Şimdi Ara

HEAVY RAIN PS4 REMASTERED | ANA KONU | 1 MART (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
9
Favori
26.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HEAVY RAIN PS4 REMASTERED | ANA KONU | 1 MART

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 24 Eylül 2015; 0:37:58 >
  • Yahu niye eleştriyorsunuz Remasterd olayını anlamıyoru...Herkes oyunları PS3'te oynamak zorunda değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnaroll

Bence ikisini aynı diske koyacaklar.

HEAVY RAIN PS4 REMASTERED | ANA KONU | 1 MART

Hadi bakalım.
    İnşallah türkçe altyazı ile gelir.Ailecek oynarız.
  • dukeaa D kullanıcısına yanıt
    PS TR ekibi bu konuda işe yarıyor.Heavy Rain'de %100 Türkçe altyazılı olacak belli.
  • uncharted 1-2 ye dublaj yaptiklarina gore heavy rain icin de altyaziyi mutlaka ekliyeceklerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony işte ne beklersin iyi ki ps3 üm var ...
  • Şimdilik dikkatler yeni oyun üzerine yoğunlaştı, bu oyun için yeni bir açıklama gelmedi galiba.

Ps3 te oynarken blu-ray okuyucı bozulduğu için oynayamamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye kızıyosunuz? Mesela ben bu paket çıkarsa ps4 alıp fiyatına bakmadan alırım bu oyunu da. Belki dediğiniz gibi hinlik ama güzel bi politika. Ayrıca quantic dream i eleştirmenize gerek yok zira adamlar ps4 oyunu yapıyor şuan, ekstradan da bu. Paranız değerliyse çıkınca almazsınız olur biter

• Oyunu eski nesilde bitirmiştim , PS4 e gelmesi güzel oldu. Oynayamayanlar için güzel bir fırsat.

• Benide Remastered yapcaklar yakında ondan korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Salus -- 29 Ekim 2015; 9:57:37 >
  • PS3'üm olmasına rağmen ne Heavy Rain'i ne de Beyond'u oynadım. PS4'e kısmetmiş.
  • Bende bu iki oyunu ps3 de oynamamıştım. Ps4 versiyonu çıkar çıkmaz alıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.gameskinny.com/zke20/beyond-two-souls-and-heavy-rain-remastered-release-date

Yakında geliyor süper haber

• Bende ps3 de oynayamayanlardanim.Vakit skntisindan satmisdim.Ps4 de oynamak kismet olacak nasipse.

• 23 Studios'un üzerinde çalıştığı 10 oyun var. (5 AAA, 5 AA) Bunlardan birinin Heavy Rain olması güzel olur. Anlamadan oynayan ya da dilinin ağır olduğunu düşünüp PlayStation 3 için oynayamayan arkadaşlar için çok güzel olur. Eski nesil oyunların yeni nesle çıkmasına karşı olsam da bu şekilde yerelleştirme yapılarak çıkarsa Türk oyunculara ve Türk oyun sektörüne yararı çok olur.
  • Bence Crash Bandicot ve Crash Team Racing remastered yapılmalı. Bana göre Naughyt Dog'un en başarılı yapımları. Benim de hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Attila the Great

Bence Crash Bandicot ve Crash Team Racing remastered yapılmalı. Bana göre Naughyt Dog'un en başarılı yapımları. Benim de hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan.

Crash serisinin tüm hakları Activision'da. Bu yüzden Naughty Dog veya Sony bir şey yapamaz.
  • Bu oyunun ederi 25 tl dir. Hatta heavy rain +beyond= 50 tl eder.
    Ki heavy rain beyond two souls dan daha guzel oyun olmasina ragmen.
    Bu oyunlarin turkce olmasini SONY istedigi icin oluyor.
    Kimse bana burda yok su studyo bilmem ne demesin. Eger o studyo kafasına gore yapıyorsa gidip suan ki ps3 deki versiyonlara turkce guncellemesi versin.

Gecen aylarda ps vitaya cikip( ps4 e cikan ) tatlı bir oyun vardı . Adini hatırlamıyorum. O oyun SCE tarafindan gelistirilmesine ragmen turkce olmadi.
    Sebebi sony istemedigi icinmis .Buradan sunu cikartabiliriz.
    Her seckin oyun turkce olacak diye birsey yok. Ve su 2 oyunun degeri inanin 50 tl den fazla degil.

Alacak arkadaslara saygi duyarim ama 1 kere bitirdikten sonra oynayamadigin oyuna 50 tl den fazla para vermek bos bir istir.(Bana gore)

david cage reis duygusal takilan bir adam. Bu 2 oyununu da begenmistim. Hatta bazi sahnelerde (heavy rain) stres-uzuntu acima duygusu ne varsa tatmistim.

• need for speed'in 240 liraya satıldığı yerde ederi 350 liradır. Neyin kafasını yaşıyosunuz anlamadım. Heavy rain+beyond 180 liraya satılırsa dua edin.

Bitirip bir daha oynamadığın oyuna 50 liradan fazla vermek sana göre boş işse çok boş zamanın var orası belli.
  • Bir kere bitirip kenara koyulacak oyunlar değil. Beyond bile en az iki kere bitirilir.

Remaster düşmanlığını abartmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 6 Kasım 2015; 11:30:25 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.