Şimdi Ara

Heğinize onerim: Corecess modem alin !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben uzun arasatirmalardan sonraw ona aldim fiyati cok iyi vede cogu modemlde az olan firewall, nat vs. gibi ozellikleri de ayrica cok ufak super bi modem (sigara kutusu kadar gorunce sok olcaksiniz) elkotek getirio (yani alcatel i getiren firma) ayrica ptt den onayli tek modem su an (bisde alcatel war) alcatel e bosuna opara wermeyin hem eski teknoloji hemde coook pali ustune usluk 2. el su an (distributor firma bile 2. el satiyoru suan 0 i yok) siddetle oneririm !...

• Fatih tt den talep bildirgimde bana onu tanıtan bir kagıt verdiler hauahuh 105$ galiba.Ama alcatel speedtouch daha iyi..
  • Hayır 70$. Üstelik ben o eski teknoloji alcatel modemlere para vermem.
  • Alcatel artık üretilmediğinden teknik desteği yok.Alır da bir sorunla karşılaşırsanız elinizde patlar.
    Söylemedi demeyin.Ben ZyXEL 650R aldım. Süüüüüpppppeerrr....
  • zyxel modemlerin modellerinin sergilendiği bir sitesi varmı? varsa nedir?
  • www.zyxel.com.tr
  • Peki ya fiyat?? 650R ve 652R'nin fiyatları nedir?
  • 256/64 adsl 2 kişiye yetermi ? dl,sörf ve gece yarıları cs için??
  • Artar bile.
  • 128k ya sıra beklemek ölüm resmen..Bende apartmadakileri ayartıyorum :]
  • İki gün önce bir tane daha başvuru yaptım. İşleme kondu yazıyor. Başvuru karşılanamadı demiyor. Heyt be. Bende adsl alacam.
  • Beyler Corecess ile Alcatel faklı firmalardır. Sadece iki fimanında Türkiye disbrütörü aynı.

Ayrıca Crecess 3112 USB ADSL modemin fiyatı 105$ değilk 68$ + KDV dir...

Bilgilerinize...
  • spire yazının başlığınıda düzelt sana zahmet...
    heğinize diye bir kelime yoktur türkçede...
  • ya herkes ayrı ayrı modemler için tt onayı olan tek modem bu demiş nedir bu iş anlayamadım?? bide bu 128k ya sıra beklemek nooluyor anlayamadım ben öntalep formu doldururken bağlantı hızı sormuyordu
  • su an icin bitane ama 1 aya kadar daha yen modemlerde desteklenicek sanirim ...
  • 128 kb için sıra bekleme olayı var doğru. Eğer başvururken hızını belirtmezsen seni 128 kb olarak kabul ediyorlar. Eğer hızını 256 kb ve üzerisi olarak belirlersen fazla sırada beklemiyorsun.Corecess modemlerin TTNET onayı var. Ancak diğer modellerin olmdadığı anlamına gelmez bu...
  • su an icin sadece corecess mis ...
  • Zyxel markalı ADSL medemlerdede TTNET onayı var olduğu söyleniyor. Ancak benin net bir bilgim yok bu konuda...
  • Talepler en yuksek hızdan en dusugune dogru karsilaniyor. O yuzden ne kadar yuksek hızda basvuru yaparsanız o kadar cabuk hizmet alma ihtimaliniz var.....
  • Bunu neye dayanarak aktariyorum soyleyeyim, basvurumun ertesi gunu dozlesme imzaladım. Yani toplam iki gun icinde ADSL hattımı almıs oldum....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.