Şimdi Ara

Hedef Market Trendyol Güvenilir DEĞİL! | Hedefmarket.com Güvenilir DEĞİL!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Trendyol'da ve gördüğüm kadarıyla bir kaç satış kanalı bulunan, hakkında internette herhangi bir bilgiye ulaşılamayan bu satıcı/dükkan'dan almış olduğum ürünü kullanmadan iade etmeme rağmen cayma hakkımı kullandırtmamış olup beni mağdur etmiştir. Bu mağazadan alışverişlerinizde dikkatli olmanızı öneririm.

Dükkanın trendyol adresini aşağıya bırakıyorum.

trendyol.com
    Hedef Market Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/magaza/hedef-market-m-184901?sst=0

Arkadaşlar şirketlerinin ismini bulabildim. İşin komiği sitelerinde cayma hakkına da yer vermişler. Site ismi: hedefmarket.com

ŞİRKET ADI/UNVANI: MNC YAPIM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş.

ADRES: Büyükdere Cad. Raşit Rıza Sok. No:4 Mecidiyeköy /İSTANBUL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heartseeker -- 2 Ağustos 2022; 17:32:39 >

• Bilgilendirme için teşekkürler.

• Bende Hedefmarket ile problem yaşadım ama N11 üzerinden. N11'de zaten tüketiciyi koruyan bir platform değil ikisi güzel ekip oldular

alın buda link https://www.n11.com/magaza/hedefmarket

• Dragotr11 kullanıcısına yanıt

Gittigidiyor kapanmasa ekle onuda diyecektim ki kapandı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 e zorunlu olmadıkça hiç başvurmuyorum,firmaların çoğu Sürat kargo ile çalışıyor..Bu kargonun sitesi takip kodu girmenize rağmen evrak bulunamadı diyor..Son derece isteksiz ve zaman kaybı ile ürün dağıtıyorlar...Artık oturduğum yerin 100-150 km ötesinden de siparişi bıraktım...

• Hepsiburada, Trendyol, N11 bunların hangisi ne kadar güvenli ki dükkanlar güvenli olsun hocam?

Hep diyorum buralardan mecbur kalmadıkça alış-veriş yapmayın diye.

• Güncelleme: Ürünü bana geri gönderdiler. Ben onlara iade gönderirken ürünü koliye koyup baloncuklu naylona sarmıştım, onlar bana hiç bir koruma olmadan kargo poşetinde gönderdiler ve ürünün kutusu ezilmiş olarak geldi. Kargo mesuliyet kabul etmedi (klasik)

Hedefmarket 'e söylecek hiç bir şey bulamıyorum

• tam alışveriş yapacak iken böyle bir konu görmem güzel oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.