Şimdi Ara

---HEAVY RAİN DEMO Direkt İndirmek İsteyen--- (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
4.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben artık uyuyorum, yarın gelen mesajları yine cevaplarım ama bugünlük benden bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Ayrıca grafikler nasıl,oyundan bahsede durun biraz

oyun tarihinin en sağlam grafikleri var dersem yalan olmaz herhalde... kafayı yedim oynarken...
    yarın bi inceleme hazirlicam en ekran görüntülüsünden..

spoiler vermek istemiyorum demoyla alakalı ama yorumlarıma güveniyorsanız eğer tek kelime

EF-SA-NE
  • quote:

Orijinalden alıntı: LesEnfantsTerribles

quote:

oyun tarihinin en sağlam grafikleri var dersem yalan olmaz herhalde... kafayı yedim oynarken...
    yarın bi inceleme hazirlicam en ekran görüntülüsünden..

spoiler vermek istemiyorum demoyla alakalı ama yorumlarıma güveniyorsanız eğer tek kelime

EF-SA-NE

tamamdır incelemeyi 4 gözle bekliyoruz
  • tüh kaçırdıkmı? şimdi
  • quote:

Ben o kadar pc /ps3 oyunu oynadım böyle grafik görmedim, film mi seyrediyorsun yoksa oyun mu oynuyorsn zor ayırt edersin.

Mod Nation Racers oyununun betasını indirebileceğim bir hesap var mı sizlerde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreonal69

quote:

Ben o kadar pc /ps3 oyunu oynadım böyle grafik görmedim, film mi seyrediyorsun yoksa oyun mu oynuyorsn zor ayırt edersin.

sende böyle dediysen grafikler harbi harbi sağlamdır

• quote:

quote:

dostum bennim hesabı veriyim sana iyiliğin karşılıksız kalmasın god of war da var icinde

• quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

quote:

quote:

dostum bennim hesabı veriyim sana iyiliğin karşılıksız kalmasın god of war da var icinde

Kardeş PM atarsan çok sevinirim, teşekkürler...

• Dedektifli bolum grafik anlaminda benim icin tam bir hayal kirikligi oldu..
    Next Gen e yakismayan bir grafik ..
    Ilk bolum idare eder ama dedigim gibi ikinci bolum ozellikle cevre detayi ve kaplamalar ps2 doneminden kalma dersem abartmis olmam herhalde..
    Kontrol biraz alisegelmisin disinda yurutme isini R2 yapiyor,.. Biraz yazdirgama olabiliyor..
    Kosma yok (olmamasi daha iyi )
    Simdilik bu kadar.
  • code veya hesap paylaşabilecek biri var mı burda? herzaman ki gibi geç kaldım yine

edit:başlattım ben de indirmeyi,çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardahun -- 6 Şubat 2010; 2:04:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

quote:

quote:

Kardeş PM atarsan çok sevinirim, teşekkürler...

pm attım dostum

• banada code hesap lazım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satriykon

banada code hesap lazım ya

bekle biraz atarlar msj

pm olarak
  • AĞLAMA KİSTİYORUM.BU NE BİÇİM OYUN BÖYLEEEEE.......TADI DAMAĞIMDA KALDI...........GELSİN GARİİİİİİİİİİ....

Evet arkadaşlar oyunu indirdim ve demoyu bitirdim.Tek yorumum şu inanılmaz,inanılmaz,inanılmaz......
  • demoyu indirmemizde yardimci olmak isteyip PM ATACAKLARA TESEKKUR EDERIM LUTFEN PM
  • Beyler demo için pm atan olursa sevinirim teşekkürler
  • o şifreyi değiştiren arkadaşın neyse pm alabilirmiyiz mümkünse yoksada canımız sağ olsun. şifreleri değiştirenlere
  • Edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimaL. -- 6 Şubat 2010; 3:20:55 >
  • arkadaslar birisi bana da pm den psn hesabi atabilir mi heavy rain icin lutfen. ben amerikadayim eve gidince indirecegim oyunu...
  • atarlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.