Şimdi Ara

Hellblade: Senua's Sacrifice (2017) [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
7
Favori
10.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    İmkanınız var ise orjinal almanızı öneririm hocam. Fiyatı ve türkçe altyazı ile çıkması karşılıksız kalmamalı.

Şahsen eve gidip denemek için zamanın geçmesini bekliyorum.
  • Oyunda ilerlemeye devam ediyordum,5-10 dakikalığına ara verdim sonrasında kaydı yeniden yükleyip bulmacaya tekrar başladım.Oyuna bıraktığım yerde başladım fakat bulmaca ögelerini bozulmuş bir halde buldum(Oyunda çeşitli objeler mavi renkli ışıkla parlıyor ve birkaç obje üst üste geldiğinde bulmacayı çözen sembolü oluşturuyor,objelerin üstündeki mavi ışık gitti ve bulmacayı çözmeye yarayan geçitler aktifliğini yitirdi.) ve oyunda bulmaca alanında hapsoldum sonrasında kaydı birkaç kez daha yükledim ve sonuç yine aynıydı.Böyle bir durumun iade süresi içerisinde gerçekleşmiş olmasına mı sevineyim yoksa böyle aptal bir hatanın atmosferi güzel olan bu oyunda olmasına mı üzüleyim bilemedim.
  • Şu fiyata hemde türkçe olmasına rağmen kopya indiren varsa yuh artık ..sonra oyunlar neden türkce degil diye sızlanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

İmkanınız var ise orjinal almanızı öneririm hocam. Fiyatı ve türkçe altyazı ile çıkması karşılıksız kalmamalı.

Şahsen eve gidip denemek için zamanın geçmesini bekliyorum.

Gezerken denk geldim yazayım dedim, incelemelerde pc de biraz sıkıntılı diyorlardı almadan önce denemek isteyenler olabilir. PS4 kullanıcısıyım ön siparişle aldım iletim altta mevcut Türkçe oyunları destekliyoruz.

Hellblade: Senua's Sacrifice (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 8 Ağustos 2017; 19:03:24 >

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında oyunu almayacaktım, bu ay biraz sıkışığım fakat Türkçe altyazıyla beraber 20 altyazı eklediklerini ve henüz el atılmamış inanılmaz fiyatını görünce edindim hemen Steam'den.

Yukarıdaki arkadaşların da söylediği gibi, dilinizi önemseyen ve bu şekilde bir fiyatlandırma yapan yapımcılara destek olunması gerekiyor. Ondan sonra altyazı altyazı diye forumlarda ağlaşılıyor maalesef. Kaldı ki ne Türkçe ne de İngilizce altyazıya ihtiyacı olan birisiyimdir, önemli olan düşünceye destek olmak zira.
  • Bende orjinal alınması taraftarıyım. 2 gün sonra gelip niye türkçe oyun çıkmıyor diye ağlamanın anlamı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Oyunda ilerlemeye devam ediyordum,5-10 dakikalığına ara verdim sonrasında kaydı yeniden yükleyip bulmacaya tekrar başladım.Oyuna bıraktığım yerde başladım fakat bulmaca ögelerini bozulmuş bir halde buldum(Oyunda çeşitli objeler mavi renkli ışıkla parlıyor ve birkaç obje üst üste geldiğinde bulmacayı çözen sembolü oluşturuyor,objelerin üstündeki mavi ışık gitti ve bulmacayı çözmeye yarayan geçitler aktifliğini yitirdi.) ve oyunda bulmaca alanında hapsoldum sonrasında kaydı birkaç kez daha yükledim ve sonuç yine aynıydı.Böyle bir durumun iade süresi içerisinde gerçekleşmiş olmasına mı sevineyim yoksa böyle aptal bir hatanın atmosferi güzel olan bu oyunda olmasına mı üzüleyim bilemedim.

benzer olaya bende rastladım. sizin yazıyı okuyana kadar bug olabileceğini düşünmemiştim. zorlaya zorlaya (mavi ışık olmadan) çözdüm bulmacayı.

bahsettiğiniz gibi bu bir bug ise gerçekten fiyasko. oyun hakkında uzun uzadıya bir şeyler yazamayacağım, diyeceğim tek şey her kafaya hitap etmiyor.

