Şimdi Ara

HEDEFONLİNE DEN FOREX OYNAYAN VAR MI ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
23.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: netkit

hedef ile çalıştım hiç sorun yaşamadım. 2 arkadaşım hala çalışıyor ödeme sadece 1 veya 2 gün gecikebiliyor. firma kıbrısta olduğundan dil derdi veya ulaşamama olmuyor.
    Ama iyi araştırmak lazım sonuçta emek ile kazandığınızı kaybetmek var ucunda...

Türkiye'de SPK mevzuatına tabii olup Türkiye'de çalışmak varken neden Kıbrıs'ta ofis açtılar hiç düşündünüz mü?
  • Herhangi bir forex sitesinin spk lisansına sahip olup olmadığını nerden anlıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

Herhangi bir forex sitesinin spk lisansına sahip olup olmadığını nerden anlıyoruz ?

http://www.spk.gov.tr/duyurugoster.aspx?aid=2011926&subid=0&ct=c&submenuheader=null
    linkte SPK' nın kendi resmi duyurusu mevcut
    orda tüm firmalar yazılı

ben biz süredir bu konuyu araştırıyorum.
    bir-iki firma üzerine yoğunlaştım.
    daha sonra hepsini eledim.
    birtek firma kaldı ve onunla çalışmaya başladım.
    kesinlikle çok memnunum. hem analizleri çok tutarlı... hem de destekleri çok iyi.
    tam güven veriyorlar.

araştırmadan girmeyin

• arkadaşlar bende anlamadım tam olarak bu işi bir haftadır kafa yoruyorum bunahttp://www.yarisma.xtb.com.tr/ burdan sanal hesap oluşturdum 100 bin lira yatırdılar hesaba bi haftada 150 bin lira yaptım sahte mi bu kadar artış olması normal mi yoksa sanal hesap diye milleti mi kandırıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaca

arkadaşlar bende anlamadım tam olarak bu işi bir haftadır kafa yoruyorum bunahttp://www.yarisma.xtb.com.tr/ burdan sanal hesap oluşturdum 100 bin lira yatırdılar hesaba bi haftada 150 bin lira yaptım sahte mi bu kadar artış olması normal mi yoksa sanal hesap diye milleti mi kandırıyorlar

sanalla gerçek arasında kural olarak çok fazla fark yok...ama sanaldaki riski hiçbi şekilde alaman...xtb'ye bnde girsem mi diye düşündüm ama ugraşmadım daha??nasıl gidiyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: derebeyi01

quote:

Orijinalden alıntı: acaca

arkadaşlar bende anlamadım tam olarak bu işi bir haftadır kafa yoruyorum bunahttp://www.yarisma.xtb.com.tr/ burdan sanal hesap oluşturdum 100 bin lira yatırdılar hesaba bi haftada 150 bin lira yaptım sahte mi bu kadar artış olması normal mi yoksa sanal hesap diye milleti mi kandırıyorlar

sanalla gerçek arasında kural olarak çok fazla fark yok...ama sanaldaki riski hiçbi şekilde alaman...xtb'ye bnde girsem mi diye düşündüm ama ugraşmadım daha??nasıl gidiyor??

şu anda 157 bin tl deyim ama anlıyorsanız bişe soracam bu bana saçma geliyor bi örnek verim mesela
    altın aldım 5.00 lot 1647.95 den aldım şuan ons 1666.19 ben bu işlemde şuan 16bin tl kar etmişim nasıl oldu anlamadım

• Arkadaşlar;
    Websitemizde sunmaya başladığımız ücretsiz yeni bir Forex Hizmeti hakkında bilgi vermek isterim. Gün içerisinde paritede yaşanacak gelişmeleri, yeni trendleri ve paritenin yönünü güncel olarak SON DAKİKA ANALİZLERİ bölümünden takip edebilir ve facebook hesabınız ile bağlanıp uzmanlara soru sorabilirsiniz.

Herkeze Başarılar

• Arkadaşlar; şunu farkettim ki bu konuyu okuyanlar genelde Forex piyasalarında yeni olan arkadaşlar.

Forex Piyasalarını doğru bir şekilde öğrenmek için lütfen Forexpark Akademi yi ziyaret edin ve oradaki Forex Eğitim içeriklerinden faydalanın. Ücretsiz olan bu içerikler size bu piyasalarda istikrarlı para kazanmanıza faydası olacağına inanıyorum.

Başarılar

• yaşın daha çok ufak ufak mevllar para kazandırmaz kağıt alıcaksan en az 20bin dolar para yatırman lazım ama o paralya döviz veya altın ona daha çok para kazarsın batma riskin olmaz
  • öncelikle herkese kolay gelsin.
    SPK nın haftalık bültenleri başta olmak üzere tspakb nin sitesinde regülasyona tabi şirketler ile calışmaya başlayın.
  • Ülkemizde mayıs 2012'den beri tüm forex şirketleri SPK tarafından denetlenmekte olup; forex yasal bir yatırım piyasası haline gelmiştir.

