya da silah 500 kredi.

ExpWalker sayfasında detaylı bilgi mevcut:http://expwalker.hellyeahmu.com
  • HellYeahMU [Season 1 - Season 6 - Season 13]
  • oyunu açtığımda son derece küçük bir ekran ve okunmaz yazılarla karşılaşıyorum nasıl çözebilirim bunu? mesela servere tıklayacağım ya hellyeahmu son derece silik bozuk yazı
  • Birkac msj yukarda verdigim programla sorunu giderebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

oyunu açtığımda son derece küçük bir ekran ve okunmaz yazılarla karşılaşıyorum nasıl çözebilirim bunu? mesela servere tıklayacağım ya hellyeahmu son derece silik bozuk yazı

Oyun ana klasöründeki "Settings" sayfasindan General.reg dosyasını bir kez çalıştır ve mu online için genel ayarlar kaydedilecek.
    Sonra ister masaüstündeki klasör ile full screen, ister oyun klasöründeki "play in window mode" ile küçültülmüş ekranda oynayabilirsiniz.
    Ya da dilerseniz Jumper'in da dediği gibi bu versiyona uygun olan uygulamasıyla sorunu giderebilirsiniz.

Zorlandığınız noktada akşam saatlerinde team viewer ile bağlanıp yardımcı olabilirim. Özel mesajdan teamviewer ID ve şifrenizi göndermeniz yeterli.

Örneğin şu anda 2-3 saat kadar uygunum..

iyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Harbi-mu

kardesim birisi senin serverde hack yaparak milleti admin yapark ismimi vermis sakin ha ben o işleri birakali baya oldu benim kimselen işim yok kimsenin kapsini calmam işim ollmaz sakin h sakin aman ii calişmalar .

Bunu yapana söylenecek birşey yok. Verdiği zarar büyük.. Yazıklar olsun.

Bir de yardım etmek istediğini falan yazmış dalga geçer gibi. Sözüm ona bu şahıs bunu okuyorsa, zarar vermesin yeter. Dalga geçer gibi..
  • bir an önce şu atışmayı kesip Mesajlarınızı silermisiniz ? Lütfen sadece mesajlarınızı silin ve buna da cevap atmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbi-mu H kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sen de mesajlarını silersen sevirim.
  • Alper, server devam edecek değil mi? Uzun zamandan sonra oynadığım güzel serverlardan birisiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaknafein_1

Alper, server devam edecek değil mi? Uzun zamandan sonra oynadığım güzel serverlardan birisiydi.

Teşekkür ederim. Tabii ki devam edecek. Bazı önlemler alarak, kaybettiğiniz zamandaki levellerinizi expwalker ile kastırıyorum şu anda.

Son yedeklemeden saldırı saatine kadar aktif olan her oyuncuya 13 milyon experience ekledim.
    10-15 level aldı her karakter...

Yarım saate kadar açacağım.

İyi oyunlar.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.