Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (944. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun adı Renostone,kazakustone veya shamanstone olarak değiştirilmeli çünkü oyunda hep aynı deckler mevcut ve op deckler yenilmiyorlar oyunu 50 dakika uzatsanda kazanıyorlar ilk reno geldiğinde hadi neyse dedik ama bu kazakus olayı oyunu çöp etti bariz op dengelenmesi şart adamlar kazakus yaratıyor kabal carrıerden 2 kazakus oynuyor böyle oyunmu olur bırakmak ve sadece günlük görevleri yapmak en iyisi şuan 0 skillstoneda iyi eğlenceler size.
  • gold5555 G kullanıcısına yanıt
    Sen agroo mu oynuyorsun acaba renoya sızlandığına göre jade druid veya shaman çok kolay yeniyor renoyu senin deckinin counterı reno ise oyunun suçu ne tabi sen istersin ki senin deckin herkesi yensin al dirty rat düşür renoyu al oyunu bu kadar basit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Sen agroo mu oynuyorsun acaba renoya sızlandığına göre jade druid veya shaman çok kolay yeniyor renoyu senin deckinin counterı reno ise oyunun suçu ne tabi sen istersin ki senin deckin herkesi yensin al dirty rat düşür renoyu al oyunu bu kadar basit

Gunluk gorevi yapayim dedim priest gorevi dragon priest oynadım 1 saatte 3 oyun attim hepsi oyun sonuna kadar gitti kaybettim durum bu kazakusa ayar cekilmesi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Oyunun adı Renostone,kazakustone veya shamanstone olarak değiştirilmeli çünkü oyunda hep aynı deckler mevcut ve op deckler yenilmiyorlar oyunu 50 dakika uzatsanda kazanıyorlar ilk reno geldiğinde hadi neyse dedik ama bu kazakus olayı oyunu çöp etti bariz op dengelenmesi şart adamlar kazakus yaratıyor kabal carrıerden 2 kazakus oynuyor böyle oyunmu olur bırakmak ve sadece günlük görevleri yapmak en iyisi şuan 0 skillstoneda iyi eğlenceler size.

zaten reno gideceği için kazakus gibi op kartlar getirdiler asıl sorun şu ki reno gidene kadar kazakus'un kullanılabilmesi yani nisan civarı, o yüzden reno desteler hiç olmadığı kadar güçlüler ama birkaç ay sonra durum normale dönücek , normalde ne kadar normalse artık pirate warrior ve diğer saçmalıklarla..

• lalale kullanıcısına yanıt
    Kaybeden yine priest warlock ne druid ne pirateler kilit kart kaybetmiyor olan renolara olacakki anlamadığım warlock napacak zoo metaya giremiyor reno olmayınca hero powerı çöp oluyor resmen dımdızlak kalacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

Oyunun adı Renostone,kazakustone veya shamanstone olarak değiştirilmeli çünkü oyunda hep aynı deckler mevcut ve op deckler yenilmiyorlar oyunu 50 dakika uzatsanda kazanıyorlar ilk reno geldiğinde hadi neyse dedik ama bu kazakus olayı oyunu çöp etti bariz op dengelenmesi şart adamlar kazakus yaratıyor kabal carrıerden 2 kazakus oynuyor böyle oyunmu olur bırakmak ve sadece günlük görevleri yapmak en iyisi şuan 0 skillstoneda iyi eğlenceler size.

hacı ben de yeni eklenti ilk geldiği sıralarda hemen kazakus yaptım 1600 dustla. altın wild eyes çıkmıştı onu çöp ettim ondaki 1600 dustı kullandım. yaparken de 1 sınıf için oynayacağım kart yerine 3 sınıf için oynayacağım kart daha iyidir dedim.

ama bence sadece kazakus mage güçlü. kazakus destelerini jade druid yeniyor.

kazakus destesi ile oynarken de çok şans gerekli. karşıya aggro gelmişse reno ele gelmemişse oyun kaybediliyor direk.

karşı oyun sonu bir deste ise, 7. 8. turdan sonrak kontrolü ele alıyor, 15. turda bile olsa yeniyor. yani kazakus kısaca şans işi. öyle çok stabil bir deste değil. zaten çıkan büyüler diğer kabal kartları fln hep şans işi.

mage de bir kart var, 3 büyü getiriyor, ama hangi 3 büyü, o çok etkiliyor. sonra discover minyonlarında çıkan 3 kart da çöp kart olabiliyor.

şaman destesi çok daha stabil bir deste.