Arkadaşımızın sorusuna istinaden; ülkemizdeki tüm yasal forex firmaları hakkındaki bilgileri bu siteden inceleyebilirsiniz. http://www.forexsirketleritr.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkTime

quote:

Orijinalden alıntı: LastFreedom

Herhangi bir forex sitesinin spk lisansına sahip olup olmadığını nerden anlıyoruz ?

http://www.spk.gov.tr/duyurugoster.aspx?aid=2011926&subid=0&ct=c&submenuheader=null
    linkte SPK' nın kendi resmi duyurusu mevcut
    orda tüm firmalar yazılı

ben biz süredir bu konuyu araştırıyorum.
    bir-iki firma üzerine yoğunlaştım.
    daha sonra hepsini eledim.
    birtek firma kaldı ve onunla çalışmaya başladım.
    kesinlikle çok memnunum. hem analizleri çok tutarlı... hem de destekleri çok iyi.
    tam güven veriyorlar.

araştırmadan girmeyin

Hangi firma bu?

• Merhaba ben de hedefonline mağduruyum. Nakit olarak sahip olduğum parayı banka hesabıma yatırılması için 15 gün peşinde dolaştım adamların .Ama nafile hiç bir şekilde para ödemiyorlar. Hep sudan mazeret. Yerleri İzmir'de sanki Kıbrıs ve Dubai'den iletişim kuruyorlarmış gibi davranıyorlar. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Önümüzdeki günlerde de icra işlemini başlatmayı düşünüyorum. Artı şunu da söyleyim. Hedefonline'nın zararda iken kapatırken stop out %50'dir. Bu Teminat tutarının yarısına indiğinde paranız zararda kapatıyor demektir. Bu kötü bir şeydir. Çünkü şimdi düşen gelecekte salınım yaparak yükselecektir. Zaten kabı yaşadıktan sonra yatırım yaptığınız mal yükselmeye başlayacak eğer stop out olmasaydı kara bile geçecektiniz. Bu yüzden stop out oranı ne kadar düşükse o kadar iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atatug

Merhaba ben de hedefonline mağduruyum. Nakit olarak sahip olduğum parayı banka hesabıma yatırılması için 15 gün peşinde dolaştım adamların .Ama nafile hiç bir şekilde para ödemiyorlar. Hep sudan mazeret. Yerleri İzmir'de sanki Kıbrıs ve Dubai'den iletişim kuruyorlarmış gibi davranıyorlar. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Önümüzdeki günlerde de icra işlemini başlatmayı düşünüyorum. Artı şunu da söyleyim. Hedefonline'nın zararda iken kapatırken stop out %50'dir. Bu Teminat tutarının yarısına indiğinde paranız zararda kapatıyor demektir. Bu kötü bir şeydir. Çünkü şimdi düşen gelecekte salınım yaparak yükselecektir. Zaten kabı yaşadıktan sonra yatırım yaptığınız mal yükselmeye başlayacak eğer stop out olmasaydı kara bile geçecektiniz. Bu yüzden stop out oranı ne kadar düşükse o kadar iyidir.

Selamlar,

Bizim de burada paramız var, fakat sistemli hesap yönetiminde, yani kendimiz işlem yapmıyoruz. 15 gündür Garanti bankası ile kendi sistemleri arasında problem olduğunu söyleyerek aylık çektiğimiz 1800TL tutarındaki parayı göndermiyorlar.

Ayrıca İzmir Bayraklı daki yerlerinden 1.5yıl önce taşınmışlar bugün gittik adreslerine kimse yok. 0232 ile aranan numara da direk Kıbrıs'a düşüyormuş.

• arkadaşlar bende 15 gundur paramı alamıyorum bu kurulustan ve tatmin edici bir cevap kesinlikle alamadım ve hatta bu hafta içi paramın hesabıma gecişi saglanacagını soyledıler ancak bir degişiklik olmadı odeme yapılmadı bu odemeler konusu ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar lutfen bilgi paylaşımı yapsınlar buradan ;-)
  • hocam aynı sorun herkeste mevcut. 1-2 gün daha bekleyip savcılığa suç duyurusunda bulunalım toplu olarak. facebooktanda bi kaç kişi buldum.
    umarım bi sonuç alabiliriz. benimde 10.000 dolar var hesabımda
  • Ben araştırma yaptım. İzmir ve kıprıs bürolaronı kapatmış ya da yer değiştirmiş telefonlara çıkmıyorlar. Web sitesi herhangi bir şekilde cdvap vermiyor. Savcılığa başvurmaktan başka çareniz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hedefonline 15 milyon TL ile kayıplara karıştı: http://altaybilgin.blogspot.com.tr/2014/04/hedefonline-forexten-15-milyon-tl.html
    Hep diyoruz ve yine tekrarlıyorum, SPK onayı olmayan lisansız aracı kurum olduğu iddaa eden havai şirketlerde kesinlikle yatırım yapmayınız. Şikayet edecek yer bile bulamazsınız sonucunda...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.