Şimdi Ara

helikopter tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bazı forum sitelerinde yorumlara göre linklerdeki heliler 4 kanal değil 3 kanal... ama ben videolarını vs izledim hiçte 3 kanal gibi durmuyor hemde çalışma mantıkları aynı 4 kanallar gibidir... iki tanesinin arasında kaldım da sizce hangisini alsam memnun olurum..

http://cgi.ebay.com/4CH-F106-RC-GYRO-USB-Helicopter-TOY-RTF-USB-4-Channel-/140588466489?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item20bbb9c139#ht_3553wt_952

bu metal gövdeli çok sağlam.. ama arkadaki motoru 3 kanallar gibi ileri gitmesini sağlıyor bu itici

http://cgi.ebay.com/GYRO-4CH-Mini-Metal-Radio-Control-RC-Helicopter-Toy-202-/280721280804?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D1996597749482881591#ht_4460wt_1238

buda metal gövdeli değil fakat çalışma mantığı tıpkı 4 kanallar gibi hatta kuyrukta motor yok :D:D..

gönlüm 2. den yana ama sağlamlığı nasıldır şüphelerim var

• http://cgi.ebay.com/4CH-F106-RC-GYRO-USB-Helicopter-TOY-RTF-USB-4-Channel-/140588466489?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item20bbb9c139#ht_3501wt_1037

2si arasından bu hocam.Ama para biriktirme imkanın varsa Lama v4 gibi modellere bakmanızı öneririm.Fakat başlangıç için bu modelde yeterlidir.Zira ilk helikopterim bimden aldığım 20 liralık helikopterdi

• 3 Kanal oyuncak
    4 Kanal model
  • bende aynısı var. tek farkı benimkinin yanlarındada küçük pervaneler var. yan gitmesi için. usb kablosuyla pc ye bağlıyorum. 15 dk da doluyor sarjı, 10 dk kullanıyorum. 1 tanede aynı boyutlarda cobra helikopterim var
  • bende babama hediye almak istiyorum önerebilcek var mı hiç bi bilgim yok fiyatıda 50 lirayı geçmese falan iyi olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

http://cgi.ebay.com/4CH-F106-RC-GYRO-USB-Helicopter-TOY-RTF-USB-4-Channel-/140588466489?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item20bbb9c139#ht_3501wt_1037

2si arasından bu hocam.Ama para biriktirme imkanın varsa Lama v4 gibi modellere bakmanızı öneririm.Fakat başlangıç için bu modelde yeterlidir.Zira ilk helikopterim bimden aldığım 20 liralık helikopterdi

ileri geri hareketin arka motordan sağlanması amatörce olmaz demi hocam... şu an için ikisnden birini alacam da :D.. ilerde artık öyle büyük olanlar

-----------------------------

quote:

Orijinalden alıntı: NaSTiEsTR

3 Kanal oyuncak
    4 Kanal model

bunların ikiside 4 kanal

---------------------

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

bende aynısı var. tek farkı benimkinin yanlarındada küçük pervaneler var. yan gitmesi için. usb kablosuyla pc ye bağlıyorum. 15 dk da doluyor sarjı, 10 dk kullanıyorum. 1 tanede aynı boyutlarda cobra helikopterim var

kalitesi nasıl acaba... bahsettiğinizi biliyorum 5 motor olan.. olana da baktım bi ara :)

--------------------

quote:

Orijinalden alıntı: Junkie16

bende babama hediye almak istiyorum önerebilcek var mı hiç bi bilgim yok fiyatıda 50 lirayı geçmese falan iyi olur :D

heli alacaksan bu ikisini araştırmalarım sonucu buldum kardeş :D.. hem uygun fiyatlı hemde 4 kanal bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ec38 -- 12 Ağustos 2011; 4:19:48 >

• türkiyeye kargo bedava mı hocam?
  • gövdesi metal değil. metal olsa zor uçar. hafif olması için genelde plastik yada köpük gibi malzemelerden yapıyorlar. ama yinede çok sağlam oluyor. esnek plastik olduğu için istediğin kadar çarp banamısın demiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 12 Ağustos 2011; 4:29:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

türkiyeye kargo bedava mı hocam?

ikisinin ki de bedava hocam ewet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

gövdesi metal değil. metal olsa zor uçar. hafif olması için genelde plastik yada köpük gibi malzemelerden yapıyorlar. ama yinede çok sağlam oluyor. esnek plastik olduğu için istediğin kadar çarp banamısın demiyor

gövdesi metal diye hatırlıyorum avatar olan helinin.. metal derken alaşım.. yani hafifletilmiş metal.. uçuş kalitesini etkilecek kadar ağır olmuyor ve bir o kadarda sağlam oluyor.. ama birinin yorumuna göre gövdenin metal olması önemli değilmiş sanırım.. gönderdiğim 2. linkteki metal.. ama mantıken diğerinin de gövdesi kapağın epey içinde sayılır ona da bişe olmaz gibi sanki :D

• o zamn çok ucuz ya türkiyede ne kadar bunlar
  • quote:

o zamn çok ucuz ya türkiyede ne kadar bunlar

90-100 tl :D.. oda gittigidiyor da ... piyasada 200 civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ec38

quote:

2.sinde kargo ücreti 2.99USD. Gözden kaçmış sanırım.
  • gittigidiyorda sıfırımı 90-100
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisoylu38

quote:

quote:

FREEEconomy Int'l Shipping.. beleş demek oluyor die biliyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ec38 -- 12 Ağustos 2011; 4:39:36 >
  • gittigidiyorda sıfırımı 90-100??
  • quote:

gittigidiyorda sıfırımı 90-100

eet
  • iyimiş ya bende bi tane sipariş veriyim hiç anlamam ama oynarız yinede hangisi daha büyük bunların
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alisoylu38

quote:

quote:

FREEEconomy Int'l Shipping.. beleş demek oluyor die biliyorum :D

Yanlış mı görüyorum diye yeniden baktım ama

"Shipping:

$2.99 Standard Shipping from outside US"

• beyler bana hızlı giden ve fiyatı fahiş olmayan bi helicopter önerin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.