Şimdi Ara

Heaven Benchmark ve Valley Benchmark yaptım bir yardımcı olurmusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ıyı forumlar, Heaven Benchmark ve Valley Benchmark yaptım bır sonuc werdı ama anlamadım. konuyu dogru yere mı actım bılmıyorum ama ılk defa boyle bırsey laptopumda denedım bana bır yardımcı olurmusunuz? sonuclar ne anlama gelıyor ıyımı kotumu?

pc ozellıklerım:

vga 2GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX960M 128-Bit DX12
    ekran: 15.6" Full HD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran
    M.2 SATA SSD Portu: 1x M.2 SATA SSD
    1.Port 2.5" HDD: 1TB Seagate ST1000LM048 HDD SATA-3 7mm 128MB
    İşlemci Mimarisi: 4.Nesil Haswell i-7 4720 hq 2.6 ghz
    Chipset: Intel® HM87 Express Chipset

RESIMLER GORUNMEYEBILIR TIKLAYINCA GORUNUYOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizzgilipijama -- 14 Şubat 2017; 16:15:50 >

• Anormallik gözükmüyor. Elinizdeki gpu masaüstü 750Tİ'dir.
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    dedıgınızden pek bırsey anlamadım hocam :) elımdekı laptop ama takılan cpu masaustu750ti mi? birde yanı ıyımı kotumu ıdareedermı sızce? bu konu hakkında bılgı werebılırmısınız?
  • yokmu bır bılgısı olan forumdaşlar?
  • Ben hıcbırsey anlamadım 960m olan ekran kartı nasıl 750ti olmus hemde masaustu 750ti
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    hocam bende anlamadım cpu ne alakaysa :)) benım merak ettıgım bu resımdekıler bu ozellıktekı bır makıneye gore uygunmudur?
  • Benzer performansta olduklarını kastetmiş sanırım 750ti ile GTX960M GPU'ların. Bence de benzer ama 750ti burun farkıyla önde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgboy -- 6 Mart 2017; 22:13:20 >
  • ozgboy kullanıcısına yanıt
    hocam sızde soruma yanıt wermedınız :) sorum su benım bu performanslar ıyı mı kotumu? ne anlama gelıyor? bu performans kotu ıse ne yapmak gerekır owerclock felan olayları war muhendıs arkadasım yapabılıyor. ben pc ozellıklerımıde attım yukarıda sız ne onerırsınız ?
  • cizzgilipijama C kullanıcısına yanıt
    Olması gerektiği gibi. Normal değerler. Bknz. google.
  • Ortada referans olan puanlar ile karşılaştırma yapmayınca, çıkan sonuç iyi mi yoksa kötü mü bilemiyoruz, bunun içinde,referans olarak notebookcheck sitesinin yaptığı testi referans olarak kabul edersek, ona göre karşılaştırma yapmalıyız.

Sizde Unigine Heaven 3.0 ve Nvidia sürücüsü 345.05 ile test yaparsanız, sizin puanların iyi mi, kötü mü yoksa olması gerektiği gibi mi olduğu anlaşılacaktır.

notebookcheck sitesinin 960M ile yaptığı testte, Unigine Heaven 3.0 ve Nvidia sürücüsü olarak çok eski bir sürücü olan 345,05 kullanılmış.

Unigine Heaven 3.0 - DX 11, Normal Tessellation, High Shaders 1920x1080 - Sonuç min: 56 avg: 56.2 (21%) median: 56.2 (21%) max: 56.3 fps

Diğer test ve sonuçlar.
    http://www.notebookcheck-tr.com/NVIDIA-GeForce-GTX-960M.143158.0.html

• yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    hocam cok tesekkur ederım sonunda bılen bırının yazması benı mutlu ettı saolasın :)
  • cizzgilipijama C kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.