Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HEAVY RAIN PC 2019 [ANA KONU] [OYUN ÇIKTI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
52
Cevap
1
Favori
3.307
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> HEAVY RAIN PC 2019 [ANA KONU] [OYUN ÇIKTI]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 3 saat 53 dakika kadarı kaldı.

Quantic Dream'in PC için yayınlayacağı ilk PS Exclusive oyunu olan Heavy Rain’in çıkış tarihi 24 Haziran 2019 olarak belirlendi. Oyunun demosu ise 24 Mayıs’ta yayınlandı.

twitter: twitter.com/Quantic_Dream
    Demo:https://www.epicgames.com/store/tr/product/heavy-rain/demo

Oyun içi görüntüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 9 Ağustos 2019; 16:10:50 >

|
    |

• Yarbay
    8116 Mesaj
    Vay iyi oldu demo bir bakalım. Ben bu oyunu geçen sene bir youtube serisinde altyazılı olarak izledim. Bilsem beklerdim zaten halihazırda bilmem kaç sene beklemiştim.

Demo kapalı sanırım hala boşa heyecan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 24 Mayıs 2019; 21:36:38 >

Demo şuan yüklemeye açıldı ben indiriyorum.
    |
    |
    Zebercet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Demo şuan yüklemeye açıldı ben indiriyorum.
    "Yakında" yazıyor hocam nasıl indiriyorsun sen.

Adamlar twitter hesabında dört saat önce kusura bakmayın teknik hata oluştu yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 25 Mayıs 2019; 0:19:59 >
    Yoksa oyunu satin alanlar için mi açıldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

yükle çıktı indirdim, yarın sabah bakacağım.
    |
    |
    Bende de "Yakında" yazıyor... İndiremedim...
    |
    |
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2+1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Yarbay
    2685 Mesaj
    Epıc Games Store'dan nefret etmeme az kaldı. 3 oyun satın aldım. Kesınlıkle 4'cu oyunu almama ızın vermıyor. 2 kredı kartı denedım. Musterı hızmetlerıyle ıletısıme gectım. 2 gun hesabımı vs.. ınceledıler. Sonunda problem bızden kaynaklanmıyor.. Bankanızla gorusun dedıler.. Baska bır banka hesabımın kartını denedım onda da aynı hata verdı. Yabancı forumlara gırdım bazı kısıler 2 aydır oyun satın alamıyormuş, neyse...
    Daha sepete ekle secenegı bıle yok...
    Heavy Raın'ı satın almıstım. Bıraz once demosunu ındıreyım dedım. Mevcut yazıyor ama ındırme ıslemı yapmıyor.. Ucuz etın yahnısı mısalı.. Steam de bır kere bıle boyle rezalet yasamadım. Steam'e kıyasla oyunlar Epıc Store'da bedava ama oyun cıksa bıle download'ı edebılecekmıyım süphedeyım

• Yarbay
    8630 Mesaj
    indiriyorum şuan 4.5 gb umarım güzel yapmışlardır

mouse ile kaydırma şeyleri zorlayacak gibi analog gibi rahat değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turin Turambar. -- 25 Mayıs 2019; 17:49:5 >
    |
    |
    Ben böyle zırvalık görmedim. Tıklamadan önce "ücretsiz" yazıyordu tıkladım yükleme ekranı gelecek diye beklerken bir de baktım "yok" yazıyor. Sırf satın almadık diye yapıyorsa harbi ayıp. Belki deneyip alacağım bu ne salaklık.

Yok ne lan hala gülüyorum ahahah.

Hey Allahım kütüphaneye eklemiş. Yine de insan mağaza sayfasına indirme butonu koymaz mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 25 Mayıs 2019; 12:7:44 >
    Efsane oyundur. Sabırsızlıkla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Epik uygulamasını kapatıp açın düzeliyor. Sağ alt köşeden komple kapatın ama.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ploff

Epıc Games Store'dan nefret etmeme az kaldı. 3 oyun satın aldım. Kesınlıkle 4'cu oyunu almama ızın vermıyor. 2 kredı kartı denedım. Musterı hızmetlerıyle ıletısıme gectım. 2 gun hesabımı vs.. ınceledıler. Sonunda problem bızden kaynaklanmıyor.. Bankanızla gorusun dedıler.. Baska bır banka hesabımın kartını denedım onda da aynı hata verdı. Yabancı forumlara gırdım bazı kısıler 2 aydır oyun satın alamıyormuş, neyse...
    Daha sepete ekle secenegı bıle yok...
    Heavy Raın'ı satın almıstım. Bıraz once demosunu ındıreyım dedım. Mevcut yazıyor ama ındırme ıslemı yapmıyor.. Ucuz etın yahnısı mısalı.. Steam de bır kere bıle boyle rezalet yasamadım. Steam'e kıyasla oyunlar Epıc Store'da bedava ama oyun cıksa bıle download'ı edebılecekmıyım süphedeyım
    Aynı olayı ben de yaşadım sanal kart kullanın epic store için takır takır alınıyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    431 Mesaj
    Optimizasyon çok iyi ama türkçe yama şart.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bana göre oyunun en kasvetli bölümünü demoya koymuşlar(2. oynanan sahne)

Normal oyunun başı spoiler (İlk kez oynayacaklar açmasın)

oyunun açılış sahnesini yani Shaun'u kaybettiğimiz sahne demoda oynansaydı daha çok oyuncu çekerdi kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 25 Mayıs 2019; 19:50:10 >

• Yarbay
    8116 Mesaj
    Çok iyi optimize etmişler. Gerçi tarih olarak eski sayılır ama yine de beklediğimden iyi çıktı. Tadı damakta bırakıyor. Keşke hikayesini izlemeseydim daha önce.
    |
    |

Oyun tanıtıldığında, karakter grafik ve animasyonları zamanın ötesindeydi. Bir ara PS3 sahibiydim, o zaman çok az oynama fırsatım olmuştu.

PC'ye gelmesi güzel hareket oldu.
    |
    |
    Scorpioleo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
google reklamları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.