Şimdi Ara

Heavy Rain %100 Türkçe Yama YAYINLANDI (Anonymous Çeviri) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
16
Favori
22.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HOCAM, bu çeviriden sonra takip ettiğim çıkacak 3 oyun var Control,wolfenstein youngblood,the dark pictures man of medan inşallah bunlarıda siz çevirirsiniz 30 Ağustosa kadar bu 3 oyunda çıkyor
    Sizde elinizdeki çevirileri bitirirsiniz. Bu 3 oyunda hikaye odakli oyunlar sizin çevirdiğiniz oyunlara uygun bence
  • Kolay gelsin.
  • sonunda be çok şükür. umarım kaliteli bir iş çıkar ortaya. kolay gelsin
  • baaburcan kullanıcısına yanıt
    Değerli görüşünüz için çok teşekkür ediyoruz :) Bu projeler bittikten sonra da çevirmeyi düşündüğümüz oyun sayısı bir hayli fazla. İki haftaya kalmaz yeni proje haberleri alacaksınız zaten bizden. Ama istek çok fazla olur ise, neden olmasın? :)

Destek veren arkadaşlara da çok teşekkür ederiz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi walküre -- 2 Temmuz 2019; 23:2:8 >
  • walküre kullanıcısına yanıt
    bir tanesini bitti sayarsak ki bitti; 2 tane var devam eden. Bence 2-3 lü gidin. 3 ü geçmeyin derim. Aynı anda çevrilen oyun adedi olarak. Kolay gelsin şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 2 Temmuz 2019; 22:50:35 >
  • Değerli görüşünüz için teşekkür ederiz, lakin her oyunun çevirmenleri farklı, kimse aynı anda 2-3 oyun çevirmiyor yani :)
  • walküre kullanıcısına yanıt
    Kastım o değildi yav :D Why notın durumuna düşmeyin diye demiştim. Tabi sizde öyle bir durum çok zor; daha ağır ve sağlam gidin kısaca :D Neyse sikinti yok o zaman. :)
  • PS3 içinmi çıkacak? rpcs3 ile pc de oynarız bunu
  • Yapımcı firma Quantic Dream oyunlarını PC'ye getiriyor. Epic Games üzerinde satılıyorlar. Heavy Rain çıktı, Beyond Two Souls bu ay, Detroit: Become Human Sonbahar'da çıkacak. Beyond ve Detroit konsolda olduğu gibi Türkçe gelecek.
  • Kolay gelsin.
  • Teşekkür ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chapter 32 deyım. Yamanın yapımına baslanmasıyla oynamayı su anda durdurdum. Cevırının en kısa surede bıtmesı dılegıyle.. Sızlere kolay gelsın dıyorum
  • Su oyunu oymadığım için elim de olmasına rağmen öyle içim de kalmıştı ki iste pc oyunculuğunun en güzel yanlarından biri siz gibi gönüllü bir ekip çıkar ve oyunun Türkçe oynamamiza olanak sağlar. Ve duyduğum en guz yama haberlerinden biri bu çok teşekkür ederim bir oyuncu olarak sabırsızlıkla bekliyorum

• Çok büyük bir ihtimalle paralı olacak galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdiden ellerinize sağlık. Çok güzel bir yama olacağından eminim. Başarılar.
  • İnşallah sonu gelir. Allah kolaylık versin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultratopkek

Çok büyük bir ihtimalle paralı olacak galiba.
    Olsun dostum önemi yok 10 lira neye vermiyoruz ne olacak ben takilmam böyle şeylere

• Ps4 cıksın maliyeti neyse hakkı neyse verip alacaz. 🙏🤣

• En azından 1-2 görsel olsaydı güzel olurdu.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.