Şimdi Ara

Heavy Rain %100 Türkçe Yama YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
16
Favori
22.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hay maaşallah :) Fahrenheit çevirisinde de aynı şekilde tek arşiv içinde 10 bin dosya vardı. Arşivden çıkarma işlemi bayağı sürüyordu. Ama olsun setup'a bir müzik koyardık insanlar dinlerdi en azından o süre boyunca :))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byflash -- 2 Ağustos 2019; 17:11:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Hay maaşallah :) Fahrenheit çevirisinde de aynı şekilde tek arşiv içinde 10 bin dosya vardı. Arşivden çıkarma işlemi bayağı sürüyordu. Ama olsun setup'a bir müzik koyardık insanlar dinlerdi en azından o süre boyunca :))))
    Zamanla o da olur abi
  • Desene yandım ben setup olsa 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bune hız arkadaşlar helal olsun valla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Ssd kullanmama rağmen unpack 15 dk sürüyor abi

Alıntıları Göster
    1 GB indirmek kesinlikle daha hizli, 15 dakika yuklenmesini beklemekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun hazır, yamayı bekliyordum, elinize sağlık.
  • Oyunu bıtırmıstım ama takıldıgım bır kac yer vardı.. Yamayla oralara bakacagım.. Belkıde bastan baslarım.. Yama ıcın cok tesekkurler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

Tüm oyunlara atlıyorsunuz. Şuan devam eden bi düzine yamanız var. 7/8 ayda anca bitirirsiniz siz bunu. İnşallah qnoops hocam el atar yine
    Kaydetmiştim senin bu mesajını. Evet bakalım şimdi 7 8 ay sürmüş mü ???

Proje Başlangıç Tarihi: 4 Temmuz 2019
    Proje Bitiş Tarihi: 1 Ağustos 2019

1 Ay bile değil. Şimdi gir ÜCRETSİZ indir yamayı hadi.
  • ya linkler kırık ya ben indiremiyorum. Emin değilim ama altarnatif olan link 404 hatası veriyor. drive da sadece beni okuyu indirmeye izin veriyor. Sanırım indirilme kotası dolmuş drivein.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarmisak2 -- 2 Ağustos 2019; 19:3:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Kaydetmiştim senin bu mesajını. Evet bakalım şimdi 7 8 ay sürmüş mü ???

Proje Başlangıç Tarihi: 4 Temmuz 2019
    Proje Bitiş Tarihi: 1 Ağustos 2019

1 Ay bile değil. Şimdi gir ÜCRETSİZ indir yamayı hadi.

Alıntıları Göster
    bütün oyunlara atlama kısmı doğru şimdi göreceğiz asıl ne kadar sürede çıkacak hitman 1-2 madmax bunlarda belli olur her şey bunlarda kısa sürede çıkarsa bu adamlar gerçekten iyi iş yapmış olacaklar o zaman tebriği %100 hak edecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

bütün oyunlara atlama kısmı doğru şimdi göreceğiz asıl ne kadar sürede çıkacak hitman 1-2 madmax bunlarda belli olur her şey bunlarda kısa sürede çıkarsa bu adamlar gerçekten iyi iş yapmış olacaklar o zaman tebriği %100 hak edecekler.

Alıntıları Göster
    Başka çeviren yok. Çeviren çıksa Anonymous çevirmez zaten. Emin ol verilen tahmini sürede çıkacak. Ki geç çıksa da sorun değil. Sadece Hitman 2 de 700.000 kelime var.
  • Sarmisak2 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, alternatif link yenilendi :)
  • Ellerinize sağlık
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Halihazırda yaptığımız bir oyundan örnek vereyim madem, watch dogs 2'ye 20 nisan'da başladık, şu anda ise %85 ve yama ücretli olacak. Derdimiz para olsaydı bu yama 7-8 ayda bitmezdi (test süreci dahil) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lagertha_lothbrok -- 3 Ağustos 2019; 0:32:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok teşekkürler. Elinize emeğinize sağlık
  • anonymousceviri ekibi 27 günde yamayı test edip paylaştılar 16-17 gün sonrada WD2 çıkıyor 8 ay içinde WD 2 ile 4.projeyi çıkaracaklar gerçekten müthiş hız ve kalite bu kadar kısa zamanda 4. yamayı çıkarmaları takdire şayan bazı gruplar 1 senede bir yama yapamazken yapılan bu çalışmayı ayakta alkışlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmendus

10 yıl sürecek bir çeviri daha :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem Heavy Rain özelinde hem de geçmişte yapmış olduğunuz Türkçe yerelleştirme projeleri için Anonymous banka hesabınıza bir miktar bağışta bulundum. Pazartesi yatar. Güle güle kullanın.
  • Yorumum size ekstra bi motivasyon kattı galiba :d. Teşekkürler indirip oynıcağım. bu arada bağış isterseniz gönderebilrim ?

ana mesajda bilgiler varmış tamamdır, Pazartesi eft yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 3 Ağustos 2019; 20:14:22 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.