Şimdi Ara

HEDİYE KİTAP PAKETİ (Witcher serisi hediye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, ben Çağdaş. Kitap okumayı, hayvanları seven bir beden eğitimi öğretmeniyim.... Kitaplığımdaki 450'ye yakın kitabı 3-7 adet arası hediye kitap paketleri ile dağıtacağım...

Bunun için ''HEDİYE KİTAP PAKETİ'' diye bir YOUTUBE kanalı açtım....

Hiçbir reklam/ticari beklenti yok...

Her ayın sonunda çekiliş yapacağım.

Yapmanız gerekenler
    ---Aralık 30'a kadar en az bir sokak hayvanını beslemek(foto istemiyorum kazananın vicdanına bıraktım)
    ***Öğrenci olmak (Değilsen de okuyacağına söz ver)
    --- Okuduktan sonra kitapları okuyacağına inandığın bir arkadaşına hediye etmek. (aynı davranışı ondan da istemek)
    --- cagdascalis1@gmail.com adresine çekiliş adını ve soyadını yollamak.

İlk Hediye PAketim 3 kitaptan oluşan 85Tl Değerindeki WİTCHER SERİSİ ( SON DİLEK-KADER KILICI-ELFLERİN KANI)

Bu sosyal sorumluluk projem için olumlu olumsuz bildirimlerinizi bekliyorum arkadaşlar... Soru da olabilir...
    ***30 ARALIK'ta youtube sayfamda canlı yayında çekiliş yapacağım

Bu ayki HEDİYE KİTAP PAKETİ İÇİN hazırladığım video aşağıda..https://www.youtube.com/watch?v=MffGds6Sh6g

Eğer ilginizi çekmediyse, kitap okumayı seven bir yakınınıza haber ederseniz sevinirim... Kitapların alakasız yerlere gitmesi isteyeceğim son şey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagdascalis -- 6 Aralık 2017; 0:50:17 >

• https://forum.donanimhaber.com/forumid_12/tt.htm

Konuyu şuraya da açsanız dahha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim.
  • Burası Türkiye. Kimse temiz kalple bu çekilişe katılmaz. Kendine çıkarsa gider sahafa satar ve o parayla nargile içip counter oynarlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rosarian

Burası Türkiye. Kimse temiz kalple bu çekilişe katılmaz. Kendine çıkarsa gider sahafa satar ve o parayla nargile içip counter oynarlar.

Bir kendi kalbime güveniyorum,
    Bir de buna
    ''Kim bir iyilikle gelirse, kendisine bunun on katı vardır, kim bir kötülükle gelirse, onun mislinden başkasıyla cezalandırılmaz ve onlar haksızlığa uğratılmazlar. (En'am Suresi, 160)''

Yaptıklarımdan ve yapmadıklarımdan dolayı rüya gibi bir hayat yasıyorum...
    Eminim niyeti kötü olanlar da bir şekilde kabus gibi bir hayat yaşar...

Saygılarımla
  • Sakın konu dışına açma orada kitapla alakası olmayan okumayacak sırf beleş bir şey diye bir sürü insan çekilişe katılacaktır burası iyidir en azından alıp okuma ihtimali en yüksek olan yerlerden biri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 6 Aralık 2017; 19:50:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiteBlackie

Sakın konu dışına açma orada kitapla alakası olmayan okumayacak sırf beleş bir şey diye bir sürü insan çekilişe katılacaktır burası iyidir en azından alıp okuma ihtimali en yüksek olan yerlerden biri

Sana hak veriyorum ama yine de bu riske girmeye değer... Küçük bir iyiliğin insan bünyesinde neler yapacağını kimse bilemez... O tarz birine gidecekse umarım içinde birşeyler değişir..
  • cagdascalis C kullanıcısına yanıt
    Baba iyi misin yahu, senin yazıları okurken dış seste Avrupa Yakasın'dan Gülenay Abi sesi ile okumaktayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.