Şimdi Ara

Hediye sistemi aracılığı ila skin satılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Elimde çok yüksek miktarda rp var , her hafta stokları güncelleyeceğim.Normal client fiyatından daha ucuza satmayı planlıyorum.fiyatlara gelirsek;
    975rplik skin = 20tl
    1375lik skin = 30tl
    1800rplik skin = 40tl
    3600rplik skin = 70tl

Güven konusuna gelirsek bu forumda yıllardır iyisiyle kötüyüsüyle yazıyorum.Defalarca alım satımda yaptım zaten birçoğunuz bölümden tanıyor beni , sorun çıkmayacağını düşünüyorum. ilgilenen arkadaşlar pm

edit;lol pazar bölümüne açamadım bug var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barkside -- 28 Mart 2018; 17:40:52 >

• Arkadaşla yıllar önce alışverişimiz olmuştu, bir süre birlikte oyun da oynadık ihtiyacı varsa eğer referans olurum da fiyatlar pahalı mı ne :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nick Valensi

Arkadaşla yıllar önce alışverişimiz olmuştu, bir süre birlikte oyun da oynadık ihtiyacı varsa eğer referans olurum da fiyatlar pahalı mı ne :(

Referans için teşekkürler.
    Ya fiyat konusunda banada yazarken fazla geldi... ama inanın bana normal fiyat bence.şöyleki 975rplik skin almak isteyen birisi alamıyor 20tlye 840rp alabiliyor ben bu imkanı sağlayabiliyorum.Çok ucuz olmadığına katılıyorum ama çokda abartı değil yahu
  • referansını gördüm ama yine de böbrekleri kese kağıdına sarayımmı yoksa halledermisiniz siz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.