Şimdi Ara

hediye internet kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hediye internet kampanyası var mı şu sıralar turkcell'de?

bilinen pek çok hediyeyi tüketmiş bulunuyorum:

BİP'le grup kur ilk mesajı at kampanyasından bu ay yararlandım, beklemem gerekiyor.
    BİP'de 5 gün boyunca 10'ar mesaj at hediyesi için 2 gün daha beklemem gerekiyor.
    Yaani'de 20 arama olayında 10 ayrı günde arama yapmak lazım, 8 günüm daha var.
    Yaani ilk yükleme kampanyasından faydalandım.
    SIM kampanyasında limit doldu diye yazıyor.
    Kim 1 GB isterde bugün saçma bir soru yüzünden ödül alamadım, yarın deneyebilirim en erken. Ama mevcut internet paketim bu akşam saat 8'de bitiyor, yarın deneyecek internet paketim yok.

3 gün boyunca hediye internete ihtiyacım var. Fazla olmasına gerek yok. 100 MB bile işimi görür. Bunlardan başka bir kampanya var mı?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 11 Aralık 2017; 7:41:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BiP kullanmak için internet paketinizin olmasına gerek yok, yarın da şansınızı deneyebilirsiniz. (Hücresel/Mobil açık olmalı.)

• Exclusively E kullanıcısına yanıt
    Bip e girmek için İnterneti açtığımda bir sürü uygulama internete girmek için hücum edecek. Tüm uygulamaları tek tek kısıtlamak lazım Android de. Riskli bir işlem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Kullandığım Android telefonda da bunu özellik var. Uğraşıp denemek lazım

• Goller cepte uygulamasını kurunca 500 mb veriyor haftalık. Sizi davet edeyim karşılıklı 500 mb alıyoruz.

Ayrıca goller ceptenin eğlence kısmında her gol 100 mb bölümü var. Ordan haftada 1 maç seçiyosun. O Maçta atılan gol kadar x 100 mb veriyor.

Dergilik uygulamasını indirip bi dergi indir oku. 1 gb da ordan geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C42498A97 -- 11 Aralık 2017; 18:56:35 >
  • Goller cepte ücretli bir hizmet değil mi? Haftalık 4.2 lira diye yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 11 Aralık 2017; 19:0:14 >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Standart üyelik ücretsiz

• Ben şimdi burada parasız wi-fi buldum. Şu an için ihtiyaç kalmadı gibi duruyor. İhtiyaç olduğunda sana PM yazıp yapalim bu olayı. Teşekkürler

• Salla kazan var birde. Bide dergilik indirince 1gb veriyor diyor turkcell
  • Noxco kullanıcısına yanıt
    Onları tüketim. Bildiğim kadarıyla bip kim 1gb ister var, ona da yarın katilabilirim

• coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Başka birine hediye internet gönderilebiliyor, 9 liraya bir hafta 1 gb. Başka turkcell hattınız varsa ordan aktarabilirsiniz.
  • Hocam dergilikten dergi indirince de 1 GB veriyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.