DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
HEDEFONLİNE DEN FOREX OYNAYAN VAR MI ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
58
Cevap
4
Favori
23.225
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> HEDEFONLİNE DEN FOREX OYNAYAN VAR MI ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      2509 Mesaj
      24 Ocak 2009 15:33:55
      ARKADAŞLAR HEDEFONLİNEDE DEMO HESAP AÇTIM KENDİME YAŞIM HENÜZ 16 EĞER SİZLERDE HEDEFONLİNEDEN OYNUYORSANIZ KARŞILAŞTIĞINIZ SORUNLARI GÖRÜŞ VE DE ÖNERİLERİNİZİ BENİMLE PAYŞLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM BU ARADA $50 LIK YATIRIM YAPANINIZ VARSA NE KADAR KAZANDIĞINI DA SÖYLERSE SEVİNİRİM . ŞİMDİDEN ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Sermaye Piyasası Denetim ve Derecelendirme
    • Yarbay
      2509 Mesaj
      24 Ocak 2009 16:13:11
      hiç oynayan yok mu yaaaa

• Yarbay
      2509 Mesaj
      24 Ocak 2009 20:25:11
      arkadaşlar hiçbiriniz merak duymuyor musunuz böyle işlere yaa . . .

• Yarbay
      2509 Mesaj
      25 Ocak 2009 11:28:52
      hadi arkadaşlar be bi yardımm ?

• Yarbay
      2509 Mesaj
      25 Ocak 2009 13:05:28

quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

hedef online çok sağlam bir firma değil. Dikkat et.

Eğer forex piyasalarında bilgin yoksa eğitim almadan yaparsan kaybetmeye mahkumsun.

Hangi para birimleriyle çalışıyorsun?

Ayrıca bunu oyun olarak görüyorsan çok yanlış bi görüşe sahipsin

peki hangi firmadan oynıyayın ?

• Yarbay
      2509 Mesaj
      25 Ocak 2009 13:11:34

quote:

Eğer forex piyasalarında bilgin yoksa eğitim almadan yaparsan kaybetmeye mahkumsun.

bu arada demo hesabımda max. karım 20 000 dolar

HEDEF ONLİNE NE BAKIMDAN GÜVENİLİR DEĞİL ?

• Çavuş
      79 Mesaj
      04 Şubat 2009 00:15:48

quote:

demo hesabımda şöle kaar var diyosan, sen şimdiden kaybetmişsin demektir.

Bu piyasa da işlem yapabilmen için minumum 5000 dolara ihtiyacın var ki bu parayla 0.1 lottan fazla işlem yapılmaz.

50 dolarla falan işlem yapılmaz, parana yazık. Çünkü bu piyasa çok risklidir. Yaşın ufak internette bir sürü bilgi mevcut, iyice öğrenirsen ilerde çok rahat edersin. Gerçekten geleceği olan bir piyasadır, Dünya döndükçe vaar olacak bir piyasadır.

Hangi firmada oynayacağına kendin yapacağın araştırma sonucu karar vereceksin. Hedef online nin neden güvenli olmadığını netten araştırısan görürsün

yanlış bilgiler verip yanıltmayalım insanları!

• Yarbay
      2509 Mesaj
      04 Şubat 2009 16:22:54

• Binbaşı
      1702 Mesaj
      08 Nisan 2009 16:01:56

quote:

Orjinalden alıntı: F1SECO

ARKADAŞLAR HEDEFONLİNEDE DEMO HESAP AÇTIM KENDİME YAŞIM HENÜZ 16 EĞER SİZLERDE HEDEFONLİNEDEN OYNUYORSANIZ KARŞILAŞTIĞINIZ SORUNLARI GÖRÜŞ VE DE ÖNERİLERİNİZİ BENİMLE PAYŞLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM BU ARADA $50 LIK YATIRIM YAPANINIZ VARSA NE KADAR KAZANDIĞINI DA SÖYLERSE SEVİNİRİM . ŞİMDİDEN ZAMAN AYIRDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

pm atarsan sana bu konuda yardımcı olmaya çalışırım...

