Şimdi Ara

Hearts of Iron IV (2016) [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
23
Favori
41.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son yamalarla ainin savunma kabiliyetinide attırmışlar. Baya zorluyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz bir Türkçe yama bulabilirsem almayı düşünüyorum fakat 1-2 gündür araştırmama ragmen bulamadım.Yardimci olabilecek kimse var mı?

• Arkadaşlar oyunda yeniyim. Çıkarma ve paraşütle indirmeyi nasıl yapıyoruz ?
  • Ben bu oyunu oynamak istiyorum ama çok zor ya. Eu4’ü aylarca oynamıştım. Bunu beceremedim çok karışık her şey. Bazı yabancı oyuncuların rehberlerine baktım oyunun arayüzünü çözdüm sayılır. Kıyıda köşede aksiyonu olmayan oyunu öğrenmek için hangi ülkeyi önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Ben bu oyunu oynamak istiyorum ama çok zor ya. Eu4’ü aylarca oynamıştım. Bunu beceremedim çok karışık her şey. Bazı yabancı oyuncuların rehberlerine baktım oyunun arayüzünü çözdüm sayılır. Kıyıda köşede aksiyonu olmayan oyunu öğrenmek için hangi ülkeyi önerirsiniz?
    Bir dolu Türkçe kanal var Youtube da onlara bakmadın mı hiç? Ayrıca kıyıdaki köşedeki devletle öğrenilmez bu oyun bilhassa aksiyonun dibindeki ülkelerle başlaman lazım. Save ala ala ilerlersin. Türkiyeyi tavsiye ederim.
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Çok sağol tavsiyen için bir deneyeyim bakalım Türkiye ile tabii türkçe kanallara da bakarım mutlaka.
  • CANBUYUK06 C kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam Savaşmaktan çekinme oyunda. Bu oyunun asıl olayı savaştır.
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Save almıştım geçen kaldığım yerden devam edeyim dedim. Bu sefer 3 er tümenlerle taksit taksit Bulgar limanına adam çıkarınca oldu. Az kayıpla yardım cepheyi. Bir de petrol olayı gelmiş. Gittim Abdden petrol falan aldım yoksa uçaklara koyacak benzin bulamıyoruz bir zaman sonra ve aynen dediğin gibi yapay zekayı geliştirmişler iyi de olmuş.
    Son yamayla sovyetide düzeltmişler güzel olmuş.

Petrol olayı çok güzel olmuş. Almanya olarak henüz oynamadım ama İngiltere olarak oynarken bir sürü civ factory gidiyor petrol yüzünden. Gemileri başka türlü kullanmak mümkün değil.

Ama naval hala çöp. Ne olduğunu anlamadım henüz. Akdeniz'de İtalyanlar koca fleeti ne ettiler hala anlamadım. Muhtemelen Air superiority sayesinde aldılar.

• Cözsen aslında çok güzel oldu.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    MTG aldım belki fikrim değişir.

• Onsuz olmaz zaten.

Şimdilik iyi gidiyor fabrikalar, ticaret, inşaat olayını anladım sayılır. Şu tümenlerin dizaynları biraz kafa karıştırıcı onlarıda çözersem çok iyi olacak. O zaman savaşırım artık birileriyle dediğin gibi :)

• Geçen biraz oynadım, petrol ikmali getirmişler oyuna ayrıca sentetik petrol yapamıyoruz sanırım artık sadece lastik yapabiliyoruz?
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Sentetik petrol devam.

• fluox kullanıcısına yanıt
    Sentetik petrol yapabiliyoruz hala. Zaten o dinamik tarihsel açıdan önemli kaldırırlarsa olmaz. Malum Hitlerin petrol bulamayıp sentetik petrol ürettirmesi ve bununla çalışan tankların doğu cephesinde yakıtlarının donması falan.
    Heh işte oda oyunda olsa tadından yenmez.

• Bu oyunun güncel türkçe yaması var mı arkadaşlar?

Dlc ler falan hiç çevrildi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Oyunu basit zorlukta oynadım başta. Öylece oyunu kavradım. Savaştayken Sabaton'un müzikleri çalıyor. Ne gaz ne gaz. Aman Allah'ım. Bir de reklam vermeyeyim Türkiye modu var. O modla oynadım. Milli marşlar çalıyor falan. Sovyetler'e saldırdım Kafkasya üzerinden tabii. Tam o sırada Kafkasya Marşı çaldı. Duygulandım .
    Merhaba türk marşlari modlami yoksa dlc lemi geliyor dlc veya modun linkini atarmisiniz ?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.