Şimdi Ara

Hedef Tavsiyesi(Boğaziçi Fizik)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar şuan 10.sınıfım kafamda boğaziçi fiziği(25.000) hedef koymak var genel olarak proje geliştirme(Stem) vs gibi gruplarda yer aldım liderlik yaptım geleceğime iyi bir mühendisten ziyade iyi bir akademisyen olarak devam etmek istiyorum önüme sevdiğim bir konu gelirse saatlerce araştırıp tasarlayıp birleyler ortaya çıkarabilirim bir de düzene çok gelemiyorum kendimi bildim bileli sadece sevdiğim konulara çalıştım artık hedefim için fedakarlık yapacağım ancak kafamda soru işaretleri bitmiyor

• ne gibi
  • Bouncer535 kullanıcısına yanıt
    Girsem mezun olabilirmiyim fizik çok zor mezun olamazsın gibi şeyler diyen insanlar bitmiyor bir de temelim orta düzeyde bu şekilde bu hedefi nasıl tutturabilirim ne ağırlıkta çalışmam lazım
  • hackman193 H kullanıcısına yanıt
    çok ta kolay bir bölüm ve üniversite değil tabiki. Ayrıca üniversiteden beklentin çalışmayım sürekli festivallere partilere gideyim sınav öncesi çalışıp geçeyim gibiyse yazmanı önermem. Böyle olan bölümlerde var tabiki. Böyle biri değilsen derslerine düzgün çalışırsan eğlenme vaktini de araya sıkıştırabilirsin ve rahatlıkla mezun olursun. Senin dediklerini söyleyen kanaatimce diğer bölümlere imrenenlerdir. Fizikle uğraşmak istiyorsan seçebilirsin ve tabiki mezun olunca ne yapabileceğini önceden araştır. diğer soruna gelrsek sadece çok çalıman lazım başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bouncer535

çok ta kolay bir bölüm ve üniversite değil tabiki. Ayrıca üniversiteden beklentin çalışmayım sürekli festivallere partilere gideyim sınav öncesi çalışıp geçeyim gibiyse yazmanı önermem. Böyle olan bölümlerde var tabiki. Böyle biri değilsen derslerine düzgün çalışırsan eğlenme vaktini de araya sıkıştırabilirsin ve rahatlıkla mezun olursun. Senin dediklerini söyleyen kanaatimce diğer bölümlere imrenenlerdir. Fizikle uğraşmak istiyorsan seçebilirsin ve tabiki mezun olunca ne yapabileceğini önceden araştır. diğer soruna gelrsek sadece çok çalıman lazım başarılar

çok sağol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.