Şimdi Ara

HEDEFONLİNE DEN FOREX OYNAYAN VAR MI ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
23.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tarz şeyler sazan avından başka birşey değildir. Kim ki size garanti kazanç vaad ediyorsa bilin ki yalandır. Bu tarz adamların çoğu ya yaptıkları sahte işlemlerle sizin paranızı kendi hesaplarına aktarırlar ya da topladıkları yüzbinlerce dolarla ortadan kaybolurlar. Olan da sazanlara olur. Bu işlerde profesyonel değilseniz zaten hiç bulaşmayın derim. Para üzerinden para kazanmanın faizden farkı yoktur. Millet 10binlerce dolarını kaybetmiş, interneti biraz araştırırsanız görürsünüz. Akıllı olun, paranızı kaptırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepni27

slm arkadaşlar,
    bende forex işlemlerine girmeyi düşünüyorumda ,bu konuda güvenilir vede sağlıklı işlem yürüteceğimiz bir firma var mı?

lütfen konu hakkında deneyimli vede kesin bilgi sahipleri yardım ederse sevinirim!
    iyi akşamlar,herkese:)

evet güvenilir/denetlenen firmalar hangileridir? tecrübesiyle girmiş kazanmış/kaybetmiş kişiler yazarsa sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalennder

quote:

Orijinalden alıntı: cepni27

slm arkadaşlar,
    bende forex işlemlerine girmeyi düşünüyorumda ,bu konuda güvenilir vede sağlıklı işlem yürüteceğimiz bir firma var mı?

lütfen konu hakkında deneyimli vede kesin bilgi sahipleri yardım ederse sevinirim!
    iyi akşamlar,herkese:)

evet güvenilir/denetlenen firmalar hangileridir? tecrübesiyle girmiş kazanmış/kaybetmiş kişiler yazarsa sevinirim?

Forex'te hiç bir tecrübeniz yoksa kaybetmeye mahkumsunuz, firma farketmez,
    Ama illa ben bu işe bulaşıp tecrübe edeceğim derseniz Alpari, FXDD, Mig Bank, Oanda, FXCM'i sayabilirim,
  • arkadaşlar bende hedefonline dan demoyu dün yükledim uzun zamanda elde ettiğim bilgilerle demo da ilk başlarda kaybettim ama şimdi 50 bin doları 130 bin e çıkarmayı başardım ama firmanın bu ödemeleri yapmakta zorlanacağını düşünüyorum daha çok bilgi edineceğim ve ondan sonra burda paylaşırım arkadaşlar sizin önerileriniz var sa bende dinlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: binyamin

arkadaşlar bende hedefonline dan demoyu dün yükledim uzun zamanda elde ettiğim bilgilerle demo da ilk başlarda kaybettim ama şimdi 50 bin doları 130 bin e çıkarmayı başardım ama firmanın bu ödemeleri yapmakta zorlanacağını düşünüyorum daha çok bilgi edineceğim ve ondan sonra burda paylaşırım arkadaşlar sizin önerileriniz var sa bende dinlerim

Dostum demoda bu kar yapman doğal ama reel'de iş öyle değil ne yazık ki,
    Demo'da kaybetme endişen olmuyor, olsada sanal para, ama gerçek hesapta işin içine insan psikolojisi giriyor ne yazık ki,
  • Bu tip durumlarda şu soruyu sorak gerekiyor.
    Eğer bu iş az parayla yapılıyor ve çok para kazandırıyorsa bu reklam veren firmalar neden kendi paraları ile bu işi yapmıyorlar?
    reklam verdiklerine göre belli ki paraları var hatta sizin paranıza 100 kat kaldırabilecek kadar bile paraları var , e madem paran var ve o işide iyi biliyorsun kendin yap niye başkasını çağırıyorsun ki .Elinize define haritası geçse ve yüksek ihtimal az zahmetle altınları bulabileceğinizi düşünüyorsanız başkasına haber verirmisiniz.?
  • arkadaşlar çok dikkat edin bu piyasaki firmaların çoğu dolandırıcı ben iforex e 1000 dolar yatırdım altın alıp satıyordum 2008 de altın hızla yükseliyordu.iki haftada 20.000 dolara ulaştım.sonra bu parayı çekmek istedim.ama parayı vermediler dava açacağımı söyledim.dava açmak için bir avukatla anlaştım.bir baktıkki şirketin merkezi yunanistanda gözüküyor.yani sizin kredi kartından para yunanistandan çekiliyor.davayıda orda açmak gerekiyor.sonra uluslararası bir avukatla anlaştım ama masraf çok oluruğraşırsın dedi vazgeçtim
  • aynen arkadaşima katiliyorum ben de para yatirdim ister inanin ister inanmayin eğitim almmama rağmen 3 saatde 300 dolar kaybettim ne var sa borsada var yatirim yapacak saniz iyi bir araci kurum bulup paranizi borsada kaybetin daha iyi arti bu kadar paraniz 2 3 saat için de hiç bir zaman kaybetmez seniz.

