Şimdi Ara

Hedefim Sensin - 29 Kasım [Ata Demirer,Demet Akbağ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yönetmen:Kıvanç Baruönü
    Oyuncular:Ata Demirer, Demet Akbağ, Salih Kalyon,Gonca Vuslateri,Erkan Can,Tarık Ünlüoğlu,İlker Aksum...
    Tür:Komedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 14 Ekim 2018; 18:26:53 >

• ilk teaser geldi..

• Yine bir şive komedisi geliyor heralde ama bu sefer trakya değil,doğu anadolu şivesi
  • gidilir
  • Demet Akbağ ve Ata Demirer bir türlü kopamıyorlar anlaşılan. Cem Yılmaz'a getirilen "aynı kadro" eleştirisini Ata Demirer için de yapmak istedim.
  • fragmanı yayınlandı;

• Bugün gittim flime,sinema hobimdir.bir kaç flim hariç gittigime pişman oldugum olmadı.kotu bile olsa

Bugün ben kızım hanım.kolalar mısır vs bilet 92 tl para verdim.kucuk sehirdeyim

Artık seçici olma vakti geldi sanırım

TV de olsa izlenmesi bile şaibeli flimlere bu paralar verilmez artık.eskisi gibi 40 50 TL verecek olsam bu yorumu yapmazdım

Flim eski flimlerin karbon kopyası.

Zaman öldürmek için gidiyordum.cerezlik diyordum.benden bu kadar :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğendim filmi biraz belden aşağı,küfür vs olsa da bir kere film hiç sıkmıyor ve akıyor gidiyor,sırf adanın manzaraları için hatta tiplemelerin bazıları için tekrar tekrar seyredilir,özellikle demetin psikopat teyze karakterine ayrı bir film bile çekilir.

Genelde pek yerli filmleri beğenmem ve gitmem,anca arkadaşlar gitmek isterse giderim ama bu filmi diğer tüm yerli komedi filmlerinden daha çok beğendim,iyi ki gitmişim dedim salonda da gayet iyi tepkiler aldı.
  • Her 2 yılda bir aynı kişiler paraları azalmış olsa gerek böyle filmler çekiyorlar.
    Gişe'de yapıyo nasıl olsa...
    Daha çok yapsın.
    Bir sözümüz yok.

Ama eleştirim şudur:
    Aynı temalar içinde boğulmuşlar yine.
    2 sene sonra görüşmek üzere.
  • Atayı sevmeme rağmen filmleri gerçekten çöp. Yinede atadır şaşırtır diye gittik ama yok değişen hiçbir şey. Hep aynı saçma konular her filmde farklı bir şive var başka hiçbir içerik yok.

Atanın bence film işini bırakıp en azından kendi yazmayı , dizi sektörüne geri dönmesi lazım.
  • Film güzeldi
  • Karakter oyunculuğunda lider marka seviyesine ulaşmış Demet Akbağ'a sevgi ve selamlarımı iletiyorum.
    Ata Demirer'i çok sevmeme rağmen yazdığı filmleri hiç beğenmiyorum. Yeteneklerle örülmüş birinin, sırf seyirci bunu istiyo bunu izliyo diye yazdığı veya diğer filmlerinden kopyala yapıştır yaptığı senaryolarla yetinmesi çok acı bi durumdur.
    Eminim ki senaryoya özen gösterse komedi dalında KÜLT film yapabilicek biridir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.