Şimdi Ara

Hela vs thor Iw vs dr strange vs jl süpo (Mcu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hela mijolnire layikti o yüzden stombreakada layik olarak düşünelim
    Dr strangede zaman taşlı olucak kendi solo filminde olduğu gibi
    Bu vs nin kazananı kim olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazın da bunu da popüler yapalım

• Hocam sizi unutmuşum

• Düşününce THOR helayı alır stormbreaker ile onu kıramaz bence daha ig ler bişey yapamıyor

Superman zorlar bayağı bi herkes birbirine girecek thorla kapışır araya strange felan girer supermanın büyüsel saldırılara pek bağışıklılığı olmadığı için ölürbilir THORUN yıldırımlarımda bayağı etkili olur

Bence %50 %50 thor alır desem olmaz strange alır desem olmaz yani bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kıeamaz zaten ben onunda kullanma hakkı var dedim ( tabi alabilirse ) strange zaman taşı büyük bir faktör ben strange ve thor arasındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 29 Mayıs 2018; 14:1:52 >
  • Bende kişi arasındayım merak ettiğim şey acaba thor strangenin saldırılarını dodgelayabilirmi çekiçle felan ıg nın saldırılarısından çizik bile almayan şey steangenin saldırılarındanda pek bişey olmaz

Bana kalırsa çekiçte özel bir büyü var kralın en büyük silahı dendi ve ıg buna çizik atamadı bence eski krallar çok güçlü bir büyü yapmış olabilir.. Acaba Rune magic mi

• 2 kişi olcak o kişi yazmısım

• Hocam o yüzden strange zaman taşı verdim zamanı durdurup hepsini tokatlıyabilir zamqn taşıyla dormammuyu yeniyodu solo filminde

• Bilmiyorumki o yaşlandırma felan pek sökmez thora

Çünkü Ada'm 5000 yıl yaşlanacak bi anda 3500 yıl yaşlandıramaz yavaş yavaş olur

• Yabancı forumlara bakıp geliyorum

• Yok yaşlandırmayacak mesala dormanmu strange hep öldürüyodu geri geliyordu fonra dormanmu pes etti thorda pes edebilir yada strange zamanı durdurur öyle her kezi tokatlar

• Yabancı forumda Iw strange vs ıw thor adlı konuya denk geldim

Onlarda kararsız biri diyo Thor alır ama strangeyi alabilir

Biri diyo ikisinide potansiyeli şok yüksek kararsızım diyo vs. vs.

Ben yine %50 diyorum

• Ama sen Iw strange vs Iw thora bakmışsın Iw da strangen zaman taşını kullabdığını görmedik ben %60 strange diyorum süpo vs de şansı var mı peki

• Neyse hocam jarj bitiyor akşam toplu tartışırız

• Ama zaten taş ondaydı ve kullanabilirdi zaten forumda Zaman taşını kullanabilir diye geçiyodu

Ben yine 50-50 diyorum sma aklıma strange daha yatkın geliyor

Supermanın şansı var tabi ama çok çok hızlı davranmalı bence tek vuruşta bayıltırsa ki denk gelirse bayıltır hatta bayıltmayı bırak öldürebilir eğer Superman strangeden önce davranırsa alır

• Olur :)

• hocam pc den yazıyorumda süpo hızlı davranıp vurdu diyelim strange ölsede geri gelir bunu dormanmu ile pazarlık sahnesinde birç ok kez yaşamıştık bence bu vs de süpo helayı alırsa alır
  • Bu sinematik evren konularının sonu gelmeyecek gibi ama ben yine de yazayım.Arkadaslar sinematik evrenin bütün karakterlerinin ne yapacağını bilemeyiz.Adamlar milliyetçilik kasnak için bir senaryo yazar cap thanosu öldürür.Ya da feminizmden prim yapmak için captain marveldi oldurturler.Thor iwde güçlendi ama gücü hiç bir zaman stabil olmayacak o yüzden de net bir şey soyleyemeyecegiz artık böyle extended universe ve Mcu hakkında vs konusu açmayın bence.Tartismanin anlamı yok ucu bir yere çıkmaz stabil değil çünkü.

• Be4die kullanıcısına yanıt
    MCU da güç seviyelerinin değiştiğini çok iyi biliyoruz ancak böyle bir savaş olsaydı kim yenerdi onu merak ediyoruz yani ona bakarsak çr konularında da Ca süpo vs fulcrum diyoruz 2 si başka evrenden ve böyle bir kapışma asla olmaz ama yinede biz buna benzer vs konuları açıyoruz yani MCU daki kahramanlardan bazılarıyla vs yaptırmak başka bir tadı oluyor ve karakter savaşları bölümüne hiç uğramayanlar bile gelip yazıyor ayrıca sinamatik vs konuların çoğu popülerliği girmişliği var sizi göre bu vs'nin şampiyonu kim olur onu yazmamışsınız sebebiyle yazarsanı iyi olur
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Çizgi romanlarda belli bir stabilite olduğu için karsilastirabiliriz.Farkli evrenler olsa bile galaxybuster vs vs öyle sıralamalar var.Ama film evreni özellikle Disney aldıktan sonra akım neyse onun üzerine gidiliyor.Bana göre bu kapismayi Thor alır.Ha ama Superman yenilmez yine orası ayrı sadece Thor daha güçlü durumda şu an.Thorun base formu değil şu anki rkt oldu bildiğin.Ayrica doctor strange supesi alamaz hayatta.Buyuk ihtimalle sinematik evrende büyüye bağlı bir bağışıklığı var.Helayi madara ederler burda.Yani Thor>süpes>>>ds>>>>>>>hela

Ha ama şu an supesi alabilecek kahraman yok marvelde.Hala bu gorusumun arkasındayım çünkü süpes base formunda olsa da sinematik evrende yenilmez.Kisacasi Thor daha güçlü ama yenemez.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.