• quote:

Orijinalden alıntı: asfasxd

Aşağıdakilere ek olarak zamanına göre listeye başka kartlarda eklenebilir.Hunter'ların(yada o zamanki adıyla huntard ) düşüşü sadece nerf ile alakalı değil gerçi.Tgt ve loe'nin çıkmasıyla birlikte trogg,golem,sir finley,tuskarr totemic gibi kartları elde eden shamanlar shamanstone devrini başlattı.Shaman wotog ile birlikte faceless,thing from below gibi op kartlarıda elde edince tahtı iyice sarsılmaz duruma geldi.Hal böyleyken nerf yiyen hunter shamanların tırnağı bile olamadı ve unutulmaya yüz tuttu

THE END
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Unutmuaum bu nerfleri sevindim ayni nerfle combo druidi de bitirmislerdi demi mutlu oldum suan eyw

• pirate warrior aggro shaman gibi aggro decklere karsi ne deck onerirsiniz ?
  • direk ct si diyeceğimiz bir deck var mı ki ? reno deck ler mesela reno'n eldedir karşı taraf da full curve oynayamaz 6. turn de biter oyun kazanırsın. kontrol warrior diyelim. minyonları sadece taunt alman gerekiyor galiba bu match up kazanmak için onun haricinde inan karşındaki her şeyi ignore edip surat gidiyor. çünkü bundan başka kazanma şansı kalmıyor. hadi hepsini geçtim direk ct deck değil mirror girsen bile yine iş curve e muligan a yani şansa bakıyor.(özetle çeken kazanıyor)

ama tavsiyem şu ille de ct diye taunt warrior vs girersen diğer deck lere karşı çok güçsüz kalır jade, midrange şaman, reno deck ler. her şeye cevabı olan kendinden draw u olan renolock u öneririm. sonuçta bu oyunda sadece pirate warrior ile maç yapmıyoruz diğer deck ler de var ve hepsine cevabı olabilecek en mantıklı seçim renolock tur bence.(renolock un da sıkıntı çekeceği match up jade olsa gerek ancak jade e karşı da nether var bi yerde board u alıp kazanma şansın hala var bence.)

• mahseer898 kullanıcısına yanıt
    hocam sagolun. elimde bi renolock var ama sanirim cthun zamanindan kalma. guncel bir tane var mi bildiginiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhunerkan

hocam sagolun. elimde bi renolock var ama sanirim cthun zamanindan kalma. guncel bir tane var mi bildiginiz ?

bence renolock iyi değil. eline reno gelmezse zaten daha çabuk bitiyor oyun. sen de git aggro oyna. şaman var mesela ama son adventure'un son kanadındaki silah kartını gerektiriyor, ayrıca bloodlust mage lazım.

daha ucuz olsun dersen kazakus reno mage öneririm.
  • leopolidas L kullanıcısına yanıt
    Kazakus reno mage shamandan pahalı shamanda legendary bile yok ☺

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Kazakus reno mage shamandan pahalı shamanda legendary bile yok ☺

şamanda adventure kartları var. bana göre adventure kartları daha pahalı. son wing de olunca bir de 2800 gold kasmak gerekiyor.
  • leopolidas L kullanıcısına yanıt
    Son advamture 2800 golda alınır 5leg bisürü epic veya meta kartı gelir ama 2800golda pack açsan en fazla 2leg gereksiz sürüsüne kart gelir

• http://www.hearthpwn.com/decks/720606-rank-5-w-guide-combo-renolock

aynı sitede benzerleri var. elinizdeki kartlara göre ister combo ister daha kontrol bir deck seçebilirsiniz. reno mage bence daha kötü çünkü draw yok kötü bi el çektiğinizde ne yapmayı düşünüyorsunuz 1 er 1 er vurup adamın yere koyduğu minyonları öldürmeyi mi planlıyorsunuz ? ayrıca hadi karşıda tempo değil de control deck geldi oyunu uzatmaktan başka oyununuz yok uzadıkça da pili biten taraf yine mage oluyor. bence mage freeze ve tempo dışında mantıklı bir tercih değil. en azından wild mod da.

ekleme: ayrıca benimde tavsiyem aggro şaman oynaman. oyun turn 5 6 da bitiyor işte ya kazanıyorsun ya kaybediyorsun. diğer deck lerde oyna babam oyna ne olacağı belli değil. yalan yok bu sezon tırmanırken çok fazla şaman oynadım. sebep sadece ödül almak ve fazla vaktimi almasını istememem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahseer898 -- 18 Ocak 2017; 0:37:43 >

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

şansımdan şikayet ediyordum golden velen geldi xd
    ama normali var :(

Edit:
    Renolock için Kazakus mu yoksa her desteye koydukları Bloodmage mi craft ediyim?(yada n'zoth yapıp jade rogue mu oynasam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melchior -- 18 Ocak 2017; 2:35:46 >
  • 80g gorevi olan varsa gelsin karsilikli yapalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melchior

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Edit:
    Renolock için Kazakus mu yoksa her desteye koydukları Bloodmage mi craft ediyim?(yada n'zoth yapıp jade rogue mu oynasam...

Blood classic olduğu için kafan rahat olur diğerleri zamanı geçecek wild'da kullanmaya devam edersin.

• Arena card packten aviana +3 rare çıktı. aviana yoktu güzel oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Melchior

Edit:

kazakus öncelikli bence o seçeneklerden. nzoth gidecek sanırım yakında.

• 
Sayfa: önceki 942943944945946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.