uzak durun kardeşlerim.
  • ya aga tecrubeniz yoksa oynamayın diyonuz da oynamadan, para kaybetmeden nasıl tecrube edinmiş olcaz önce kaybetcez ki piyasaları olayı anlayalım 100$ lık hesap acıcan ama o parayı kaybetmiş gözüyle bakıcan kenardaki paranla oynaycan çok fazla hayallere kapılmıycan hem illada döviz , altın , petrol yatırımları yapıcaksan git bi bankadan yatırım hesabı ac rahat rahat takıl dolandırılcaz mı sorusunu at kafacığından... bırakın böle boş siteleri yatırım hesabı acın (finansbank , işbankası , HSBC , halkbank) tüm işlemleri gönül rahatlığı ile yapın hatta bence BORSA ya yatırım yapın 2 3 ay bekletin alın karınızı bakin işinze... hadi eyvalla
  • Herhangi bir sorusu olan varsa yardimci olabilirim

5 yildir sirf Forex yapiyorum.

Diyecegim en onemli sey isini bilmeyen adam 100% parasini kaybeder..

Ha 100 dolar ha 100.000 dolar hic farketmez.

Ama isini bildikten sonra 1 gram kumarla alakasi yok.

Tamamiyle grafikleri okuyabilimek ve yorum yapma kabiliyeti onemli.

Demo hesap ve gercek hesap arasindaki psikoloji farki siyah ve beyaz kadardir. Buna dikkat edin...

Forex piyasasinda oturakli devamli kazanmak mumkun, fakat bu isi yapanlarin 90% i forex de paralarini kaybediyor.

1 numarali nedeni. HIRS ve BILINCSIZ hareket etmek.

Ayrica tum dunyada forex yavas yavas kurallari olan bir enstruman haline geliyor. Eskiden bazi sirketler para odememezlik filan yapiyolarmis. Basima gelmedi ama duydum. SAglam ve denetimi olan bir sirket ile oynadiginiz zaman artik para odememezlik filan olmiyacak...

Turkiyede Hedefonline ile oynuyorum ve su ana kadar her zaman parami aldim. Ulukartal capitaldede her zaman para alindi. Oynayanlardan biliyorum.

Iforex hakkinda bazi insanlar kotu yorumlar yapmis. Arkadasim oynadi o sirkette. Parasini kaybettigi icin hic cekme sansi olmadi o yuzden bilemiyecegim.

SPKnin aldigi karara gore bundan sonra araci kurumlardaki hesaplarimiz direkt kendi adimiza acilacak ve bu bir avantaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 31 Ağustos 2011; 18:17:35 >
  • bu gece 24:00'dan itibaren açık pozisyonlar Türkiye'de ki kendi şirketleri tarafından kapatılacak.SPK denetimine girenler bekleyecek biraz şu anda bildiklerim avafx,lider forex bunun için bekliyor.fxcm firmasının Türkiye desteği vardı fakat bu sabah baktığımda Türkçe sayfası yoktu sanırım geri çekmiş.Acaba bilen var mı ne kadar zamanda sonuçlanır bu süreç? Çünkü neredeyse kaba taslak olarak Eylül ayının ortasına kadar işlem yapamayacakmışız ama net bir tarih yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

Herhangi bir sorusu olan varsa yardimci olabilirim

Demo hesap ve gercek hesap arasindaki psikoloji farki siyah ve beyaz kadardir. Buna dikkat edin...

Forex piyasasinda oturakli devamli kazanmak mumkun, fakat bu isi yapanlarin 90% i forex de paralarini kaybediyor.

Ayrica tum dunyada forex yavas yavas kurallari olan bir enstruman haline geliyor. Eskiden bazi sirketler para odememezlik filan yapiyolarmis. Basima gelmedi ama duydum. SAglam ve denetimi olan bir sirket ile oynadiginiz zaman artik para odememezlik filan olmiyacak...

Turkiyede Hedefonline ile oynuyorum ve su ana kadar her zaman parami aldim. Ulukartal capitaldede her zaman para alindi. Oynayanlardan biliyorum.

Iforex hakkinda bazi insanlar kotu yorumlar yapmis. Arkadasim oynadi o sirkette. Parasini kaybettigi icin hic cekme sansi olmadi o yuzden bilemiyecegim.

SPKnin aldigi karara gore bundan sonra araci kurumlardaki hesaplarimiz direkt kendi adimiza acilacak ve bu bir avantaj.

