Şimdi Ara

Heco Celan GT serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumda heco celan gt serisi hoparlör kullanan var mı arkadaşlar...kullanıyorsa hangi avr ile birlikte kullanıyor...forumda hep soruluyor ya anfiye göre hoparlör mü, hoparlöre göre anfi mi..sanırım ben hoparlöre göre anfi seçeceğim. çünkü gerçekten çok hoşuma gitti hoparlörler..forumda okuduğum kadarıyla herkes, alabiliyorsan direk celan al diyor...
    aklımda onkyo 929 modeli var aslında...bu anfiyle uyumlu olur mu bu hoparlörler...ya da bununla beraber kullanılmasını tavsiye edeceğiniz anfi hangileri olabilir...
    şimdiden teşekkürler...
     Heco Celan GT serisi Heco Celan GT serisi Heco Celan GT serisi Heco Celan GT serisi Heco Celan GT serisi Heco Celan GT serisi

• dr.ibrahim D kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam heco ile onkyo marka avrler gayet uygun sinemada ve müzikte gayet güzel sonuç alabilirsiniz
  • teşekkürler..daha önce de heco victa serisinden bahsetmiştiniz, bana tavsiye etmiştiniz...şöyle mi anlamalıyım...bir marka bir avr ile uyumluysa tüm modelleri de uyumludur...
  • Merhaba arkadaşlar ben bir film arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Eski bir filmdi amcası ile evlenen bir kadının dört çocuğu var(ikiz çocuklar) mirastan men edildiği için boşanıp çocuklarını tavan arasında saklayıp her sabah beyaz kurabyeler vererek ölmesini bekleyen mirastan tekrar pay almaya çalışan bir annenin ve çocukların hayatını anlatıyordu. İkizlerden büyük olan erkek çocuk tıp öğrencisi olduğu için farkına varıp onları kurtayma çalışıyordu ve en sonunda annesi başkası ile evleneceği gün öldürdü. Filmin adını beyaz zambak diye hatırlıyorum ancak tüm aramalarıma rağmen bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • dr.ibrahim D kullanıcısına yanıt
    önemli değil hocam victa seriside gayet başarılıdır fakat 929 a göre hafif kalırlar yani avr ve hoparlör sisteminin uyumlu olması ve denk olması gerekir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.