Şimdi Ara

#HelalEtmiyorum tweeti 1.siraya girdi.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
11.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
257 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ellerinde PS5, iPhone 12 Pro Max
    Altlarında son model arabalar
    Ayaklarında Nike Adidas
    Her gün Nusret’e gider et yerler
    En kötü Chivas Regal içerler
    Sonra reis kötü!!!!?!!!

2002’de reis ülkeyi aldığında gençler böylemiydi?

Şaka lan şaka aktrollük nasıl bir his? Merak ettim. Ama bu iş için para almayınca çokta zevk vermedi. Ama yukarıda yazdığım gençlik Nusret’i çıkartırsak Alman gençliğidir (bire bir gözlemlerimdir)
    Yıllardır Suriyelilere her ay maaş verip şu Pandemi sürecinde kendi halkına 2 ay sokağa çıkma sosyal devlet olmanın tüm gerekliliği yerine getirilecektir diyemedikleri için, yıllardan beri maaşımdan yok sigorta yok vergi diye bir çok kalemde kesinti yapıp
    şu pandemi de halen aşı olamadığım icin hakkımı HELAL etmiyorum
  • Zerre hakkım var varsa helal etmiyorum.

• Reis bence evlere insanımızı tıktığına pişmandır. Milletin vakti olunca herkes sosyal medyada geziniyor. Üstüne son 2 haftada kırılan potun haddi hesabı yok. Bir Peker'in videoları da üstüne dizi niyetine izliyor millet #HelalEtmiyorum tweeti 1.siraya girdi. 

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bu mesaj silindi.

Valla haklısın onların kafalarını değiştiremedikçe biz mahvoluyoruz. Bunların buna da şükür karnımız tok mantalitesi resmen bu ülkenin sonunu getirdi.

Hepimize yazık oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Bu mesaj silindi.

Hocam valla sizin yorumlarınızı gülerek okuyorum. Yıllar önceki postlarınızı da bildiğim için. Ama herkes oltanıza düşüyor. Tebrikler. #HelalEtmiyorum tweeti 1.siraya girdi. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya o değilde adamlar halen istiyor ya la

Vermek asla.

• Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaş troll yapıyor değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında Twitter ve YouTube'a kısıtlama gelecek herhalde.

70bin barajına dayandı şimdiden.

• #HelalEtmiyorum tweeti 1.siraya girdi.

• Bugün seçim olsa ve Millet İttifakı kazansa benim tercihim kesinlikle Mansur Yavaş'tır. 10 sene sürer bu ülkenin tekrar düzelmesi ama düzelir. Yabancıya güven verirsen, insanlarına güven verirsen bu ülkenin geleceği güvence altına alınır. Çok basit zaten genç nüfusu fazla olan bir ülkeyiz. Dinamik bir ülkeyiz düzeltiriz.

Ancak ben ve benimle yaşıt dostlarım 40 yaşına kadar gün yüzü göremeyecek bu bir gerçek. 40'ından sonra ülkeler gezeceğiz, alım gücümüz artacak, 1 aylık maaşımızla 4-5 konsol alabileceğiz.

Yalnız o zamana kadar bir gecede bir değişim beklenmesin. YAVAŞ YAVAŞ olacak bir şeyler bakalım o günleri de göreceğiz umarım.

• Erdoğan’ın o sözlerine siyasetçilerden şu tepkiler gösterildi:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: Helalleşelim kesinlikle. Türkiye için erken seçim çağrısı yapıyorum. Seçim! Hemen!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: Sayın Erdoğan, helallik istediğinize göre siz de iktidara veda vaktinin geldiğini anladınız. Evet, sandık Gelecek, halk kötü yönetimin faturasını kesecek ve siz gideceksiniz. Liyakatli kadrolar Gelecek, halkın yüzü yeniden gülecek.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak: Salgında en az destek veren 3 hükümetten biri ol. Esnafa dükkanını kapat derken, lebalep kongre doldur. Sonra çık milletten helallik iste. Orası “helallik isteme makamı” değil; dar günde, milletin yanında olma makamı. Dar günde yanında olmayana, millet sandıkta dersini verir.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel: Bu zor günlerde iflas eden, borçları artan, işsiz kalan, geliri düşen vatandaşa hak ettiği desteği vermeyip, onları açlığa mahkum ettiniz, şimdi kalkıp helallik istiyorsunuz. Esnafımız, vatandaşımız devletten destek bekliyor o kadar!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç: Sen sarayda zevki sefa sürerken vatandaş evine ekmek götüremedi, esnaf senin yanlış politikan yüzünden battı. Milleti perişan et sonra da helallik iste. Bu kadar kolay mı?