farklı bir şey denenmiş, beğenirsiniz beğenmezsiniz size kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Oyunda ilerlemeye devam ediyordum,5-10 dakikalığına ara verdim sonrasında kaydı yeniden yükleyip bulmacaya tekrar başladım.Oyuna bıraktığım yerde başladım fakat bulmaca ögelerini bozulmuş bir halde buldum(Oyunda çeşitli objeler mavi renkli ışıkla parlıyor ve birkaç obje üst üste geldiğinde bulmacayı çözen sembolü oluşturuyor,objelerin üstündeki mavi ışık gitti ve bulmacayı çözmeye yarayan geçitler aktifliğini yitirdi.) ve oyunda bulmaca alanında hapsoldum sonrasında kaydı birkaç kez daha yükledim ve sonuç yine aynıydı.Böyle bir durumun iade süresi içerisinde gerçekleşmiş olmasına mı sevineyim yoksa böyle aptal bir hatanın atmosferi güzel olan bu oyunda olmasına mı üzüleyim bilemedim.

benzer olaya bende rastladım. sizin yazıyı okuyana kadar bug olabileceğini düşünmemiştim. zorlaya zorlaya (mavi ışık olmadan) çözdüm bulmacayı.

bahsettiğiniz gibi bu bir bug ise gerçekten fiyasko. oyun hakkında uzun uzadıya bir şeyler yazamayacağım, diyeceğim tek şey her kafaya hitap etmiyor.

farklı bir şey denenmiş, beğenirsiniz beğenmezsiniz size kalmış.

Bu hatayı alan sadece ben değilim,Steam topluluğuna bu hatayla karşılaşınca bakma gereği hissettim ve bu problemi yaşayanın sadece ben olmadığını gördüm.Siz nasıl geçtiniz bilmiyorum ama benim geçmem imkansızdı çünkü bulmacayı çözmem için gitmem gereken yere giden yolda görünmez bir duvar oluşmuştu ve oraya gidemiyordum bu yüzden bulmacayı çözemeyip alanda hapsolmuştum.Oyunun Türkçe olması ve uygun fiyattan satılması güzel,atmosfer ve sesler de gayet iyi ama oynanış gerçekten çok zayıf ve kısıtlı,yapımcı atmosfer ve seslere yüklenirken oynanışı unutmuş bence.Oyunu almak isteyen arkadaşlara tavsiyem oyunun hatalarını ve zayıf oynanışını göz önünde bulundurmaları,sırf atmosferi için alırsanız pişman olabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 9 Ağustos 2017; 1:9:37 >

• bu gün bi 2-3 saat oynadım toplamda çok hoşuma gitti. konusu atmosferi mekanikleri gayet iyi. Grafikler daha iyi olabilirdi sanki fakat kötü kesinlikle değil.
    Türkçe oyunlara destek verin arkadaşlar 49 TL inanın hiç bişey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FEARTR

bu gün bi 2-3 saat oynadım toplamda çok hoşuma gitti. konusu atmosferi mekanikleri gayet iyi. Grafikler daha iyi olabilirdi sanki fakat kötü kesinlikle değil.
    Türkçe oyunlara destek verin arkadaşlar 49 TL inanın hiç bişey değil.

Bize 89 tlyi geçirmişler
  • Türkçe altyazı bulabilen varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz oynadım özellikle konusu benim ilgimi çekti fakat oyun genel olarak güzel bazı eksikleri olmasına rağmen.İlla söylemek gerekirse gameplayda bariz sorunlar var malesef onun dışında oldukça hoş ve kısa oynama süreme rağmen oldukça beğendim.Ama oyunun amacıda ona odaklı değil ve sunmak/vermek istediğide o değil diye düşünüyorum.Sorunu olan kısımlar en azından benim için,daha arka planda bırakılmak istenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 9 Ağustos 2017; 1:37:2 >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    türkçe altyazılı çıktı zaten.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Steam Candır ya. Bana kalırsa sony bilerek yapıyor. Tr oyunlarını genelde kendileri yaptıgından başka firmalara illaki garezleri vardır diye düşünüyorum.
  • atmosfer ve sesleri gerçekten harika ama hoşuma giden mekaniği elinden başlayıp başarısız oldukça kafaya kadar ilerleyen çürüme ve sonrasında oyunun tüm kayıtlarının silinmesi:) baştan veriyor gerilimi oyun o yüzden, dikkatli oynamak zorunda kalıyorsunuz:)
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    İndiragandi de türkçe altyaz yok

• https://www.durmap lay.com/tr dan 43 tl karsılığı aldım desteklemek amaçlı

diğer oyunlarda fiyatları makul bir seviyeye gelsede alınsa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 9 Ağustos 2017; 10:50:41 >
  • Elime para geçtiği an bu oyunu satın alacağım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.