Şimdi Ara

HEAVY RAIN PS4 REMASTERED | ANA KONU | 1 MART (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
9
Favori
26.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 yıl kullandım ps3ü alıp oynamadım ingilizce anlamam diye. Şimdi tr altyazılı çıkarsa ilaç gibi gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe olursa alınır
  • Arkadaşlar Türkçe dil desteği için Twitter dan yazın lütfen PlayStation Türkiye'ye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Oha diyorum ne para göz çıktı sony..

Abi bunu desteklediler artık bişey beklemeyin ara nesil konsolumuzdan. Yeni oyun yapmak maliyetli böylede kazancı var daya gitsin. Cilala parlat yapıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ike

quote:

Orijinalden alıntı: Tha Alumni

Oha diyorum ne para göz çıktı sony..

Abi bunu desteklediler artık bişey beklemeyin ara nesil konsolumuzdan. Yeni oyun yapmak maliyetli böylede kazancı var daya gitsin. Cilala parlat yapıştır.

Ps 3 ün ilk zamanlarında çıkan oyunları getirmeye başladılar yazık vallahi

• Şakamısınız yahu. Ne zamandır oynamak isteyipte fırsat bulamadığım heavy rain muhtemelen türkçe altyazılı ve daha iyi grafiklerle gelecek. Sanki remake ler gelmese alete akın akın oyun akacakta remake oyunlar bunun önünü kesiyor..
  • İnşallah Heavy Rain Türkçe gelirde oynarım.Eski nesilde oynamamıştım iyi oldu bu.
  • Remastered oyunlara karşıysanız almazsınız olur biter. Geçen nesilde Xbox, Wii kullanmış, bu nesilde PS4'e geçiş yapanları da düşünün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 16 Haziran 2015; 19:44:46 >
  • abi valla anlamıyorum ps3ü olmayanlar için ps4e gayet güzel efsane oyunları remastered yapıp çıkartıyolar. Mesela ben iki oyunu da çok duydum x360 vardı oynayamadım şimdi ps4te oynayabileceğim. Anlamadığım nokta ise psn oyunu zorla size aldırıp kartınızdan tutar falan çekmiyo neden bunun için sonye sallıyosunuz ki gayet güzel bi proje aslında. Ps3 te bitirdiysen alma gitsin bu kadar basit
  • Şu size zorlamı aldırıyırlar bla bla bla diyenlere ithafen gidin ps3 alın bu yeni nesil yeni jenerasyon konsol o zaman demek geliyor. Yeni nesil neden çıkar? 2 rameke oyuna 300tl vericeğine git ps3 al çerez oyunları sabahlara kadar oyna. Ayrıca bu sebebten ötürü yeni oyunların önü kesiliyor adamlar kazanç sağladıkça umursamıyorlar. Donanımı kötü diye atıp tuttuğumuz x1 tokadı bastı oyunlarınla bile, bide geri uyumluluk yaptı hiç masrafa girmeden x360 oyununu alıp varsada kullanabilecekler sanada rameke diye oyun satıyorlar farkındamısın? Yeni nesilde yeni nesil oyunlar oynamak istiyorum ben. Ps1 ps2 dönemine ait oynamadığım bir sürü oyun var onlarıda çıkartsınlar sizin mantığınızca.

• Armag3d0N A kullanıcısına yanıt
    Almiycaz zaten merak etmeyin,ben burda alicak olanlari savunmaya calisiyorum. E3 de microsoft ne yapti. Guncelleme gelicek 360 oyunlarini ister store dan al oyna , ister eski diski tak oyna dedi. Sony de oyle yapsin insanlar uygun fiyata oynasin oyunlari. Ama adamlar buldular madeni nasil olsa eskilerden ne koysak onlerine aliyolar 60 dolardan diyerek surekli devam ediyorlar. Farkindamisiniz bilmiyorum ama oyun yapim maliyetini bile kickstarter sayesinde oyunculardan topluyolar ben bu duzene laf ediyorum. Ayrica baska bir arkadas yeni oyunlarin cikmasini engelliyor sanki neden itiraz ediyorsunuz demis,cikmasini tabiki engellemiyor ama bariz geciktiriyor. Sony kullanicilarina buyuk yanlis yapiyor. Xbox360 ciktiginda ps3 u resmen paramparca etmisti o donem yapisiyla ama biz kullanicilar arkasinda durduk,sonunda cikan exc oyunlar ile yuzumuz guldu. Ama artik iyi niyet resmen suistimal ediliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki oyunu da oynayamayıp, remastered'ları sevmeyen biri olarak ruh halim

• PS3'deki en iyi oyunlardan biriydi. İlk konsolu PS4 olup bu oyunu oynamamış kişiler olabilir, ateş püskürmeden önce biraz empati yapmak lazım. Remastered olayından çoğu kişi haklı olarak şikayetçi, ama adamlar çıkalı uzun zaman olmuş kaliteli bir exclusive oyunun grafiklerini komple yenileyerek piyasaya sürüyor. Tomb Raider,DMC, Sleeping Dogs ve Dishonored gibi ''Definitive edition'' adı altında en ufak bir yenilik içermeyen, tamamen daha çok satsın mantığıyla çıkan kalitesiz yapımlarla karşılaştırmamak lazım. Beyond ile beraber gayet güzel bir paket olacaktır, bitirmeme rağmen tekrar oynamayı düşünüyorum.
  • ps2 için olana yapıyosunuz hd neysede ps3 için çıkmış oyunu parlatsan neolur 2 diye yeniden tasarlasanız eyvallah . Bu konsol işine aslında en az çıktıktan 2 yıl sonra girmek lazım sabredebilsek keşke onlar oyuncu çekmek için bekleyeceğine yeni başyapıtlar yaparak biz makineyi aldık bekliyoruz resmen olaya bak
  • PS3'de oynadigim en iyi oyunlardan. Beyond'dan daha fazla zevk almistim. Oynamayan herkese siddetle tavsiye ederim.

• Heavy rainden last of us etkisi bekliyorum

• heavy rain hayatımın oyunudur.çok etkilenmiştim
  • Harika bir haber beyond en çok merak ettiğim oyunlardandı ps4 te oynamak nasip olacakmış demek ki

• Ne Heavy Rain'i ne de Beyond'u oynadim. PS4'e alirim o zaman.

• Geçen nesil iki oyunuda oynamamistim hele heavy rain türkçe gelirse alırım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.