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel: Türkiye'yi yönetemiyorlar! Yönetemedikleri gibi her gün yeni bir skandal ile ülkemizi bir bilinmeze sürüklüyorlar. Tüm bunlara son vermek için tek bir yolumuz var #HemenSeçim!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek: Devlet yönetiminde gelinen son nokta! Ya IBAN isterler ya da helallik. Yandaş müteahhitlere verilen paralar için helallik istemektir bu. Sandığı getirin halk ne cevap vereceğini iyi bilir…

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç: Hazinedeki 128 milyar doları erittiniz. Saraylarda keyif çattınız. Devleti soyup kaçtınız. İsrafın dibine vurdunuz. Tosuncukları zengin ettiniz. Tam kapanmada vatandaşa bir kuruş yardım etmediniz! Hakkımı helal etmiyorum!

Eski Devlet ve Kültür Bakanı Fikri Sağlar: IBAN vererek başladı, helallik isteyerek devam ediyor. Kandırıldık diyerek iktidardan gidecek!

İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan: Helal ile haramı ayırt edebilenler, helallik istemek zorunda kalmaz!

#Helaletmiyorum

-Sözcü

• üff cevaplara bak 1 tanesi mi mantıksız olmaz yahu. muhalefete bile muhalefet yapmayı öğrettiler o kadar kötü yönetiyorlar#HelalEtmiyorum tweeti 1.siraya girdi. 

• Birazdan helal olsun diye acilir.

Cok komik ulke olduk.

• Ellerinde PS5, iPhone 12 Pro Max
    Altlarında son model arabalar
    Ayaklarında Nike Adidas
    Her gün Nusret’e gider et yerler
    En kötü Chivas Regal içerler
    Sonra reis kötü!!!!?!!!

2002’de reis ülkeyi aldığında gençler böylemiydi?

Şaka lan şaka aktrollük nasıl bir his? Merak ettim. Ama bu iş için para almayınca çokta zevk vermedi. Ama yukarıda yazdığım gençlik Nusret’i çıkartırsak Alman gençliğidir (bire bir gözlemlerimdir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 14 Mayıs 2021; 18:19:19 >
  • Helal olsun tabi ya ne demek lafı bile olmaz

Bu arada sandık ne zaman gelecek önümüze bekliyoruz

• ahmet davutoğlunun dediği bir tek bana mı komik geldi
  • 15 aydır covid olma korkusuyla işe gidip geliyoruz özel sektörde psikolojimiz bozuldu. Yok onun eşi önce aşı olsun yok bunun kayınbiraderi önce olsun.

Şahlandı diye övündüğünüz devlet parasını verip de 18 - 50 yaş arasına sırayla aşı yapmasını bile beceremedi kelle koltukta gezdiyorsunuz insanları ekmek parası için. Şahlanan bir şey var evet bu milletin arkasında dolanıyor dimdik...

Başka ülkelerde aşı olana üstüne para veriyorlar artık yakında sinemaları spor müsabakalarını her şeyi serbest bırakacaklar ben hala pazartesi gününden sonra covide yakalanır mıyım aileme bulaştırır mıyım korkusuyla işe gitme kabusunun içine düşeceğim.

Ne helalliğinden söz ediyorsunuz ?

• Helallik de istediğine göre gidiyor herhalde. :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.