Şimdi Ara

Hellblade: Senua’s Sacrifice'ta Çok Fazla Ölürseniz Kayıt Dosyanız Siliniyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Hikaye odaklı aksiyon-macera oyunu Hellblade: Senua’s Sacrifice bugün çıkışını gerçekleştirdi ve geliştirici stüdyo Ninja Theory'nin oyuna koymuş olduğu bir detay ortaya çıktı. 

Eurogamer'ın haberine göre, Hellblade: Senua’s Sacrifice'ta her öldüğünüzde kolunuzda bir çürük oluşuyor ve eğer çok fazla ölürseniz bu çürük en sonunda kafanıza kadar ulaşıyor. Bu çürük kafaya ulaştığında ise ana karakteriniz kalıcı olarak ölüyor ve yapmış olduğunuz ilerleme siliniyor oyuna en baştan başlıyorsunuz.

Hellblade: Senua’s Sacrifice PS4 ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Hellblade: Senua’s Sacrifice PlayStation Store TR'de 88,99 TL, Steam'de 49,00 TL fiyat ile satışta. Oyunda Türkçe dahil olmak üzere toplamda 20 tane dil seçeneği bulunuyor. 

• 6-8 saat oyun yap, sonra uzasın diye böyle şeyler yap. Güzelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • save dosyalarını yedekleriz o zaman nolur nolmaz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: azzaeI

save dosyalarını yedekleriz o zaman nolur nolmaz

Zaten tüm oyunların güncel kayıtlarını usb'ye koymak gerek. Ne zaman lazım olacağı belli olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: azzaeI

save dosyalarını yedekleriz o zaman nolur nolmaz

dosyanin silinmesi degil olay. senin save i yedekledigin yere kadar kaç defa öldüysen o kadar çürük yine duruyor.

• Dark souls gibi bir etki yaratmak istemişler ama oyun soınlarına geldiğimde böyle birşey olursa tekrar dener miyim bilmiyorum :D

• Ama üzülmeyin bir 5 dolar atarsanız size oynadığınız süre boyunca "save shield" veriyoruz.Böylece kayıt dosyalarınız silinmiyor.

• Küfür ve adam öldürme nedeni. Sinir etti bu özellik. En nefret ettiğim şeydir bu. Oyunu almadım ama yine de soğuttu kendinden.

• sorun edenler için fix ile halledilir diye düşünüyorum
  • sinir oldum ya 3 saatlik ilerlememi yedi oyun baştan baslayacakmısım böyle saçma bişey olamaz ya ne mantıkla koymuşlar cidden merak ediyorum dogrusu hayır oyunun sonlarında öldük yenidenmi baslayacagız 3 saat neysede çok gereksiz ve saçma sapan bişey bu

• Saçmalık

• Oyuncuları nasıl daha fazla deli edebiliriz , ruh hastası yapabiliriz diye düşünüyorlar. Hayatımda boyle saçma bir olay görmedim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Değişik bir sistem, kayıtlar ps plus'a yükleniyor nasılsa çok sorun olmaz.

• Günümüzün bebeleri hiç zorluğa gelemiyor.

• trainer ile halledersiniz pcde çok dert etmeyin. Bu arada glorias master race pc forever.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

trainer ile halledersiniz pcde çok dert etmeyin. Bu arada glorias master race pc forever.

Gloriasmaster race foraaaahahahahahahaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

trainer ile halledersiniz pcde çok dert etmeyin. Bu arada glorias master race pc forever.

Gloriasmaster race foraaaahahahahahahaaa

• 3 kere ölenin sistemine virüs atsaydı daha vahim olmaz mıydı? Böyle iyi. çakma nes'imle oynadığım oyunları gözüme getiriyorum da kayıt sistemi bile yoktu birader.

• quote:

Orjinalden alıntı: ezicioyuncu

Oyuncuları nasıl daha fazla deli edebiliriz , ruh hastası yapabiliriz diye düşünüyorlar. Hayatımda boyle saçma bir olay görmedim

Bir oyuncu Dark Souls'da ruh hastası olmuyorsa gerisi fasa fisodur, kaç kere monitöre yumruk atmak istedim ama kendimi tuttum. Hellblade beri gelsin :D

• Ya oyun aşırı sıkıcı zaten habire bulmaca bulmaca..tamam başa atıyorsun madem de o bulmacaları niye tekrar çözelim ki zaten savaş mavaş yok doğru düzgün..sesler güzel , atmosfer güzel, savaş dinamikleri güzel ama savaş yok 2 saat oynadım toplasan 5 dakika savaşmadım böyle salak oyun mu olur ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.