Hedefonline'dan paranızı alabildiyseniz ne mutlu size o zaman, şimdiye kadar bu firma hakkında hiç olumlu şeyler okumamıştım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bolivya

quote:

Orijinalden alıntı: Turquia

Herhangi bir sorusu olan varsa yardimci olabilirim

Hedefonline'dan paranızı alabildiyseniz ne mutlu size o zaman, şimdiye kadar bu firma hakkında hiç olumlu şeyler okumamıştım,

BI kac kere cektim parayi ve hep geldi. Allaha sukur para alma konusunda herhangi bir sirketle problem yasamadim bu gune kadar.

Ama her zaman dikkatli olmak lazim.

hedefonline SCALPING olayina acimiyo. SCALPING ile para kazanan oluyosa gercekten sorun cikartabiliyo olabilir ama diger sekilde ben hic karsilasmadim.
  • Xforex tecrübem var merak edenlere yardımcı olabilirim... Başkasını bilmiyorum.
  • Merhaba Arkadaslar,
    Islemleri yabanci bir sayfa uzerinden yapmak mumkun mu? Tecrubesi olan var mi?
    Amerika da bu is cok daha oturmus gorunuyor. Firmalar denetleniyor ve sertifikalari var yanni uckagit ihtimali buradakine gore cok dusuk.
    SPK nin yeni duzenlemesi firmalar tarafindan uygulamaya gecirildi mi, oynayanarkadaslarin bilgisi var mi?

Tesekkurler
  • ben hedefonline da forex tecrübesi yaşadım..hala da yaşıyorum..
    anlatıyım..
    ilk başta 50000 dolarla demo hesabında 1 hafta da 80000 dolara ulaştım..
    hal böle olunca hemen 100 dolar yatırıp real yani gerçek hesap açtım..
    inanırmısınız o 50000 i 80000 yaparken yaptıgım alışlar satışlar yok..yapamıyorum..
    yani eliniz titriyo:)farklı psikoloji
    ama gel gelelim 100 dolarımı 1 haftada 1000 dolar yaptım
    1000 lirasını çektim
    nasıl çektim
    bugün para çekme formunu doldurup fakslıyosunuz hedefonline a
    yarın öglen para hesabınızda
    sonra devam ettim kalan 200-300 dolarımla
    tekrar 1000 dolar yapıp 1000 lirasını çektim
    sonra kalan parayla devam ettim ve kaybettim
    bu böle 3-4 kere oldu
    yani toplamda 3000 civarı para kazandım
    3 ayda falan
    kaybedebilirdim de..şanslıydım..
    forexte bilmek tamam önemli ama kesinlikle ve kesinlikle insani duygularımızdan hırsımızdan özellikle arınmalıyız..
    pozisyonu açmadan önce ben 50 dolar kazanıyım bu pozisyondan yeter diyosanız
    50 doları görünce kapatın
    20 dolar zarar olursa kaparım diyosanız kapatın düzelmesini beklemeyin..
    herkese bol şans ve sabır
  • Bu iş xforex'le, hedef'le olacak iş değil, burada para işi yapıyoruz, ciddi firmalar ile çalışın lütfen, bu firmaların çoğunluğu emirleri piyasaya iletmez bile, Google denen birşey var iyi ki, yazın hedefonline, xforex onlara şikayet görürsünüz, burada bu firmaları metheden insanlar bana göre bu firmanın çalışanları, ben Türkiye'de ki hiç bir firmaya güvenmiyorum, yeni bu iş'e merak saracak arkadaşlara tavsiyem bu firmalardan uzak dursunlar, denetim'i sağlam firmaları tercih etsinler, Dukascopy gibi, Migbank gibi, kafanız rahat olsun en azından,
  • Merhaba Arkadaşlar ;
    Forex piyasalarına SPK tarafından şuanda denetim getirildi. 31 ağustos 2011 den itibaren SPK Türkiyedeki Forex işlemlerinden sorumludur. Lütfen bundan sonra Forex hesabı açarken SPK dan lisanslı olan kurumları seçmeye özen gösterin. Uzun yıllardır bu sektörün içinden biri olarak tavsiye etmek istedim. Aşağıdaki websitemizden de piyasalar ile ilgili analiz , destek ve güncel haber ve sonuçlarına erişebilirsiniz. Başarılar

http://www.forexpark.net
  • Hedefonline hakkında yorumlar : http://guvenilirforex.net/yorumlar/5.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kompeder -- 20 Eylül 2011; 11:59:09 >
  • hedef ile çalıştım hiç sorun yaşamadım. 2 arkadaşım hala çalışıyor ödeme sadece 1 veya 2 gün gecikebiliyor. firma kıbrısta olduğundan dil derdi veya ulaşamama olmuyor.
    Ama iyi araştırmak lazım sonuçta emek ile kazandığınızı kaybetmek var ucunda...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.