Şimdi Ara

Hediye: World of Warcraft Action Figürleri!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    Hediyeli yarışmalarımıza kaldığı yerden devam ediyoruz. Bu sefer sizlere Aral'ın desteğiyle, Word of Warcraft'un Action figürlerini kazanma şansını sunuyoruz. Eğer geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz World of Warcraft kampanyası aracılığıyla World of Warcaft Battlechest veya World of Warcraft oyunu aldıysanız, bu üç farklı figürü kazanma şansını yakaladınız demektir.

"Göz alıcı üç Action figür, BSC ofisinde sahiplerini bekliyor."

Aldığı oyunun fişini, bize mail yoluyla gönderen ilk ziyaretçimiz Lady Vashj (resimde ortada büyük olan), diğer iki ziyaretçimiz ise Skeeve Sorrowblade figürlerini kazanıyor. Eğer Aral'ın kampanyasından yararlanıp, World of Warcraft oyunlarınından herhangi birini aldıysanız, vakit kaybetmeden iletisim@bolumsonucanavari.com'a mail atın ve bu güzel figürleri kazanma şansını kaçırmayın.

• Figürlerle alakalı bir iki fotoğraf daha.

• Elimde oyuna aldığıma dair fatura var ama nasıl göndericem??
  • İlginç bir yarışma olmuş.
    Kimin fişi en hızlı bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.

Elimde oyuna aldığıma dair fatura var ama nasıl göndericem??

Hala cevap bekliyorum??
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:DiFFeReNT:.

Elimde oyuna aldığıma dair fatura var ama nasıl göndericem??

Net bir resmini çekmeniz ya da tarayıcı ile taratmanız yeterli.
  • Faturanın resmini çekip gönderdim.
  • F3 olayı ne oldu acaba ?
  • Ben de tarayıp yolladım, acaba ne zaman cevap gelir?
  • Güzel yarışma, bu tür hediyelerin devamını bekliyoruz...
  • Babam şirket sahibi olduğu için faturalar hep işyerinde oyunu 2008 senesinde almıştım...Orjinal kudu,account key ...Product Catalog gibi fotoları çekip yollsama olurmu
  • Babamın şirketi olması nedeniye fatura şirkette ..Oyunu 2008 senesinde aldım..Oyundan çıkan catalog product key .Oyun kutusu foto çeksem olabilirmi acaba
  • arka plana bakıyorum camda BSC yazıyor gerçekten öyle bir büro var mı?Çalışma bürolarınızı merak ediyorum fotoğraf felan yayınladınız mı hiç daha önceden?
  • _CyberReaL_ ,

Ürünün, Aral'ın gerçekleştirmiş olduğu son kampanya aracılığıyla alınması lazım. Bu yüzden daha önce almış olduğunuz oyunların faturaları geçerli değildir.

quote:

Orijinalden alıntı: powerring

arka plana bakıyorum camda BSC yazıyor gerçekten öyle bir büro var mı?Çalışma bürolarınızı merak ediyorum fotoğraf felan yayınladınız mı hiç daha önceden?

Yakında Donanimhaber'ın yeni ofisini tanıtan bir video hazırlanacak. Video yayınlandığında bizim bölümü de görebilirsiniz.
  • bunlar neden D&R'e fln gelmez ya ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

bunlar neden D&R'e fln gelmez ya ...

Mavi shop ta satılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vellastus

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

bunlar neden D&R'e fln gelmez ya ...

Mavi shop ta satılıyor

kardeşim tşklr hemen bakıcam.Frostmourne da var mı ?:P
  • Üstünden uzun zaman geçmiş olmasına rağmen yazayım, Lady Vashj figürüm az önce geldi. BSC'ye teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eveon -- 13 Mart 2010; 15:07:54 >
  • bu lady Vashjy i bugleyıp ne kesiyorduk be...boşluğuun üzerine gelince canı yüxde 50 bitiyordu..tank pala olarak oraa çekip kendimi feda diyordum ve kesiyorduk ah be
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.