Şimdi Ara

Heavy Rain (PS3 Exclusive) [ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.257
Cevap
5
Favori
103.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Orijinalden alıntı: Hotel California

quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

bizim adamın çocuğu ölünce üzüldüm ne güzelde oynuyorduk

nasıl öldürdün çocuğu, benimkinde hepsi hayattaydı ve hepsi mutluydu hatta benimki muhtemelen olabilecek en iyi sonlardan biri, herkes mutlu

Bir de beyler oyunun onlarca farklı sonu var. Sonlarınızı spoiler içinde yazar mısınız? merak ettim.

Bu arada bu oyunu ps3'ünüz varsa kesinlikle oynamalısınız. Ama kesinlikle öyle böyle değil...

Nasıl yani senin çocuğun ölmedi mi alışveriş merkezinde? :S

Diğer soru:

Katili öldürdükten sonraki haber programında 48 diyor.

gencay takdır ettim ,o arada nasıl yakaldın o detayı

• beyler bu oynu amerikadan getirtmeyi düşünüyorum (tronxi) bölge kodu mevzusu yüzünden sıkıntı olurmu acaba
  • Oyun çok ilginç olmuş.Adamın bir hayal dünyasımı var.Yoksa sürekli karakterler mi değişiyor.Pek anlam veremedim...
  • Heavy Rain Move Edition PLATINUM olarak oyun bu ay gelecek heralde arkadaşlar bilginize.
  • Gitti gidiyor da satış başlamış tekrar. Oh be kavuşacam sonunda. Almak isteyenlere haber edeyim dedim.
  • beyler bunun move editionunu normal ds3 lede oynayabiliyoruz değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: R*ACE

beyler bunun move editionunu normal ds3 lede oynayabiliyoruz değilmi

aynen kardeşim
  • Oyun şimdi elime ulaştı ama önünde english and traditional chinese version yazıyor. Arkasında da hem ingilizce hem çince yazılar var. Oyun çince mi yoksa? Bir sorun olur mu ingilizce de yazıyor?
  • Ağır spoiler içerir. Henüz oynamayanlar uzak dursun.

Oyun müthişti müthiş. Bitirene kadar başka bir şey düşünmedim, aklım hep oyundaydı. Atmosferi, sahneler, konusu çok etkiledi. Oyun boyuncu dumur olup durdum. Hep en kötü şeyler başıma geldi. Meğer ben ne cani ne pislik biriymişim. Scott ne kadar babacan bir karakter diyordum katil çıktı. Madison öldü, Ethan iple astı kendini, Norman pert oldu, Lauren boğuldu ve golf oynayan adamı da öldürdüm. Bir tek katil elini kolunu sallayarak dolaşmaya devam etti. Kendimi mutsuz hissediyorum. Oyunun her sahnesi heyecan dolu. Özellikle kovalamaca, dövüş, aksiyon sanheleri harika. Ethan'ın parmağını kestiği sahnede tiskindim resmen. Hiçbir film dizi bunu başaramaz. Diğer sonlar için bile bile tekrar tekrar oynanır bu oyun.

• Biraz önce "GG"den sipariş verdim bakalım keyif alacak mıyım oynarken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Oyun şimdi elime ulaştı ama önünde english and traditional chinese version yazıyor. Arkasında da hem ingilizce hem çince yazılar var. Oyun çince mi yoksa? Bir sorun olur mu ingilizce de yazıyor?
    Kimi çok keyif alıyor.Kimine de hoş gelmiyor.Size kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan21 -- 4 Temmuz 2012; 10:48:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Kimi çok keyif alıyor.Kimine de hoş gelmiyor.Size kalmış

Geçti artık verdik parayı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurhar

Biraz önce "GG"den sipariş verdim bakalım keyif alacak mıyım oynarken?

hocam aldığın oyun sıfırsa ve aldığın yerde daha varsa bi link atar mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/heavy-rain-move-edition-ps3-hd-pal-sifir-60022543

Bu GG dükkanından daha öncede defalarca oyun almıştım. Son derece güvenilirdirler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _rayman_

quote:

Bu GG dükkanından daha öncede defalarca oyun almıştım. Son derece güvenilirdirler.

Teşekkürler :)
  • quote:

İngilizcen iyi ise keyif alırsın. Değilse de sıkılmaz isen sözlükle falan yine keyif alabilirsin. Ama bu konuya fazla girme. Millet spoiler belirtmeden sonunu tak diye söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

quote:

İngilizcen iyi ise keyif alırsın. Değilse de sıkılmaz isen sözlükle falan yine keyif alabilirsin. Ama bu konuya fazla girme. Millet spoiler belirtmeden sonunu tak diye söylüyor.

Yok sadece mesaj atmak için girdim :)

İngilizce problem yok hocam Üniversitemde eğitim dili ingilizce.
  • Hala pahalı şöyle 55 civarı olsa hemen alıcam da zor işte. 2.el de kimse satmıyor nasıl işse

• 2. Elde var nadiren.Ben ölücüler yüzünden vazgeçtim.move edition alın, alırsanız.

• İndigo Prophecy aklıma geldi oynarken. Evet, ilk defa heavy rain oynuyorum. Sadece 1 sorum var size, oynarken başaramadığımız aksiyon bölümlerinde hikaye değişiyor mu? Konuda arama yapsam kesin bulurum ama nelerle karşılacağımı düşününce korktum. Alıntı yaparsanız "evet" ya da "hayır" modunda oyunu ona göre 1 kaç kere oynamayı düşünüyorum.
    Biraz üste çıkayım dedim ama konu felaket :D Bir kaç son varmış galiba. O yüzden baştan başlayayım bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunter -- 5 Temmuz 2012; 23:00:23 >
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.