• Yarbay
      5307 Mesaj
      08 Nisan 2009 17:09:59
      kısa süreli parite işlemlerinden kazanç sağlayınca forex firmaları bunu sana ödemiyor.

yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 5000 dolar civarı oynaman lazım.

ayrıca demosunu kullanmanı önereceğim programda bu sitenin programıdır.

http://www.odlmarkets.com/

ESOID: @healerzaris - BlizzardID: Zaris#2840 - SteamID: Healer Zaris - Twitch Yayınlarım İçin: http://www.twitch.tv/healerzaris
    • Binbaşı
      1077 Mesaj
      08 Nisan 2009 18:53:55
      Fransız kaldım

Ne olursan ol, işinin ehli ol. Sadece iyi yapabildiğin kısmı yap. Faydasız güzellikten uzak dur. The best you do, the best you get. İnsan hata yapacak. Cahilden okumasını beklememek gerekir, sadistten merhamet göstermesini. Beklentilerini yok ettiğinde insanlara kin güdemezsin. HERŞEYE ANLAM VEREN SENSİN. 2 tip oyuncu vardır, rekabetten zevk alanlar ve keyifli zaman geçirmek isteyenler. Life is futile, die today and live forever. That which can be destroyed by the truth should be. Mutluluk her şeyden önce vücut sağlığındadır. Mottom: Az üzül, az yakın, çok susup, çok düşün.
    • Binbaşı
      1702 Mesaj
      08 Nisan 2009 20:13:44

quote:

Orjinalden alıntı: Zaris

kısa süreli parite işlemlerinden kazanç sağlayınca forex firmaları bunu sana ödemiyor.

yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 5000 dolar civarı oynaman lazım.

ayrıca demosunu kullanmanı önereceğim programda bu sitenin programıdır.

http://www.odlmarkets.com/

FXCM firması scalpinge izin veriyor. Ayrıca işlem yaptığın miktarla alkası yok. 20 pips den aşağısını bazı firmalar scalping sayar. önemli olan kaç pip sonra pozisyonu kapattığındır.

• Binbaşı
      1528 Mesaj
      09 Nisan 2009 17:28:16
      ben i-forex işlemi yapmıştım. 100 dolar yatırdım. ilk önce bana 50.000 tl değerinde demo hesabı açtılar. öğreneyim diye. emin olun riskli. sürekli takip etmelisin. anlık alım-satım yapmalısın. ben demoda ilk zamanlar zarar ettim sonra kara geçtim 3000 tl civarında. buna yüzdeye vurduğumuzda % 6 lık bir oran yapıyor

benim 100 dolarda hesapladığımda 6 dolar kar etmiş olcaktım. bir hafta sonra bu seviyeye geldim. büyük paralarla oynaman lazımki kar edebilesin. telefon açıp paramın iadesini istedim. biraz zahmetli oldu ama dün ekstreye baktığımda hesabıma geçtiğini gördüm. Eğer çok paranız ve bilginiz yoksa sadece yem olursunuz.

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin
    • Binbaşı
      1702 Mesaj
      09 Nisan 2009 17:43:42
      quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

ben i-forex işlemi yapmıştım. 100 dolar yatırdım. ilk önce bana 50.000 tl değerinde demo hesabı açtılar. öğreneyim diye. emin olun riskli. sürekli takip etmelisin. anlık alım-satım yapmalısın. ben demoda ilk zamanlar zarar ettim sonra kara geçtim 3000 tl civarında. buna yüzdeye vurduğumuzda % 6 lık bir oran yapıyor

benim 100 dolarda hesapladığımda 6 dolar kar etmiş olcaktım. bir hafta sonra bu seviyeye geldim. büyük paralarla oynaman lazımki kar edebilesin. telefon açıp paramın iadesini istedim. biraz zahmetli oldu ama dün ekstreye baktığımda hesabıma geçtiğini gördüm. Eğer çok paranız ve bilginiz yoksa sadece yem olursunuz.

Hocam sermaye düşükse uzun pozisyon açmak çok zor, kaybetme kesin gibi. belki scalping yaparak kazanılabilir. söylediğiniz gibi başında oturmak lazım sürekli. Fakat gerçek hesap açmadan önce kesinlikle demoda 3-6 ay çalışmak lazım, aksi halde kaybetmek kaçınılmaz. Ayrıca bu iş 100 dolarla olacak iş değil, doğru karar vermişsiniz. İyi bir bilgi birikimi + tecrübe ve yüksek sermaye ile bu işin yapılmasında risk olmadığı düşüncesindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre.s43 -- 9 Nisan 2009; 17:46:03 >
    • Binbaşı
      1528 Mesaj
      10 Nisan 2009 23:54:15
      Teşekkürler B.S.S
      Faydalı bilgilere ihtiyacımız oluyor genellikle. Körü körüne piyasaya atılmak yanlış aslında. Duymuşsunuzdur 24 yaşındaki genç bir yılda 600 bin tl kar etmiş diye. bende heveslendim ama işin riskini demoda paralarım giderken anladım. Allaha şükür i-forexten tahsil ettim paramı.

Birilerinin menfaatine ters düşmediğin için seviliyorsan, Bırak nefret etsinler!!!!

Hareket etmezsen, zincirlerini farkedemezsin
    • Er
      9 Mesaj
      01 Nisan 2010 12:48:50
      Arkadaşlar, 2-3 aydır piyasadayım. Yeni yeni analiz yapmaya ve hesabımı korumaya başladım.

