Şimdi Ara

Heavy Rain (PS3 Exclusive) [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.257
Cevap
5
Favori
103.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quadhros

quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Bu oyunu yarıda bıraktım ve kendimden utanıyorum malesef

Tam üç kere en baştan sonra bitirip 17 ayrı sonu büyük bir zevkle uğraşıp açmıştım.. Bence biran önce bitirmelisin hocam..

17 ayrı son mu

• quote:

quote:

quote:

Bu oyunu yarıda bıraktım ve kendimden utanıyorum malesef

Tam üç kere en baştan sonra bitirip 17 ayrı sonu büyük bir zevkle uğraşıp açmıştım.. Bence biran önce bitirmelisin hocam..

17 ayrı son mu

Evet.

• Oyun sıkıntısı var sanırım. Az bulunuyor ve fiyatlar yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

evet move edition elimdeki oyun yani 1.02 diskin içinde değil mi?

Evet daha önce çıkmış bütün yamalar, DLC ,oyunun müzikleri ve dinamik temalar hepsi diskin içinde.

dostum bir şey sorcam move edition da psne gelen dlc de içindemi acaba..taxidermist buydu ismi sanırsam
  • Oyun guzelde ingilızce yarım yarısını anlıyorum yarısı gidiyo ne dersem dogru olur diye kasılıyorum .d dogru son yukarda yazan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

dostum bir şey sorcam move edition da psne gelen dlc de içindemi acaba..taxidermist buydu ismi sanırsam

Evet DLC'de var.Eğer Move Edition bulursanız kaçırmayın.İçinde 15-20$ değerinde ekstra içerik var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: sametbaggio

Evet DLC'de var.Eğer Move Edition bulursanız kaçırmayın.İçinde 15-20$ değerinde ekstra içerik var.

Zavvi'den alırsanız move yazmasına rağmen çıkmıyor ama extra içerik
  • quote:

Zavvi'den alırsanız move yazmasına rağmen çıkmıyor ama extra içerik

Zavvi'den Move Edition aldım diskte herhangi bir sorun yoktu.DLC, dinamik temalar, yamalar ve dijital müzik albümü hepsi içindeydi.
  • oyunu az önce bitirdim :( ilk oynayışta kötü son oldu :( herneyse spoiler vermeden şunu sorayım katil hep malum adammı çıkıyor ? birde oyunla gelen dlc neyle ilgili
  • quote:

oyunu az önce bitirdim :( ilk oynayışta kötü son oldu :( herneyse spoiler vermeden şunu sorayım katil hep malum adammı çıkıyor ? birde oyunla gelen dlc neyle ilgili

Evet hep malum adam çıkıyor, sadece bazı kişilerin ölüp ölmemesi değişiyor..
  • quote:

quote:

oyunu az önce bitirdim :( ilk oynayışta kötü son oldu :( herneyse spoiler vermeden şunu sorayım katil hep malum adammı çıkıyor ? birde oyunla gelen dlc neyle ilgili

16 ya da kaç sonsa hep aynı adam katil demek :D peki bu dlc nin içeriği nedir bir bilginiz var mı?
  • quote:

quote:

quote:

16 ya da kaç sonsa hep aynı adam katil demek :D peki bu dlc nin içeriği nedir bir bilginiz var mı?

Hiçbir bilgim yok ne yazık ki.. Zaten DLC'ler ile hiç ilgilenmem, tamamen para tuzağı olarak görürüm..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiçbir bilgim yok ne yazık ki.. Zaten DLC'ler ile hiç ilgilenmem, tamamen para tuzağı olarak görürüm..

tamam teşekkürler

• arkadaşlar oyunu hiç iyi olmayan bir sonla bitirdim.sizce dlc ilemi devam edeyim? yoksa tekrar en baştanmı başlayayım?
  • Bu oyuna bi alışamadım gitti.
  • arkadaşlar oyunu bir kere bitirdim.iki tane önemli sorum var.
    1)nathanielı öldürmeden yakalarsak katille ilgili bilgi alabiliyor muyuz? 2)ethanla 5 trialıda yaparsak çocuğun yerine ulaşabiliyor muyuz ?
    .

bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.ona göre oyuna iyi bir son için bir daha başlayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 28 Ocak 2012; 15:37:53 >
  • Ben oyunu bir kere bitirdim. Olayların ve katilin su yüzüne çıkma şekli bana biraz saçma geldi. Belki biraz daha derine inebilirlermiş diye düşünüyorum. Oyunu pek çok kere bitiren arkadaşlara bir sorum olacak:
    katili her seferinde scott shelby'nin annesiyle yaptığımız görüşmeyle mi buluyoruz?
  • Move edition aldım B'nde sadece kitapçığı Almanca başka bir sıkıntısı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghillie_suit

Ben oyunu bir kere bitirdim. Olayların ve katilin su yüzüne çıkma şekli bana biraz saçma geldi. Belki biraz daha derine inebilirlermiş diye düşünüyorum. Oyunu pek çok kere bitiren arkadaşlara bir sorum olacak:
    katili her seferinde scott shelby'nin annesiyle yaptığımız görüşmeyle mi buluyoruz?

Hayır.. Tam hatırlamıyorum ama 17 farklı sonda 5-6 kez farklı kez öğreniyoruz katilin o olduğunu..

• arkadaşlar oyunla ilgili bilgi paylaşımı veya fikir alışverişi yapmak isteyenler bana pmden mesaj atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.