Şimdi Ara

Heartstone: Heroes Of Warcraft Neden Türkçe Yaması Yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sonuçta bilindik ve oynanan bir oyun.
    Neden türkçe yaması çıkmıyor?
    Blizzard mı izin vermiyor?
    Blizzard'ın bu konuda açıklaması var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla blizin hiçbir oyununda yok.

• Dil desteği izin vermekten çok, Blizzard'ın desteğinin olması gereken bir konu. Bazı oyunlara resmi olmayan yollarla, oyunların içindeki bazı dosyaları değiştirerek herhangi bir dili ekleyebiliyorlar ama bu dediğim gibi resmi bir yöntem değil. Rise of the Tomb Raider'a yapılmıştı sanırım yakın zamanlarda. Blizzard, kendi oyunlarının içinden dosya değiştirmeye müsade etmiyor. Bu sebeple dil desteği sadece yasal yollarla gelebilir, o da Blizzard isterse.
  • İyi ki yok.

• WoW'a Türkçe yama gelip ücretsiz olduğunu düşünsenize bence Blizzard özellikle getirmiyor hiçbir oyununa. Hele ki HS gibi ücretsizse hiç olmamalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İngilizceye çok alıştık,türkçe yama çıksa bile uzun zamandır oyunu oynayan kişilerin türkçeye geçeceğini düşünmüyorum.
  • HS gibi rakibinle iletişim kuramadığın bir oyunda wow gibi sıkıntı olacağını sanmıyorum. Çoluk çocuk zaten de düşük rankde takılır. Yüksekte ise de zaten hakediyordur ve laf etmeye kimsenin hakkı olmaz.

Açıkçası ses sanatçısı olup kart seslendirmeyi çok isterdim. Çok keyifli olurdu, excelde raporlama ile uğraşmaktan çok daha eğlenceli :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.