Bu piyasada 2 şey önemli görünüyor. 1. Teknik Analiz ve piyasa takibi 2. Psikolojinize ve hırslarınıza hakim olmak...

Şimdi gelelim firma yorumlarına.

Ben firmaların karşı pozisyonla uğraşabileceklerini sanmıyorum. Eğer yeterli marjininiz var ise, uzun stop loss koyduğunuzda firmanın sizin paranızı süpürme şansı kalmaz. Bununla birlikte 2-3 kere iForex'in sisteminde yapılan bir hileyi (kendilerine de bildirdim, cevap alamayınca buraya yazıyorum) sizlerle paylaşacağım.

İnsan olarak muhtemelen Stop Loss ve Kâr noktalarını tamsayılara (1,3550, 1,3345 gibi) koyma eğilimimiz olduğundan, eğer piyasada fiyat bu noktalara yaklaşırsa, stop loss'da 1-2 pips önceden pozisyonunuzu kapatıyorlar. Örneğin 1,3550 S/L koydunuz Eur/USD için. Ve parite 1,3448 oldu. Sistem pozisyonunuzu kapatıyor.

Ama tam tersinde, diyelim 1,3345'den kâr al dediniz ve parite düştü 1,3340'lara. Hemen kapatmıyor sistem pozisyonu, 1,3338'lere düşünce kapatıyor. Böylelikle 2 pips ordan, 2 pips burdan, paranız çalınıyor. Ufak meblağlar yatırdığınızda da 1-2 USD canım ne olacak deyip çoğu üzerine gitmiyor. Ama durum bu... Uyanık olmanızı tavsiye ederim.

Ben mi? Ben de şu anda başka firmalara bakıyorum ve henüz netleşmedim. Bununla birlikte Autotrade yaptıran, Trailing Stop Loss özelliği bulunan bir sistemi tercih edeceğim.

Trailing Stop Loss (Takip Eden Stop Loss) olduğunda çok avantajlı. Diyelim 1,3470'den satış pozisyonuna girdiniz Euro'da.

30 pips'de Trailing Stop Loss koydunuz. Parite 1,3420 olduğunda stop loss'unuz da 1,3450'ye çekiliyor.

Böylelikle siz takip etmezken parite geri dönse de kâr ediyor veya minimum zararınız oluyor.

Trailing stop loss yoksa ne oluyor? Yine 1,3470'den S/L açtınız ve 1,3420'den kâr al dediniz. Fakar şanssızlık eseri parite 1,3421-1,3422 civarından geri döndü ve 1,35'lere çıktı. 30 pips zarardasınız.

Güvenilir firma mı? Bakıyorum bakalım. Umarım bulurum...

Herkese iyi günler

• Çavuş
      44 Mesaj
      04 Mayıs 2010 13:16:59
      Merhaba dostlar,

Ben Ozan TAKMAZ.Forex piyasasında tanınan bir analist ve eğitmenim.İlk Türkçe teknik analiz kitabı olan ''Forex Piyasasında Teknik Analiz Uygulamaları'' nın yazarıyım.Şu anda ücretsiz eğitim ve analiz desteği sunmaktayım.Ayrıntılar için bana ozantakmaz@yahoo.com dan ulaşabilirsiniz.

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      04 Mayıs 2010 13:34:19
      Bu piyasada gerçek hesap açılmadan önce, demo hesapta uzun süre pratik yapmalısınız. İnanın gerçek hesapla demo hesaptaki psikolojiniz çok farklı.

O yüzden kendinizi çok iyi eğitmelisiniz, unutmayın ki bu pisaya girenlerin %80 i kaybedenlerden oluşur

• Çavuş
      44 Mesaj
      04 Mayıs 2010 13:43:33
      Katılıyorum Sn.Phoenix.Eğitim çok önemli.Türkiye'deki forex yatırımcıları ne yazık ki çok bilinçli değil.Özellikle apple ürünü benzeri bir adı olan dolandırıcı şirket ile CNBC-E ve Doğan grubu sitelerine reklam veren, hedefi şaşırtan bir başka düzenbaz şirketin reklamları da yatırımcıları yanıltıyor.

Güvenilir,denetlenen ve finansal yapısı güçlü broker şirketlerle de çalışılmalı.

• Çavuş
      60 Mesaj
      26 Mayıs 2010 22:28:44
      slm arkadaşlar,
      bende forex işlemlerine girmeyi düşünüyorumda ,bu konuda güvenilir vede sağlıklı işlem yürüteceğimiz bir firma var mı?

lütfen konu hakkında deneyimli vede kesin bilgi sahipleri yardım ederse sevinirim!
      iyi akşamlar,herkese:)

S8300 UltraTOUCH :) wifi lini dört gözle bekliom,senle şimdilik idare edioz:D
Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.