Şimdi Ara

Hedefim çok mu büyük?(elektro)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar birkaç aya elektro gitara başlayacağım.Evimde klasik gitar var en fazla hatırla sevgili falan çalıyorum başlangıç,seviyesindeyim yani.Hedefim bidahaki yaza kadar tornado of soulsun tamamını çalmak.Çok mu büyük hwdef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamı zor. Çok çalışırsan belki. Sondaki hızlı kısımlar (solo) hariç çalabilirsin ama muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumb Truck -- 1 Mayıs 2017; 20:15:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam solo gerçekten zor orayı 1 senede çalabileceğimi ben de düşünmüyorum peki geri kalanı çalabilirim sanırım.Klasik gitar pek sevmiyorum ona rağmen 2 saat sıkılmadan çalışabiliyorum elektro ile 3 saat çalışırım herhalde günde

• Solonun yavaş kısımları 1.5 sene sonunda çalabiliyordum. Benim gibi bir yeteneksiz bile yaptıysa sen de yaparsın

Ritim kısmında downpickler fazla tornado'da .sadece oşarkıya odaklanırsan tabi çalarsın da başka şeyler de çalman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitlikarınca

Solonun yavaş kısımları 1.5 sene sonunda çalabiliyordum. Benim gibi bir yeteneksiz bile yaptıysa sen de yaparsın

Ritim kısmında downpickler fazla tornado'da .sadece oşarkıya odaklanırsan tabi çalarsın da başka şeyler de çalman lazım.

Yok hocam tek tornadoya odaklanmıycam.Master of puppets,enter sandman,speed of light,American idiot...çalmak istediğim çok şarkı var tornadonun yeri ayrı :D Ortaokulda metal müzik ne bilmezken megadeth dinlerdim hatta tornado of souls Telefon müziğimdi :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.