Şimdi Ara

Hediye internet hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu verdikleri sus payı olan internet ne yazık ki gene tt tarafından adeta rezalet.Sözde hediye olarak gelen interneti hattıma tanımlanan mesajdan sonra kullanabileceğim söylendi bende kullanmaya başladım belli bir süre sonra 1 yada 2 gün civarı bir mesaj geldi ve dediki aylık paketinizden 1gb kaldı haberin olsun.Hemen mobil uygulamayı açtım ve gördümki GÜYA HEDİTE OLAN İNTERNETİ ÖNCE KULLANMASI GEREKEN HAT BENİM İNTERNETİMİ KULLANIYOR.O verilen 5 gb hiç kullanılmamış bir halde yerinde sabit ben ne yapayım her hediye geldiğinde böyle mi oluyor sizde de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• O 5gb aylık bir hediye. Eğer senin kendi aylık paketin daha önce bitiyorsa önceliği senin pakete vermesi normal.

Ana paketin yenilendiğinde muhtemelen o 5gb süresi daha az olacağı için 5gb dan yiyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar hediye veriyorlar yaranamiyorlar snaada

• Hangisinin bitiş tarihi önceyse onu kullanıyor sistem.
  • Çok mu düşündün acaba bunu yazmak için

5 GB paketin süresi paketinden sonra olduğu için paketten düşüyor olması gerektiği gibi

Paketi bittiği için 5gb tanımlı olduğundan ekstra kullanım olmayacak aşım olmayacak ?

Belki Aşım olacak diye nasıl yazabiliyorsunuz ? Hatta paket varken

Bende sil süpür 2gb var ing 1gb var paketin 10gb var ve 5gb var.

Sil süpür 4:10:2019 da biteceği için ondan düşüyor

• çok bildiğin için çok doğru yorum yazmışsın ya bende onu düzeltmek için sana yorum yazdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.